Jump to content
Dogomania

Kudłaty znalazł ds. Powodzenia Kudziu!


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zgadzam się z Karolą - czekanie aż sam przyjdzie po takim czasie w miejsce, w którym spędził zaledwie kilka godzin, to jak pozostawienie go na pastwę losu.
Mam nadzieję,że on w ogóle jeszcze żyje.
Naprawdę szkoda nam tego psa - niczego dobrego od życia nie dostał.........

Link to comment
Share on other sites

Ja w tej chwili jestem trochę uziemiona,bo starsze dzieci wyjechały na wakacje i jestem sama z 1,5 roczną córeczką.Nie mam możliwości na razie porozwieszać gdzieś dalej ogłoszeń.
Ale i tak chodzę z córeczką i z moją sunią na dłuższe spacery w miejsca gdzie chodzi dużo ludzi ze swoimi psami na spacery.Mam nadzieję,że on będzie się pojawiał tam gdzie są inne psy.
Myślałam o ogłoszeniu w jaworznickiej gazecie,ale takie ogłoszenie ze zdjęciem będzie bardzo drogie.Za zwykłe ogłoszenie o wynajmie mieszkania moja znajoma płaciła ponad 40 zł!!!
Poza tym w dzielnicach takich jak moja ludzie myślą tak - "albo się znajdzie albo sobie Pani nowego psa weźmie..."A tych dzielnic - praktycznie wiosek- w Jaworznie jest dużo.Dodatkowo jest tu mnóstwo ludzi,którzy przyjechali ze wsi do pracy na kopalni itp.A wiecie co dla nich znaczy pies...Dlatego tak mało osób z Jaworzna działa na rzecz zwierzaków - myślenie wioskowe.

Nie mam pomysłu co dalej.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze , może by się zrzucić na nagrodę dla osoby ,która wskaże miejsce jego pobytu ? Przyjrzałam się na pierwszej stronie , on taki wychudzony i zabiedzony , nie wiem czy nie opadnie z sił z wycieńczenia :shake: Mam nadzieję ,że spotka na swojej drodze dobrego człowieka .

Zapadł mi w serce , kochane psisko , nie mogę przestać myśleć , że się gdzieś tuła .
Kiedyś znaleźliśmy wycieńczonego onka , leżał pod naszą bramą w krzakach , nie reagował na mojego wściekle ujadającego podhalana . Kiedy podeszliśmy do niego, to zaczął uciekać wygięty w pałąk- taki był chudy , ale go szwagier dogonił i tak się zaczęła historia Fafika .

Link to comment
Share on other sites

ja ponawiam moj pomysł z nasza klasa,wiekszosc osób ma tam konta.
Mozna by wpisywac po kolei np.Ania ,Jaworzno i wysyłać wiadomości.Pozniej juz tylko imiona zmieniac.
Najlepiej jak z ogłoszeniami-napisac tekst wkleic sobie gdzies i pozniej tylko kopiowac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']ja ponawiam moj pomysł z nasza klasa,wiekszosc osób ma tam konta.
Mozna by wpisywac po kolei np.Ania ,Jaworzno i wysyłać wiadomości.Pozniej juz tylko imiona zmieniac.
Najlepiej jak z ogłoszeniami-napisac tekst wkleic sobie gdzies i pozniej tylko kopiowac ;)[/quote]

a można na naszej klasie przesłać wiadomość ze zdjęciem?
jak to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Jak mi zginęła Moreta,to swoje nazwisko na Naszej Klasie zmieniłam na Zaginęła Sunia Moreta i swoją fotę zmieniłam na Morety.Ja na profilu swojego miasta wpisałam się na stronie głównej z opisem suni.Lub można założyć nowy profil ale nie wolno wpisywać,że profil fikcyjny.Wielu ludzi ma zablokowane przyjmowanie wiadomości od kąt fikcyjnych.
Moretę adoptowałam i tak jak Kudłaty jest bardzo bojaźliwym psem.Uciekła mi jak ją przywiozłam ze schroniska.Kudłaty zapewne trzyma się gdzieś w pobliżu bo to nowy teren dla niego.Rozwiesiłam ogłoszenia w okolicach gdzie mi uciekła i wiele ludzi po jakimś czasie dawali mi znać gdzie ją widziano.Po miesiącu podchodziła na posesję gdzie były 2 psiaki.Państwo dokarmiali ją na odległość.
Wierzę że Kudłaty się znajdzie...Trzymam za niego kciuki
Gośka

Link to comment
Share on other sites

Ten pomysł z naszą klasą jest dobry. Jak dodać zdjęcie do wiadomości nie wiem ,ale można podać linka do np. wątku na dogo albo strony schroniska.
Czy miasto Jaworzno ma forum? Można by tam też napisać, tyle, że czasem lubią się debile produkować na takich forach.
Kudłaty wracaj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']tak-z naszą klasą koniecznie!!!! to dobry pomysł,
można ze swojego konta porozsyłać link do wątku na dogomani.
na kogo namiar mam podać?? napiszę do ludzi z Jaworzna na naszej klasie tylko potrzebuje jakiegoś numeru pod który mieliby dzwonić.[/quote]
ja tez powysylam,fajnie by bylo caly ten plakat wklejac w wiadomosc tylko niewiem czy sie da,niektore osoby nie beda chcialy wchodzic w linki ktore przeslemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']tak-z naszą klasą koniecznie!!!! to dobry pomysł,
można ze swojego konta porozsyłać link do wątku na dogomani.
na kogo namiar mam podać?? napiszę do ludzi z Jaworzna na naszej klasie tylko potrzebuje jakiegoś numeru pod który mieliby dzwonić.[/quote]


myślę,że lunarmermaid powinna podać swój numer telefonu

Link to comment
Share on other sites

Na plakacie jest mój numer telefonu. 606 312 909
Moja córka ma w opisie na gg link do strony o Kudłatku a ona ma więcej znajomych na gg niż ja.
Na razie zero odzewu z ogłoszeń,do córki też nikt nie dawał znać o Kudłatym.
Ja na swoim profilu też umieszczę Kudłatka.
Może tym sposobem dowiemy się gdzie on się podział,bo ja już nie mam pomysłu gdzie on może być...:shake:

Martwię się o niego,bo chudziutki,nieufny.Żeby tylko gdzieś blisko wody siedział,bo przy tych upałach to na pewno mu gorąco.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Pod Częstochową została znaleziona[B] UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!!
Mosii bierze kilka psów,szczeniaki....

[B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B]

Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!!

Gdyby ktoś mógł je zabrać do kontaktować się z :[B] zuzlikowa, Lacrima, mosii[/B]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki odwiedzające wątek jesteście kopalnią pomysłów.
Bardzo dziękuję wszystkim za każdą pomoc,aby odnaleźć Kudłatego.

Umieściłam Kudłatka na swoim profilu na nk.

Proszę jeszcze szanowne cioteczki o opinię w sprawie o której napisała _Lara.
Czy wziąść jakiegoś biedaka z tej ubojni na czas,kiedy nie ma Kudłatego i buda stoi pusta czy nie?
Zaproponowałam to na wątku tych psiaków,ale jedna osoba stwierdziła,że skoro mój tymczasowicz uciekł więc nie nadaję się na DT...

Co cioteczki o tym sądzą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...