Jump to content
Dogomania

Warszawa 08-10.04.2005


Agappe

Recommended Posts

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Zakla -przeciez ty masz psa na sobote...[/quote]
No wlasnie nie jestem tego pewna:) Bo Ula konczy zajecia i moglaby byc najwczesniej na 15-15.30;)
Jostra- jezeli bedzie ktos jeszcze "potrzebujacy", to mnie pomin;) Ja sobie poradze(znajomoscI:P). Mam tez w zanadrzu flatke(na wielkie szczescie, bo jestem przyzwyczajona do wiekszych psiakow i moge z nia pocwiczyc jakby co;)). Wiec dziekuje Ci bardzo, moze nastepnym razem:)
Kingula- faaajnie... A w Radomiu bedziecie??:lol:

Link to comment
Share on other sites

[b] Psy
młodzież
TADA Akita u Izis

Pośrednia
AZU Testosteron
BIMBO Yamamoto
FUMIKO Pa-Lis
TANOSHIMI GO Dogutti
SHIHKOKO Co Ty Na To

Otwarta
KENDO Rząska
OKII Matagiinu PL

Championy
HIMARU Roal
RENGOKU DE LA VALLEE DES Dragons Sacres

SUKI

Szczenięta
RYOKO z Halnego Wzgórza

Młodzież
TAKA Akita u Izis

Pośrednia
AKARI Bakira
DANSHIN Roal
BUNIA Yamamoto
INAZUMA of AMAYODORI KEN
TSUNAMI Co Ty Na To

Otwarta
AKŁA Porażynianka
ASZITA Yamamoto
DYUKA Pa-Lis
OJOSAN Matagiinu PL

Championy
ANATA Yamamoto

Stawka akitowa na Wawę: :P [/b]

Link to comment
Share on other sites

ludizska sorki ale nie chce mi sie czyatc wszystkich stronek..jak jets z pitakiem sedziwoanie zaczyna sie o 10 czy pozniej??bo wiem ze kiedys było ze pozniej.Bardzo bede wdzieczna jak ktos mi napsize na priv, gdyz czesto amm mało czasu na zwiedzanie dogomanii.Pozdrawiam.
Asia 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sprytka']no i co ? jest juz czwartek i gdzie ten katalog?[/quote] Jeżeli nawet założyć, że ten katalog rzeczywiście się dzisiaj pojawi, to oczekiwanie, że stanie się to jeszcze zanim zaczną się ich dzisiejsze godziny pracy jest troszkę nierealne. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']A katalogu jak nie bylo tak nie ma :roll: .[/quote]No w końcu pracują już dzisiaj całe 45 minut! :roll:

Może urządzimy dyżurki? Co pół godzinki ktoś nowy będzie pisać, że katalogu ciągle nie ma? :roll:

Dajcie spokój, dzieciaki! Co takie narzekanie tutaj daje? Chyba że postów Wam brak. :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']No w końcu pracują już dzisiaj całe 45 minut! :roll:

Może urządzimy dyżurki? Co pół godzinki ktoś nowy będzie pisać, że katalogu ciągle nie ma? :roll:

Dajcie spokój, dzieciaki! Co takie narzekanie tutaj daje? Chyba że postów Wam brak. :evil:[/quote]
Po pierwsze nie jestem dzieciakiem, a po drugie mam chyba prawo sobie ponarzekac, jezeli oni to w kompie maja i tylko musza wrzucic na serwer :evil: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Po pierwsze nie jestem dzieciakiem[/quote]Ha! :wink:

[quote name='Ka-Vanga']a po drugie mam chyba prawo sobie ponarzekac, jezeli oni to w kompie maja i tylko musza wrzucic na serwer :evil: .[/quote]No pewnie, że masz prawo do narzekania, jak i każdy, i to bez względu na to, czy ta informacja jest już w komputerze gotowa do publikacji, czy nie. I może takie narzekanie ma sens, jeśli czujesz się od tego lepiej. Ale jeśli Ty się lepiej nie czujesz, to innym to tez specjalnie nie pomaga :wink: .

A i skąd tak naprawdę wiesz, że ta informacja rzeczywiście czeka tylko, żeby ją wrzucić na serwer? A jeśli nawet, to skąd wiesz, w jakich godzinach pracuje osoba, która to na ten serwer potrafi wrzucić i co innego ma do roboty? Bo ja nie wiem. Natomiast wiem, że wczoraj pracowniczki biura siedziały tam do późna w nocy pracując nad tą wystawą. Może gdyby więcej osób zaoferowało im pomoc, zamiast narzekać, to coś by się zmieniło??? :niewiem:

Chyba najprościej by było, żeby w ogóle wprowadzić zakaz przedwystawowych katalogów, tak jak jest w USA. W ten sposób nikt by nie narzekał. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ha! :wink:[/quote]
Moze wygladam dosc mlodo i wiele osob mocno zaniza mi wiek widzac mnie, ale co ja na to poradze :wink: :P .
[quote]No pewnie, że masz prawo do narzekania, jak i każdy, i to bez względu na to, czy ta informacja jest już w komputerze gotowa do publikacji, czy nie. I może takie narzekanie ma sens, jeśli czujesz się od tego lepiej. Ale jeśli Ty się lepiej nie czujesz, to innym to tez specjalnie nie pomaga :wink: .[/quote]
Czasem trzeba sobie ponarzekac nie :wink: .

[quote]Może gdyby więcej osób zaoferowało im pomoc, zamiast narzekać, to coś by się zmieniło??? :niewiem:[/quote]
Ja akurat pomagam, moze w tym roku nie tak bardzo, bo bylam bardzo dlugo chora :-? :( (zreszta nadal nie jestem zdrowa, ale juz mam dosc siedzenie w domu :roll: ).

[quote]Chyba najprościej by było, żeby w ogóle wprowadzić zakaz przedwystawowych katalogów, tak jak jest w USA. W ten sposób nikt by nie narzekał. :wink:[/quote]
A mi sie wydaje, ze te katalogi to jest wlasnie fajny pomysl. Czasem chce sie pojechac na jakas dalsza wystawe bez psa i wtedy wiadomo czy sie to oplaca czy nie, bo np stawka super, albo taka marna, ze ne ma po co jechac i ogladac :wink: .

Link to comment
Share on other sites

@All

Umieszczenie informacji z planem sędziowania i katalogu na stronie w necie od strony technicznej to jakieś 5 minut dla umysłowo obciążonego
- ale wola musiała by być.
Do tego wszelkie zaskakujące zmiany w klasach i stawce nie miały by szans powodzenia... :wink: :wink: :wink: prawda :evilbat:

Cóż pozostaje nam cierpliwie czekać :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']Umieszczenie informacji z planem sędziowania i katalogu na stronie w necie od strony technicznej to jakieś 5 minut dla umysłowo obciążonego[/quote]Jako informatyk powiem, że rzadko kiedy w tej dziedzinie cokolwiek zajmuje tyle czasu, ile powinno. 5 minut, powiadasz? Owszem, jeśli ta informacja istnieje już w odpowiednim formacie elektronicznym i na odpowiednim kompie, i akurat wszystko pójdzie jak powinno. Plan sędziowania, powiadasz? No, kilka dni temu jeden sędzia zrezygnował. Czyli jeżeli już był plan, to jest nieaktualny i trzeba go układać od nowa. A od tego czasu, kto wie? Może jakiś inny sędzia też zachorował czy zrezygnował.

Ludzie, odrobinkę dobrej woli! Czy Wy naprawdę myślicie, że oni nie umieszczają tego planu Wam na złość? A może z lenistwa?

Przesadzacie, moim zdaniem, ale obecnie ja również już przesadzam :wink: , więc howgh, swoje powiedziałam, wycofuję się, i dalej możecie sobie narzekać, marudzić, i inaczej umilać życie i dodawać koloru do szarej rzeczywistości już bez mojego wtrącania się i przeszkadzania. :wink:

Link to comment
Share on other sites

@Flaire

Ależ ja wiem jak to wygląda - w Gdańsku jest ten sam problem co roku, ale już po doświadczeniach lat poprzednich wyciągnięto z tego wnioski.
Jestem też naprawdę cierpliwy - pojadę niezależnie od stawki i obsady.
Fajnie jednak było by gdyby te informacje były zwyczajowo umieszczane na stronach 2 tyg, przed wystawą. Co do zmian obsady to jest to raczej normalne...i najbardziej drażni wystawców. Troszkę też znam się na informatyce i ta operacja jest dziecinnie prosta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...