Jump to content
Dogomania

Ogłoszenia - oddam (sprzedam), przyjmę (kupię) karmę


AM

Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=6]Najlepsza karma na rynku[/SIZE][/COLOR][/B]

Ostatnio zakupiłam dużą pakę karmy [SIZE=4][B]ZiwiPeak z jagnięciną[/B][/SIZE]. Dopiero niedawno zauważyłam, że karma może być otwarta tylko 8 tygodni. Po moich obliczeniach mój psiak nie da rady zjeść jej sam [IMG]http://emaltanczyki.pl/images/smilies/icon_e_biggrin.gif[/IMG] Tak więc oferuje wszystkim zakup karmy swoim psiakom na próbę [IMG]http://emaltanczyki.pl/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG] Karma została otwarta 11 czerwca.

100 g karmy kosztuje 8 zł + 8,50 przesyłka

SKŁAD:
(zawartość mięsa min. 90%): jagnięcina - mięso, jagnięcina - wątroba, jagnięcina- żołądki, jagnięcina-serca i nerki, nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, pietruszka Witaminy: wit. D3, wit. E, tiamina mononitrate, ryboflawina, D-calcium pantothenate, kwas foliowy, wit.B12, wit.B1 Minerały chelatowane: żelazo, miedź, magnez, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli

W 100% naturalna, bez zbóż, wypełniaczy, barwników, sztucznych konserwantów, soli, cukru, ulepszaczy smaku. Dzięki 100% naturalnemu składowi, dużej zawartości jagnięciny - doskonałego, odżywczego i hypoalergicznego źródła wysokiej jakości białka (90%) cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości zdrowotne. ‘Daily Dog’ z jagnięciną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych (4%) korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego psa jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych. Twój pies pokocha jej smak! 

[URL]http://sklep.modernpet.pl/main/product.php?id_product=64[/URL]



[SIZE=4][B]Chętnych proszę o PW[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Sprzedam karmy dla psów w obniżonej cenie z krótką datą przydatności do spożycia:
Vollmers Anti Allergie 5kg za 84zł z datą do 11.09.2014
Vollmers Kleine Pfoten za 63,75zł z datą do 25.11.2014
Taste of the Wild High Prairie Puppy 6,8kg za 101,7zł z datą do 8.12.2014
Vollmers Große Rassen 15kg za 141,3zł z datą do 5.12.2014
Vollmers Energy Extra 5kg za 70,2zł z datą do 23.12.2014[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Na każdy zakup wystawiam paragon.
Wysyłka od 100zł gratis, poniżej 100zł, kurier 13zł (pobranie dodatkowo płatne 5zł).

Do karmy dokupić można smakołyki i różne akcesoria ze sklepu internetowego (link podam na priv).
Karmy były przechowywane w chłodnym, suchym i ciemnym magazynie sklepowym. Opakowania są nowe, nie uszkodzone.
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Do sprzedania karma Purizon Puppy 13,5 kg. Worek nie był otwarty.

120 zł + transport. W Poznaniu możemy dowieźć za darmo.

Karma bezzbożowa, ma bardzo dobre opinie, niestety mój szczeniak okazał się uczulony na kurczaka.

Kontakt przez prv :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 Warszawa - sprzedam tanio puszki animoda gran carno junior

 

Animoda gran carno junior 400 g, wołowina i serca indycze - 12 sztuk 

Animoda gran carno junior 400 g, kurczak i królik - 3 sztuki 

za wszystko 50 zł, co daje 3,33 zł za puszkę 

najlepiej odbiór w Warszawie, Centrum

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sprzedam karmę Fish4dogs worek zamknięty nigdy nieotwierany. Mam worek 15 kg dostępny tylko dla hodowców. Cena również atrakcyjna dla osób chcących spróbować lub już karmiących. 

Powodem rezygnacji jest łzawienie. A tak nie mam żadnych zastrzeżeń włos piękny i błyszczący. Fish4dogiem karmiłam moje psy od dobrych kilku miesięcy. 

120 zł + wysyłka


Mogę również sprzedać mniejszą ilość z już otwartego worka 1 Kg 8,5 zł + koszt przesyłki. 

mail: [email protected]

SKŁAD:

Składniki odżywcze: białko surowe 26%, zawartość tłuszczu 12%, popiół surowy 7,5%, błonnik surowy 2,5%, kwasy Omega-3 1%

Skład: biała ryba oceaniczna (27%), mąka groszkowa (22%), ziemniaki (23%), mączka rybna, olej z łososia, pulpa buraczana, drożdże, składniki mineralne 

http://fish4dogspolska.pl/karmy-suche-f ... -p-29.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zamieszczam na prośbe znajomej, która nie ma tu konta.

do odsprzedania ma

Royal Canin Baby Dog Milk 2 kg, ważność do 30 X 2015.

Cena 90 zł.

Tel.kontaktowy 508 151 508

Możliwy odbiór osobisty: Wieluń, Sieradz.

Możliwa oczywiście również wysyłka wg cennika poczty.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odsprzedam lub wymienię 2kg karmy Taste of the wild Sierra Mountain. Karma dotarła do mnie we czwartek 29.01

(mam paragon z krakvetu), otwarta w piątek 30.01 i trzymana w szczelnie zamkniętym worku. Z worka ubyło dwie małe porcje dla małego psa czyli około 20-30dkg. Niestety pies w ogóle nie chce jeść tej karmy. Cena za 2kg 30zł plus przesyłka wg cennika PP lub odbiór osobisty w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chętnie odsprzedam 2,27 kgTaste of the Wild PUPPY Pacific Stream (z łososiem). Karma dotarła w tamtym tygodniu, jest nieotwarta, bo bizona mój puppy bez dosmaczania nie zje, więc nie będę z tą kombinować tylko przechodzimy na barf, zgodnie z upodobaniami psa i moimi. Za 45 zł - wysyłam na mój koszt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...