Jump to content
Dogomania

Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa


Agnieszka P

Recommended Posts

Generalnie, w tej chwili nie ma problemu, żeby pokręcić się i od tyłu. Na tyłach schroniska są tory kolejowe, w tej chwili w przebudowie a właściwie rozbudowie. Kręci się więc tam mnóstwo osób, można się wmieszać i nawet spróbować zdjęcia zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ostatniaszansa']I kogo to ja widze na stronie schroniska... EMIR :angryy: cmokali na Białogardem okazał się być mordownią i trzepaniem kasy , tu też cmokają ? Bronią jak lwy Magdaleny Szwarc z Korabiewic...
a to sobie tak na szybko znalazłam "

Jak ty mało wiesz, nie zabierajcie głosu jeśli nie sprawdziliście swoich informacji. Koleżanko po pierwsze strona nie jest aktualizowana, przeczytaj jaki był powód, po drugie EMIR bardzo dużo mi pomógł. I ja na ty zakończę, bo widzę że najlepiej na kimś "psy wieszać" nie mając pojęcia o tym co się w Pawłowie działo. Takimi wypowiedziami zniechęcacie ludzi do wchodzenia na dogo i współpracę z wami, a na tym cierpią psy. Ludzie działacie w jednej słusznej sprawie, więc się ogarnijcie i przestańcie wszystkich krytykować!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mycha101'][quote name='ostatniaszansa']I kogo to ja widze na stronie schroniska... EMIR :angryy: cmokali na Białogardem okazał się być mordownią i trzepaniem kasy , tu też cmokają ? Bronią jak lwy Magdaleny Szwarc z Korabiewic...
a to sobie tak na szybko znalazłam "

Jak ty mało wiesz, nie zabierajcie głosu jeśli nie sprawdziliście swoich informacji. Koleżanko po pierwsze strona nie jest aktualizowana, przeczytaj jaki był powód, po drugie EMIR bardzo dużo mi pomógł. I ja na ty zakończę, bo widzę że najlepiej na kimś "psy wieszać" nie mając pojęcia o tym co się w Pawłowie działo. Takimi wypowiedziami zniechęcacie ludzi do wchodzenia na dogo i współpracę z wami, a na tym cierpią psy. Ludzie działacie w jednej słusznej sprawie, więc się ogarnijcie i przestańcie wszystkich krytykować!!![/QUOTE]

Nie chce mi sie wyciagac teraz peanow na czesc Bialogardu i zmasowanego ataku krytyki na Vive przy sprawie Korabiewic, bo to nie ten watek.... Wracamy do konrektow, najwyzsza pora ruszyc to pseudoschronisko, super ze sporo osob chce sie wlaczyc w akcje, to juz trwa stanowczo za dlugo. /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mycha101'][quote name='ostatniaszansa']I kogo to ja widze na stronie schroniska... EMIR :angryy: cmokali na Białogardem okazał się być mordownią i trzepaniem kasy , tu też cmokają ? Bronią jak lwy Magdaleny Szwarc z Korabiewic...
a to sobie tak na szybko znalazłam "

Jak ty mało wiesz, nie zabierajcie głosu jeśli nie sprawdziliście swoich informacji. Koleżanko po pierwsze strona nie jest aktualizowana, przeczytaj jaki był powód, po drugie EMIR bardzo dużo mi pomógł. I ja na ty zakończę, bo widzę że najlepiej na kimś "psy wieszać" nie mając pojęcia o tym co się w Pawłowie działo. Takimi wypowiedziami zniechęcacie ludzi do wchodzenia na dogo i współpracę z wami, a na tym cierpią psy. Ludzie działacie w jednej słusznej sprawie, więc się ogarnijcie i przestańcie wszystkich krytykować!!![/QUOTE]
mycha ale kiedy to było.... ten biznes się kręci do dziś, a w schronie bez zmian...no chyba , że na gorsze...
bardzo bym chciała żeby ktoś to wreszcie ruszył, bo do tej pory nie było mocnego na nich...
mam 2 piętra pod sobą "pensjonariuszkę" tego przybytku....i cieszę sie , że opuściła ten schron w samą porę.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ciężko będzie cokolwiek zwojować wyrywając pojedynczo poszczególne psiaki z tego piekła - tym bardziej że ciężko jest o DT... Oczywiście 'lepszy rydz niż nic', ale miałam nadzieję że uda się nakręcić więcej osób, zaplanować coś konkretnego i 'ruszyć do ataku', tak by nad tym schroniskiem ktoś odpowiedzialny przejął kontrolę. To byłoby chyba najlepsze wyjście z tej sytuacji bo nawet jeśli część psów uda się stamtąd wyrwać to ich miejsce zajmą nowe...

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że poza odebraniem kilku psiaków, temat nie umrze śmiercią naturalną. Z dyskusji na forum Gazeta.pl wynika, że tak samo głośno było o tym schronisku w 2009 i 2010 roku i niestety na dyskusjach tych osób się chyba skończyło :( Podobne spostrzeżenia... i niewiele się zmieniło...
Trzymam kciuki, żeby tym razem było inaczej, dziewczyny nie odpuszczajcie...

Link to comment
Share on other sites

Jestem w ciężkim szoku :-(

W wakacje przejeżdzałam koło tego schronu, według rodziny która mieszka w niedalekiej okolicy to porządne schronisko.
Fakt nie byli nigdy w środku, ale takie mają przekonanie z ogólnej opinij :shake:

To jest straszne że postronni ludzie nie wiedzą co się dzieje w ich gminie.
Niewiele mogę zrobić, ale chociaż uświadomię rodzinę co dzieje się pod ich nosem, i może oni na miejscu będą w stanie coś robić...a przynajmniej otwierać oczy swoim sąsiadom co się tam dzieje :-(
Masakra....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka54']Kurcze ciężko będzie cokolwiek zwojować wyrywając pojedynczo poszczególne psiaki z tego piekła - tym bardziej że ciężko jest o DT... Oczywiście 'lepszy rydz niż nic', ale miałam nadzieję że uda się nakręcić więcej osób, zaplanować coś konkretnego i 'ruszyć do ataku', tak by nad tym schroniskiem ktoś odpowiedzialny przejął kontrolę. To byłoby chyba najlepsze wyjście z tej sytuacji bo nawet jeśli część psów uda się stamtąd wyrwać to ich miejsce zajmą nowe...[/QUOTE]
Jutro zabieramy 2 kolejne, szykuja sie tez nastepne adopcje, mam juz pytania o 3 inne pieski...
Wiem,ze to malo, za malo jak na to co tam sie dzieje, wiem,ze jednorazowe adopcje niewiele dadza... Jak tylko psiaki beda juz w swoich domkach tymczasowych,siadam i opisuje wszystko co wiem lacznie ze zdjeciami.Tak jak mowie,mamy kilka pomyslow,mamy namiary tez do osob ktore moga pomoc...NIE ZOSTAWIMY TEGO DOPOKI W PAWLOWIE NIE NASTANIE PORZADEK !

Link to comment
Share on other sites

ile jest osób z tamtych okolic gotowych stosunkowo regularnie jeździć do schroniska , czy jest tam Stowarzyszenie , Organizacja , która ewentualnie mogłaby , jak to miało miejsce w Tomaszowie zając się prowadzeniem schroniska , takie zaplecze musi byc przygotowane . Pospolite ruszenie wskazane. I zalanie władze gminy pytaniami niby to dlaczego nie można wejśc do schroniska w soboty i niedziele kiedy byloby najwiecej chętnych chociażby do adopcji ,dlaczego za adopcje pobiera sie rózne dziwne opłaty , dlaczego sa problemy z robieniem zdjęć ? One są podstawa przy akcjach adopcyjnych, a poza tym to nie obiekt chroniony , wojskowy itp. My oficjalnie bedziemy pytac czy jest ewidencja czy psy sa czipowane itp. itd. Sporo się ostatnio nałozylo ; psy z Różana ( po zmarlym właścicielu ), schronisko w Korabiewicach , psy spod Ciechanowa ( po zmarłym właścicielu ). Robić zdjęcia , pokazywac tak jak i u nas w pierwszej kolejności idą psy "rasowe" w typie rasy, małe długowłose. Zakazu ogłaszania do adopcji nie ma bo i nie może być. Generalnie adopcje ida nie tak jakbyśmy oczekiwali, bo jak Polska długa i szeroka psów tych porzuconych, niechcianych, odebranych jest ogromna ilość. Zmuszać do upierdliwości władze aby te ,które bytuja w schroniskach miały przyzwoite warunki. A teraz opuszczam wątek , jak nas znależć -wiadomo. Mamy pod swoja opieką calkiem sporą gromadkę co który znajdzie dom to zaraz pojawia się kolejny w to miejsce i jest co robić. Ewa
p.s gdzie można znależc zdjęcia psów nadających się do adopcji ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...