Jump to content
Dogomania

>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany i wdzięczny za to, że mogłem pomóc kolejnemu psiakowi z naszych schronisk.Największą zapłatą za trud pracy przy Sajfiku jest zadowolenie jego nowej opiekunki której bardzo chcę podziękować za tę możliwość pomocy Sajfikowi.
ps.
Dziołcha nie stresuj sie tak jak ostatnio zawsze możesz fryzjera za rękę potrzymać ;).
pozdrawiam A.K.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie pokazuje jak cieszymy się wzajemną obecnością:cool3: To zdjęcie było zrobione u Naszej rodzinki,Sajfika pokochali wszyscy.Wkoncu jak go nie kochać :)Sajfik jest bardzo wesoły,i bryka po calym mieszkaniu:evil_lol:Niewyobrażamy sobie życia bez siebie :):multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ciotki czy ktoś pamięta od kiedy Saif był w schronisku?

Dzwoniła dziś do mnie EmkaEmilka (ma problem z wejściem na dogo) i prosiła o tę wiadomość, bo chciałaby ustalić mniej więcej wiek Saifa, aby wet mógł dobrać odpowiednie leki. Saif był u weta i okazało się, że ma chore serduszko. Wet ocenił psiaka na 8-9 lat :roll:
Oczywiście może być tak, że Saif "postarzał" się w schronisku (stres, karma uniemożliwiająca ścieranie kamienia nazębnego itp.) i EmkaEmilka zdaje sobie z tego sprawę i absolutnie nie chodzi jej o to, że nie chce już Saifa czy coś w tym stylu. Chciałaby tylko ustalić jego faktyczny wiek dla własnej ciekawości i dla potrzeb weta.

Nie wiem czy jest to w ogóle możliwe :-(

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, to zawsze jest ciężko określic. Wiadomo, jak to z tym wiekeim u psów jest.U nsa ostatnio po pół roku odnaleźli się opiekunowie jednego z fundacyjnych psów. My go oceniałysmy na 5-6 lat. Okazało się, że pies ma ponad 9! Można podpytac w schronisku, czy pamietają, ile czasu pies tam był, ale czy coś to da?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Dzwoniła dziś do mnie EmkaEmilka (ma problem z wejściem na dogo) i prosiła o tę wiadomość, bo chciałaby ustalić mniej więcej wiek Saifa, aby wet mógł dobrać odpowiednie leki. Saif był u weta i okazało się, że ma chore serduszko. Wet ocenił psiaka na 8-9 lat :roll: [/quote] Wydaje mi się, ze okolo roku przed zabraniem do hoteliku. Moze by kierownik sprawdzil w karcie, jesli pies byl bezdomny, to dokladnego wieku nie ma, gdyby byl oddany przez wlasciciela, to by byl. W karcie bedzie data przyjecia psa, data wydania psa do adopcji, wiek orientacyjny głownie oceniany na podstawie zębow, a te wiadomo są w roznym stanie. Ocena wieku psa na podstawie zębow jest niewiarygodny, gdyby tak oceniac, to moja suczka mialaby z 10 lat zamiast 4. Chore serce moze byc z zaniedbania, zlego zywienia, przebytych chorób.
Lisienka adoptowana z miesiac temu tez sie okazalo, ze ma chore serce. Dostaje codziennie jedna tabletke i dobrze funkcjonuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...