Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

6 godzin temu, elik napisał:

A jak ją pijesz?  Bo ja do łyżeczki inki dodaję łyżeczkę cukru i zalewam kubek gorącym mlekiem.  Mniam, mniam :)

Trochę podobnie, tylko zamiast mlekiem, zalewam gorącą wodą:) Łyżeczka cukru się zgadza. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

No Mimiśka - może dziś Mikołaj coś jednak Ci podrzuci? Może nikt nie podkabluje, że rozrabiałaś? Przynajmniej dziś postaraj się być grzeczna, a nuż się uda? Prezencik nie zawadzi. 

A no właśnie, mam info w tajemnicy przed Mimiśką, że leci do niej PakaPapu ;), więc Mikołaj obfity będzie miała. Niestety nasza niespodzianka mikołajkowa dla Was idzie nam "jak po grudzie", nie wiem czy się uda, Mimi nie chce współpracować, woli rozrabiać i ma wszystko w nosie oprócz papu, drapanka i utarczek z Psotą, a teraz i z Jeżynką. Ruda wredna ;)

Dobrego dnia i niech każdy sobie w kubasie wyczaruje co lubi, bo to zaczarowany kubek jest ;))) 

9ce0f0242569b48281df005723774447.gif 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

Trochę podobnie, tylko zamiast mlekiem, zalewam gorącą wodą:) Łyżeczka cukru się zgadza. 

Gorącą wodą to ja zalewam kawę prawdziwą, nie zbożową :) Ale z gustami i smakami się nie dyskutuje  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, jaguska napisał:

Dobrego dnia i niech każdy sobie w kubasie wyczaruje co lubi, bo to zaczarowany kubek jest ;))) 

 

 

2 minuty temu, elik napisał:

Ja już kawę sobie zapodałam  :)

Przede mną kubas z zieloną herbatą. 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, elik napisał:

Nie, nie, nie nie kcem nic z chryzantemy nie nie nie :)

A za dyniową latte bardzo dziękuję :)

Ty się Elu tak nie zapieraj, tylko przeczytaj, może się skusisz :)))

"Napar szczególnie polecany jest dla osób w wieku średnim i dojrzałym, przy obniżaniu ciśnienia krwi, bólach głowy, przeziębieniach i stanach zapalnych.
Bardzo korzystnie wpływa na oczy- jest zalecany kierowcom i osobom pracującym przy komputerze, oraz w leczeniu zespołu suchego oka.
Chroni przed kamienicą nerkową, wpływa korzystnie na układ oddechowy i kostny. 
Ponad to zawiera bardzo dużą dawkę przeciwutleniaczy i witaminy A, przez co nazywana jest eliksirem młodości. Dodatkowo zawiera witaminy z grupy B, C, beta karoten, duże dawki potasu i magnezu.
Wpływa też korzystnie na nasz układ nerwowy- posiada właściwości podobne do melisy."

https://kobieceinspiracje.pl/106034,chinska-herbata-z-chryzantem-odkryj-jej-cudowne-wlasciwosci.html

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, w każdej porządnej herbaciarni, ale Ty Elu masz ogród, więc nie widzę problemu żebyś na przyszły rok sama sobie ususzyła, chryzantema musi być z tych jasnych, białych, kremowych, warto, dla mnie trochę przygorzkawa , ale w porównaniu z herbatką z karczocha to mnióóód ;)))

Link to comment
Share on other sites

Prezent mikołajkowy dla fanów Mimisi.

Zimowa sesja zdjęciowa, w roli modelki wiadomo kto, w roli lichego fotografa wiadomo kto.

Myśl przewodnia sesji:

-weź durnoto sama se to załóż, a nie rób ze mnie bałwana-

21b6fb153cddf135med.jpg

229491ada349c2f5med.jpg

90e8d5c3181e4171med.jpg

5662fdecb738ec26med.jpg

ec88ffe3d044df7cmed.jpg

4ea0cda2fc9badecmed.jpg

 

Podsumowanie sesji zdjęciowej:

-o ja biedna nieszczęśliwa, zabierta mie stond ludziska jak najszybciej-

5b70629a21d7f11bmed.jpg

-ale co se pojadłam smaczków tego mi nikt z brzucha nie wyciągnie-

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, jaguska napisał:

Prezent mikołajkowy dla fanów Mimisi.

Zimowa sesja zdjęciowa, w roli modelki wiadomo kto, w roli lichego fotografa wiadomo kto.

Myśl przewodnia sesji:

-weź durnoto sama se to załóż, a nie rób ze mnie bałwana-

21b6fb153cddf135med.jpg

229491ada349c2f5med.jpg

90e8d5c3181e4171med.jpg

5662fdecb738ec26med.jpg

ec88ffe3d044df7cmed.jpg

4ea0cda2fc9badecmed.jpg

 

Podsumowanie sesji zdjęciowej:

-o ja biedna nieszczęśliwa, zabierta mie stond ludziska jak najszybciej-

5b70629a21d7f11bmed.jpg

-ale co se pojadłam smaczków tego mi nikt z brzucha nie wyciągnie-

Biedactwo - takie straszydło musiała znieść.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Patrzyła na mnie złym okiem, ale smaczków nie odmawiała, próbowała się nawet wdrapać w tym ubranku na półkę gdzie stał pojemnik z kosteczkami. Do ubranek musi się przyzwyczajać bo bardzo już marznie na spacerkach, telepie się jak galareta. Ona i Psotka w mrozy muszą mieć jupki na grzbiet, Jeżynkę grzeje futro i tłuszcz. Niedługo będzie pomykać w kubraku (innym) bez krępacji ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jaguska napisał:

Myśl przewodnia sesji:

-weź durnoto sama se to załóż, a nie rób ze mnie bałwana-

1453106832_miech7.gif.19fd14fa156ddbf38ac47290c44b4b08.gif

No i ze śmiechu, aż mi się sama klawiatura uruchomiła :) To znaczy musiałam nacisnąć to i owo. Kto ma powiadomienia e-mail, to wie co napisała moja klawiatura :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, jaguska napisał:

Oczywiście, w każdej porządnej herbaciarni, ale Ty Elu masz ogród, więc nie widzę problemu żebyś na przyszły rok sama sobie ususzyła, chryzantema musi być z tych jasnych, białych, kremowych, warto, dla mnie trochę przygorzkawa , ale w porównaniu z herbatką z karczocha to mnióóód ;)))

Faktycznie mogłabym posadzić kilka chryzantem :) A ile kwiatków trzeba, żeby zaparzyć kubeczek herbaty?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...