Jump to content
Dogomania

Kochana, cudna *FIBI* - MORELOWA PUDELKA - MA WSPANIAŁY DOM!!! Dziękujemy!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='fizia']Ojej no nie ukrywam, żeby byłoby cudownie, gdybyś mogła to wpłacić :multi:- bo ten nasz budżet to się mizerniutki zrobił...:shake:[/QUOTE]

Nie ma sprawy Fiziu , tylko na jakie konta odrazu Lary, czy Twoje a Ty przelejesz dalej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']oo .. to ja myślałam, że to z dobrego serca je przygarnia a nie ma pieniędzy na opieke nad nimi ... a tu kolekcjonerka... Ludzie mają napradwe poprzestawiane w głowach:shake:

Niewiem czy można tak publicznie o tym pisać, ale macie jakiś "plan" co z tym zrobić? Toz , policja? Przecież to chore



(w takim razie Lara jak będziesz to poprosze o pw z danymi do wpłaty)[/quote]

Dziś się nie udało, o reszcie nie mogę pisać ;)

Powiem więcej - to kolekcjonerka gatunkowa. Jak w sierpniu 2008 miała przedadpocyjną na koty, to miała trzy koty i ani jednego ptaka i (o ile dobrze zrozumiałam) nie miała też psa. Uzbierała kotów, zabrała się widocznie za ptaki, bo na moje jest ich więcej niż 40, teraz zbiera psy :shake: Wiesz, na moje to ewidentna choroba psychiczna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Gameta, to tylko potrzebna policja i TOZ na kontrole i odebranie zwierząt.
Nie ma na co czekać.[/quote]

Ewuś, robię co w mojej mocy. Niestety ja na dwa dni muszę się wyłączyć ze wszystkiego, bo od tych dwóch dni zależy moje być albo nie być w pracy, a bez pracy stracę wszystko, bo jestem sama i nikt mi nie pomoże :shake: Tak czy owak będę działać w tej sprawie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']nie za dobrze to wygląda dopiero na żywo :( Baba ma kasy jak lodu - i to jedyne co ma, bo ani serca, ani rozumu :shake:[/QUOTE]

oo .. to ja myślałam, że to z dobrego serca je przygarnia a nie ma pieniędzy na opieke nad nimi ... a tu kolekcjonerka... Ludzie mają napradwe poprzestawiane w głowach:shake:

Niewiem czy można tak publicznie o tym pisać, ale macie jakiś "plan" co z tym zrobić? Toz , policja? Przecież to chore



(w takim razie Lara jak będziesz to poprosze o pw z danymi do wpłaty)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lizka121']ohoho! dobrze, że wyszło szydło z worka.

Chciałabym wpłacić Fibi jakiś "okruszek" jeśli Na Twe konto Fiziu, to mam nr, a jeśli do Lary to też proszę PW
Dużo zdrówka Fibi i oczywiście dobrego domku \ co nie znaczy,że u Pati jest źle:lol:\[/quote]

Byłoby super, na moje, bo do Lary, to za allegro

Link to comment
Share on other sites

Mnie się ta babka jakos od razu nie spodobała, no ale skoro nikt Fibi nie chciał a kobieta wypisywała do Fizi to stwierdziłysmy, że warto ją sprawdzić. Na szczęście dziewczyny od Daszeńki nas ostrzegły ale w ogóle to nie martwcie się, bez wizyty przedadopcyjnej byśmy Fibi nie wydały!
Inną sprawą jest nasza (Fibi) sytuacja finansowa...:shake: U Pati mała ma super opiekę i sunia ją wprost uwielbia, chodzi za nią krok w krok, ma duże podwórko do biegania ale hotelik to koszt 10zł za dobę więc miesięcznie wychodzi ok 300zł. A do tego jeszcze weterynarz i droga karma dla alergików- 6,5kg to 150zł (karma dotarła, pisałam gdzieś już chyba o tym, bardzo dziękujemy za pomoc przy zamówieniu!!!). Także jak widzicie sytuacja jest niewesoła...
Możemy próbować szukać bezpłatnego DT ale żal by było ją zabierać od pati, u której ona się świetnie czuje, najlepiej byłoby, żeby siedziała tam do czasu znalezienie już czegoś stałego...
Może powinnyśmy postarać się zebrać jakies stałe miesięczne deklaracje? Choć kilka złotych to juz będzie coś.
Poza tym może w tym allegro cegiełkowym napisać, że szukamy już dla niej domu??

Link to comment
Share on other sites

Obserwuje watek Fibi od poczatku i cudownie Fibi wraca do zdrowia. Napewno znajdzie nowy domek :p Duzo pomoc nie moge finansowo ale 20zl sie znajdzie. Wiem, ze to nie duzo :oops: Moge prosic o nr konta na PW.

PS cale szczescie, ze udalo sie zdemaskowac kolejnego czarnego kwiatka, az strach pomyslec co tam sie dzieje :placz:

Link to comment
Share on other sites

No pewnie, że to bardzo dużo!!!

Serdeczne dzięki - już wysłałam numer konta


A jak to jest z tym jedzeniem dla alergików - czy Fibi ma faktycznie tą alergię czy to swędzenie skóry było wywołane autoagresją organizmu?

Musimy faktycznie spróbować zebrac stałe deklaracje - przynajmniej częśc tej sumy, a może resztę się uda z allegro...

Kilka innych psiaków z tego schroniska jest w hotelikach i udało sie zebrac deklaracje, więc teraz też się musi udać!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, zbierajcie deklaracje, bo z allegro to raczej będzie ciężko... fizi już pisałam o co chodzi, chętnie bym pomogła, ale:

najprawdopodobniej tego typu aukcje są nielegalne, i to już nie pod względem regulaminu allegro, ale prawa naszego kraju, gdyż jeśli jakaś osoba fizyczna prowadzi sobie zbiórkę pieniędzy na własne konto to może to zostać uznane jako działalność gospodarcza, z której trzeba odprowadzać podatek i inne należności. Najprawdopodobniej (muszę to jeszcze potwierdzić) tego typu zbiórki w formie darowizn mogą prowadzić tylko Stowarzyszenia, Fundacje, etc. Wtedy nie ponoszą z tego tytułu żadnego opodatkowania. Są wpisane do KRS-u w rejestrze 2 i tu nie ma żadnych podejrzeń. Co innego osoba fizyczna.

Link to comment
Share on other sites

Fibi ma sie super. Biega , skacze, pilnuje terenu. Skóra nie ejste czerwona, nie było tez temperatury, Strupki schodzą nie pojawiają sie nowe. Uszy nie sa zaognione i nic tam już nie "pływa". Jak sie czegoś dopomina to zaczeła sczekać. Jest przekomiczna. Dziura na plecach zarasta włosem wzystko jest na dobrej drodze.
Dzis jade po recepte na steryd bo sie skończył , wykupie i napisze cene.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']Fibi ma sie super.[/quote]
No to cudownie:loveu: Pati, a będziesz robić jej jeszcze to badanie krwi?

[quote]bo z allegro to raczej będzie ciężko[/quote]A to dla odmiany fatalnie:shake: Tak się tylko zastanawiam bo w końcu Ty nie prowadziłaś przez allegro zbiórki pieniędzy tylko sprzedawałaś dyplomy. Przedmiotem aukcji był dyplom, chyba własnie po to żeby zbierane przez Ciebie pieniądze nie były darowizną? Ale rozumiem, że taka sprzeadaż "na użytek własny nie może być zbyt duża?
Ehhh... Skąd my weźmiemy kasę:-(
Trzeba szybko szukać domku... Lara ale allegro takie ogłoszeniowe możesz zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']Fibi ma sie super. Biega , skacze, pilnuje terenu. Skóra nie ejste czerwona, nie było tez temperatury, Strupki schodzą nie pojawiają sie nowe. Uszy nie sa zaognione i nic tam już nie "pływa". Jak sie czegoś dopomina to zaczeła sczekać. Jest przekomiczna. Dziura na plecach zarasta włosem wzystko jest na dobrej drodze.
Dzis jade po recepte na steryd bo sie skończył , wykupie i napisze cene.[/quote]

Super!!!!:multi::multi:

To moze można powoli zacząć szukać Domu - robić ogłoszenia?

Trochę mam stracha, bo Ona nie jest wysterylizowana, ale po tych wszystkich problemach zdrowotnych, to chyba nie jest dobry pomysł Ją teraz jeszcze męczyć zabiegiem - nie wiem, nie znam się na tym zupełnie...

Kurcze, żeby ktoś taki znajomy, zaufany Ją przygarnął...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...