Jump to content
Dogomania

JEDNO SERCE NIE DA RADY ! Serce Pipi i podopieczni w potrzebie!!! (Posty inf. 1-6)


Pipi

Recommended Posts

Tak, Kora to mamuska dziesieciu szczeniakow i w Vicky62 podpisie jest, mozesz o niej poczytac.
[B]Nevada masz rację, co ja bym bez Ciebie zrobiła?[/B]to nie mam pojecia. To świetny pomysl, tylko, ze z nowych domkow, to niewiele jest zdjęc i kilku tylko pieskow. Postaram sie jutro jakos je odnaleźć. Musze tylko skonczyc swoja literkę.
Wychodzi przy okazji blad w zdjeciach. Od teraz bede zapisywac gdzie na jakiej stronie i na ktorym serwerze sa zdjecia, ktorego psa, czy kota. Nim zaczelam oplacac abonament na fotosiku, to pozakladalam ich kilka i teraz nie pamietam hasla. Jak zaczynalam pracowac przy komputerze to logowalam sie za kazdym razem na inne haslo. Teraz musze szukac i logowac sie za kazdym razem. Oj jest tego co nie miara. Jakos dam moze radę, zobaczymy. Ale to jutro, bo dzisiaj juz wystarczy, padammmm.Nie ja jedna zresztą.
Trzymacie sie? dziekuje za wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']jak wejdziecie w listę użytkowników to pod literkami po prawej stronie jest takie coś jak "szukaj użytkowników" i jak się to rozwinie to jest "zaawansowane wyszykowanie" i tam między innymi jest rubryka "ostatni post" "Przed" "Po" i jak tam określicie datę po np 1 lipca to pokża się wszyscy aktywni tylko po 1 lipca i wtedy jak już się pokażą wszyscy to wystarczy kliknąć na swoją literkę i gotowe - przykładowo aktywnych na A po pierwszym lipca jest ok 450

edit. i oczywiście to co napisała Evelin, np granica ilości postów też można tam ustawić[/QUOTE]



ale to ulatwia zycie:) dziekuje za taka podpowiedz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Gratulacje:multi::lol:

Zajęte są literki:
A Evelin
L anecik60
S Randa
U Nevada
Q i V Evunian
W Pipi

Gdzie są pozostałe LENIWE ciotki???:mad::mad::mad:

Ps. jak dobrze, że Agusia szczęśliwa:multi:[/QUOTE]

Nikt w tym zamieszaniu nie zauważył że ja[B] [SIZE=4]C[/SIZE][/B]zarezerwowałam:) i właśnie [B]C[/B] zakończone:)

Teraz rezerwuje [SIZE=4][B]B

[/B][SIZE=3]3 x [/SIZE][SIZE=3]dziękuję dzięki Twoim instrukcjom rozsyłanie idzie szybciej:)[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

To ja uaktualnię:

Zajęte są literki:

[B]A[/B] Evelin
[B]B[/B] buniaaga
[B]C[/B] buniaaga
[B]H[/B] evunian
[B]I[/B] Nevada
[B]L[/B] anecik60
[B]S[/B] Randa
[B]U[/B] Nevada
[B]Q[/B] evunian
[B]V[/B] evunian
[B]W[/B] Pipi
[B]X[/B] anecik60
[B]Y[/B] anecik60

Gdzie są pozostałe LENIWE ciotki???:mad::mad::mad: przepraszam, ale skopiowałam, bo strasznie mnie rozbawiło :evil_lol:

Naści Wszystkim piernikowych serduszek do kawki porannej, coby praca szła przyjemniej :user:

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg571/scaled.php?server=571&filename=dlaparis.gif&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, cosik fb mi dzisiaj wariuje. Tak chwalilam, a tu masz ci babo placek. Nie moge zdjec wstawic, a jak juz sie uda ze zdjeciem, to opis gdzies przepada.
Wyjde troche na powietrze i wroce, moze cos sie poprawi. Trzymajcie sie kochane, jeszcze trochę.

[B]ewunian[/B], przeciez nie mozesz wiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Pracuje od wczoraj bardzo intensywnie i widze ,ze ta praca nie idzie na marne.Wy tez się bardzo staracie i Irenka i Nevada cały czas dzielnie pomagają na wydazreniu. Jestem z WAS BARDZO DUMNA>ZE WSZYSTKICH NA DOGO ALE NIE MAM CZASU TU ZAGLADAĆ Dzwonie, proszę,mailuję. Cały czas na GG, FB,poczta mailowa, DOGO . Ludzie maja mnie juz dosyc U znajomych klęska. Niektórzy nie chca mnie znac. HIhih I słuchajcie dziewczyny z DOGO z części RAdomskiej -moje sasiadki, po mojej prośbie zaproponowały ,ze wrzucą ewant na dawny ewant RADOMIA jak było głosowanie na Radom Tam jest ok. 408 osób. Marzy mi sie chociaz 100głosów. Anita ma tego przypilnować-obiecała a ja w zamian obiecałam ,że wyślę w nagrodę wypasioną paczkę na bazarek dla RAdomskich psiaków. BOże tak myślę ...Jeszcze tydzien. Damy radę. I do pracy CIOTECZKI. TO jeszce nie koniec. Pozdrawiam Ela Strojek I zaglądajcie na FB i rejestrujcie sie tam [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=192625097462448[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Ciotki- wpadam na momento i zapisuję się na literkę E. Póki co jestem z doskoku, ale od wtorku siadam i "klepię" solidarnie z Wami :)
pozdrowienia dla wszystkich :)[/QUOTE]

Evita,będziesz miała zadanie ułatwione, bo nie musisz wysłać do siebie, do mnie i do Enii ...do Elstrojek tez nie :eviltong::eviltong::eviltong:


Dziś wieczorem znów poklepię w klawiaturę...Wyniki głosowania sa niezłe,ale musimy trzymać rękę na pulsie..Może się uda...
Elstrojek, dzieki Ci wielkie za to co wyprawiasz :cool2::cool2::cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Evita,będziesz miała zadanie ułatwione, bo nie musisz wysłać do siebie, do mnie i do Enii ...do Elstrojek tez nie :eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE]

Ktoś tu o kimś zapomniał...:mad:
Fakt, ja taka niska, w tłumie niewidoczna:evil_lol:... Tylko dlatego wybaczam.
Już 4 ciotki mniej do obiegnięcia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...