Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

Dnia 19.04.2023 o 22:31, Tola napisał:

A jak wyszły badania?

Krew dobrze. Mam dostać wyniki na mail.

Dnia 20.04.2023 o 09:46, Jaaga napisał:

Wczoraj mama była u weta że swoją sunia z mocznicą, która ma już w zlym stanie żołądek. Lekarz zalecil mamie środek Esoxx one. Podobno działa świetnie i zastępuje ranigast. 

Zapytaj o lek weta, może warto podawać. 

Oczywiście zapytam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W zeszłym tygodniu Hana była z nami na działce. Mimo, że pilnowałyśmy, Yoko naskoczyła na nią dwa razy. Yoko niestety w dalszym ciągu nie toleruje innych psów i Hana była w jej towarzystwie zestresowana. Nie chciałyśmy z Joasią ich izolować i miałyśmy nadzieję, że Yoko przywyknie do obecności Hany. Zastanawiamy się  co dalej.

IMG_0160.JPG

IMG_0159.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Hana była dzisiaj w nowej lecznicy bo już byłam naprawdę zła, że  ropień  nadal nie zaleczony.

Okazało się, że maść dobra tylko akurat nie na taki ropień.

Jak zrobi się chłodniej to jedziemy tam na zabieg w znieczuleniu. Trzeba rozciąć skórę, wyczyścić i 

zaszyć.  Na razie dostałyśmy płyn do przemywania. Przy okazji zaszczepiłam Hanę na wściekliznę. Poprosiłam o fakturę na ZEA bo dzięki helli Hana ma pieniądze na leczenie a tu pełne zdziwienie, pan doktor 

nie wziął ode mnie ani złotówki. Hana dostała wszystko na pierwszej wizycie za darmo.

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Hana była dzisiaj na kolejnym USG. Guz w śledzionie nie powiększył się. USG nie wykazało żadnych innych nieprawidłowości po za tymi wynikającymi z wieku. Zapłaciłam 130,00 . Fakturę wyślę pocztą bo nie jestem pewna

czy wyślą mail-em.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...