Jump to content
Dogomania

Władek - cierpienie, głód i strach. POMOŻ - zbieramy deklaracje na hotelik!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kochani! Kolejny raz [SIZE=5]udzielam wszystkim POCHWAŁY!!!! [/SIZE]Styczeń zamknął się 100% wpłatami! Wszyscy pamiętali o naszym Władku! :multi: Jesteśmy bardzo zdyscyplinowanym wątkiem!!!:loveu: Luty jest ulgowy, płacimy mniej, a ze stycznia została górka więc o marzec też jestem spokojna ;)
Dziś zaksięgowały się wpłaty od Leny 13 (na styczeń i luty), Divi i moja. Dziękujemy! :loveu:

[U]STYCZEŃ [/U][FONT=Verdana][U][COLOR=black]2010[/COLOR][/U][/FONT] (płacimy [B]372[/B])

20 zł Wellington
30 zł Jolanta 08 (9.XII)
20 zł Justyna 85 (30.XII)
10 zł pani Aneta przez Pokera (30.XII)
12 zł Divi (31.XII)
20 zł Bjuta (31.XII)
10 zł Alma 2 (6.I.)
30 zł Agata 51 (7.I)
10 zł Agat 21 (7.I)
50 zł Ketunia (8.I)
13 zł Bjuta (11.I)
50 - Ghanima (11.I)
15 zł Certusowa (12.I)
20 zł Syla (12.I)
13 zł Renata 5 (13.I)
60 zł Bjuta (28.I)
10 zł Lena13 (31.I)

czyli [B]393[/B] zł

WYPŁATY W STYCZNIU:

[COLOR=Red]- 372 hotelik [/COLOR](1.I)
- [COLOR=Red]21 przesuwam na następny miesiąc [/COLOR]

[U]LUTY[/U][FONT=Verdana][U][COLOR=black]2010[/COLOR][/U][/FONT] (płacimy [B]336[/B])

21 zł przesunięte ze stycznia
20 zł Wellington
10 zł Alma 2 (6.I.)
20 zł Justyna 85 (8.I)
30 Zł Jolanta08 (8.I)
20 zł Bjuta (31.I)
12 zł Divi (31.I)
10 zł Lena13 (31.I)

czyli [B]143[/B]

[COLOR=Red]- 336 hotelik [/COLOR](1.II)

[B][U]Deklaracje stałe

[/U][/B] [B]20 zł Justyna 85 - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10,[COLOR=#ff6600] II, [/COLOR][/B]
[B]20 zł Bjuta - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10,[/B][B][COLOR=#ff6600] II,[/COLOR][/B]
[B]50 zł Ghanima - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10,[COLOR=#ff6600] II,[/COLOR][/B]
[B]12 zł Divi - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10,[/B][B][COLOR=#ff6600] II,[/COLOR][/B]
[B]30 zł Agata51 - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI,[/B][B][COLOR=#ff6600] XII, [/COLOR]I .10,[/B]
[B]10 zł Agat 21 - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI,[/B][B][COLOR=#ff6600] XII, [/COLOR]I .10,[/B]
[B]10 zł [/B][B]Lena[/B][B] 13 - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII,[/COLOR][/B][B] I .10,[/B] [B][COLOR=#ff6600] II,[/COLOR][/B]
[B]10 zł Alma 2 - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10, [COLOR=#ff6600]II, [/COLOR]III,[/B]
[B]30 zł Jolanta08 - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10, [COLOR=#ff6600]II,[/COLOR][/B]
[B]20 zł Vellington - (IX.09, [COLOR=red] X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10, [COLOR=#ff6600]II, [/COLOR]III, [COLOR=#ff6600]IV, [/COLOR] V[/B])
[B]50 zł Ketunia - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10,[/B]
[B]13 zł Renata5 - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10,[/B]
[B]15 zł Certusowa - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI, [/B][B][COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10,[/B]
[B]20 zł Syla[/B] (dołączyła w listopadzie) - [B]([/B][B]XI,[/B][B] [COLOR=#ff6600]XII, [/COLOR]I .10,[/B]
[B]10 zł pani Aneta z Gdyni, via Poker) - (IX.09, [COLOR=red]X, [/COLOR]XI,[/B][B][COLOR=#ff6600] XII,[/COLOR] I .10,) [/B]
[B]pani Aneta z powodów osobistych musiała się wycofać ze sponsorowania Władka[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']No i przepraszam za nie zmienienie nicku! Teraz już wszędzie jest Syla.
[SIZE=1](Sylo pojedziesz z nami do Dina i Kajtka w maju? Szykujemy wyprawę)[/SIZE][/QUOTE]

Witam.Bjutko, czy chodzi Ci o Dinusia ze schroniska w Zabrzu?Wiem, że mam blisko, ale ja tylko raz byłam w schronisku, w Rudzie Śląskiej i tylko dlatego, że tam biuro jest blisko wyjścia i pojechałam po z góry wiadomego psa, bo nie potrafiłabym żadnego wybrać.Mnie jest szkoda wszystkich i każdego z osobna a tamtą wizytę i tak odchorowałam.Pracuję z niepełnosprawnymi i doświadczyłam sama ludzkiego nieszczęścia, ale schronisko jest dla mnie znacznie czymś gorszym i psychicznie nie do przeskoczenia.Jak pojedziecie to chętnie się dołożę.Przypomnij mi tylko.Jak możesz to podeślij mi wątek Kajtka...pewnie kiedyś czytałam, bo Diunusia mam.Przykro mi, ale nie nadaję się do wizyt w schronisku, już kilka razy próbowałam.Mojego ślepuńcia, wiekowego Lejka adoptowałam tylko pod warunkiem, że mi go ktoś z gliwickiego schronu przywiezie i to nie była wygoda.Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Nie zagladam czesto, bo nie mam nawet czasu, a nowe dogo to dla mnie nieporozumienie i tak. Nie wiem jak Wy, ale ja mam pelno angielskich napisow, zwykle nie na temat, a Front Page, to nie wiem, po jaka.... ma w ogole racje bytu. Ech...
Nie moge wyslac ani do Mysi ani do Bluty pw, bo mam komunikat:
[B]Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji[/B]

[LIST]
[*]You have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created.
[/LIST]Wobec tego pisze to tutaj, bo mnie juz trafia:

Rzadko zagladam, zwykle na pierwsza i ostatnia. Ostatnio na Wladka bylo za malo na hotelik.
Teraz jest jest juz u Wiosny, tak?
Czy mozna zmienic wobec tego tytul na pierwszej oraz dac info na ktorej stronie sa jego zdjecia z hoteliku?
[B]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Certusowa']Nie zagladam czesto, bo nie mam nawet czasu, a nowe dogo to dla mnie nieporozumienie i tak. Nie wiem jak Wy, ale ja mam pelno angielskich napisow, zwykle nie na temat, a Front Page, to nie wiem, po jaka.... ma w ogole racje bytu. Ech...
Nie moge wyslac ani do Mysi ani do Bluty pw, bo mam komunikat:
[B]Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji[/B]


[LIST]
[*]You have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created.
[/LIST]
Wobec tego pisze to tutaj, bo mnie juz trafia:

Rzadko zagladam, zwykle na pierwsza i ostatnia. Ostatnio na Wladka bylo za malo na hotelik.
Teraz jest jest juz u Wiosny, tak?
Czy mozna zmienic wobec tego tytul na pierwszej oraz dac info na ktorej stronie sa jego zdjecia z hoteliku?
[/QUOTE]

Zdjęcia z hoteliku są na pierwszej stronie od postu 8-go. Zaraz pod postem z rozliczeniami.
Jest tam też link do allegro, ale nie aktualny. Allegro wznawiam co dwa tygodnie.
Stałych deklaracji brakuje 52 (na długi miesiąc, ale szykuje się kolejne 20 zł stałej - jeszcze nie piszę, bo nie jest na 1000% pewne).

Anii - dziękuję za przedłużenie bazarku!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja z innej beczki, i przepraszam ,ze na tym watku, czy ktoś mi może powiedzieć ( a najlepiej napisać punkt po punktcie) Jak wysysłając PW wstawić w nim link do wątku danego Psa.
Jest taki watek w działe " maja dom ale potrzebuja pomocy" pn. Szczecin Maks i P. Irenka
Na poczatku tyle osób było zaangazowanych, a teraz po dwóch latach wątek cichnie - a oni potrzebuja wciąż pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Ja wchodzę na pierwszą stronę wątku - kopiuję cały adres i wklejam i na ogół działa.

Przyszło 20 zł od przemiłej pani Joli z Zabrza:loveu:, która wypatrzyła gdzieś Władka i sama się zgłosiła do Mysi z propozycją wsparcia finansowego!!!! DZIĘKUJEMY!!!:lol: I zapraszamy na dogomanię!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ja wchodzę na pierwszą stronę wątku - kopiuję cały adres i wklejam i na ogół działa. [/QUOTE]

Bjuta - dzięki, dziś jestem krótko przy kom. ale jutro wypróbuję - jak będę miała watpliwości to napisze do ciebie, dobrze?:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...