Jump to content
Dogomania

Władek - cierpienie, głód i strach. POMOŻ - zbieramy deklaracje na hotelik!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziękujemy!!!! :loveu:

No to mamy już 90 zł stałych deklaracji!

20 zł Justyna 85
20 zł Bjuta
50 zł Ghanima

A pierwszy dzień w hoteliku Wiosny zafunduje Dogo 07 (zadeklarowała jednorazowo 10 zł)

I mamy jeszcze czas, żeby zebrać deklaracje!

Link to comment
Share on other sites

Próbuję banerek

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wladek-cierpienie-glod-strach-pomoz-zbieramy-deklaracje-na-hotelik-133307/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/b6df7b6c07bf3ce3.jpg[/IMG][/URL]

[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9754553576fe0e2.html"]
[/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam info i zaglądam jaka piękna psinka cudna, ale strasznie zachudzona biudulka:placz:. Ja nie stety nie mogę zdeklarowac nic dzis, ale jak rozporządze swoją wypłatą i mi zostanie grosz to na pewno na tego szkraba:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta'][SIZE=7]UWAGA!!!![/SIZE]



Próbujemy wyciągnąć Władka ze schroniska i umieścić u Wiosny, gdzie ma ogromną szansę przekonać się do ludzi. Władek wzbudza zainteresowanie w schronisku, (ładny jest bardzo ;)) jeśli tylko przełamie swój strach - ma spore szanse na adopcję!!!
Dlatego bardzo nam zależy na umieszczeniu go u Wiosny.


[SIZE=5][COLOR=Red]mamy już 90 zł stałych deklaracji![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5]
20 zł Justyna 85
20 zł Bjuta
50 zł Ghanima

A pierwszy dzień w hoteliku Wiosny zafunduje Dogo 07 (zadeklarowała jednorazowo 10 zł)[/SIZE]

Kto jeszcze wspomoże Władka? :roll:


Musimy mieć 12 zł na jeden dzień hotelikowania,
czyli [B]372 zł. [/B]na miesiąc trzydziesto-jedno-dniowy.)


[/quote]

Dałam takie info na pierwszej stronie u dołu... Mysiu, a może przełożyłabyś to do pierwszego postu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Divi']Dostałam info i zaglądam jaka piękna psinka cudna, ale strasznie zachudzona biudulka:placz:. Ja nie stety nie mogę zdeklarowac nic dzis, ale jak rozporządze swoją wypłatą i mi zostanie grosz to na pewno na tego szkraba:evil_lol:[/quote]

Dziękujemy!!

Link to comment
Share on other sites

Oj jak Waldek u wiosny to jak deklaruje 10 zł w następnym tygodniu, albo jeszcze dziś popędzie mojego TZ,żeby wpłacił. Moja sumnia jest od Wiosny życie jej uratowała i dzięki wiosnie Didunia ma nas. Wiec miałam wpłacić 20 zł za Diduni hoteli, ale w takim razie pocziele po 10zł bo i tak idzie do wiosny:) :multi: proszę o nr konta na pw

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo!! :loveu::loveu:

Na razie jednak zbieramy tylko deklaracje (Władek jeszcze jest w kolejce do Wiosny, ale już na b. bliskim miejscu - pojedzie tam zamiast Aspena), musi jednak jeszcze ciut, ciut poczekać...

Link to comment
Share on other sites

Fantastycznie! :loveu: Niniejszym mamy pierwszą zadeklarowaną stówę! :multi:
Musimy zebrać jeszcze deklaracji na 272 zł. miesięcznie.


[SIZE=4]20 zł Justyna 85
20 zł Bjuta
50 zł Ghanima
10 zł Divi

A pierwszy dzień w hoteliku Wiosny zafunduje Dogo 07 (zadeklarowała jednorazowo 10 zł)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Miałam już nie włazić na nowe wątki, a tu Bjuta zaprasza i nie ma wyjścia. Zresztą, czy można się oprzeć?

[IMG]http://s5.tinypic.com/2bee00.jpg[/IMG]

Sorry, tylko 10zł/mies. A potem już chyba pod most. Proszę o nr konta na PW, jak już będzie zbierane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Mamy już 110 zł deklaracji! :multi: I szykuje nam się super towarzystwo na starość pod mostem! Ależ tam będą imprezy... :loveu:[/quote]


Kurka, no! Nie mogę... dopiszcie mnie do tej listy mostowych lokatorów :p
10 zł.
Ale na zimę jakieś fajne kartony sobie skombinujemy, dobra?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...