Jump to content
Dogomania

Władek - cierpienie, głód i strach. POMOŻ - zbieramy deklaracje na hotelik!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja za bannerkiem, ślicznym, tu zawędrowałam. Koniecznie trzeba biedaka wyciągnąć, bo jets piękny i domek pewnie znajdzie, ale najpierw niech się oswoi w hoteliku. Kieyd będzie jechał, napiszcie mi PW. Jeśli akurat któryś z moich dogo-psiaków pojedzie do domku, to przerzucę deklarację. Pod koniec miesiąca wpłacę jednorazowo 24 zł - dwa dni Władeczka w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy!! :loveu:

To nasze statystyki, niniejszym, wyglądają tak:

Musimy zebrać deklaracji stałych na 372 zł. (12 zł dzień razy 31 dni w "długim" miesiącu).

[SIZE=4][COLOR=red][COLOR=black]Mamy już[/COLOR] 150! :multi:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][COLOR=black]Brakuje[/COLOR] 242 zł![/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][U]Deklaracje stałe! :loveu:[/U][/SIZE]
[SIZE=4]20 zł Justyna 85 :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]20 zł Bjuta :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]50 zł Ghanima :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]10 zł Divi :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]20 zł Agata51 :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]10 zł Agat 21 :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]10 zł Lena 13 (w porywach ciut więcej) ;)[/SIZE]
[SIZE=4]10 zł Alma 2 :lol:[/SIZE]

[SIZE=4][U]mamy też deklaracje jednorazowe!:loveu:[/U][/SIZE]
[SIZE=4]24 zł Dogo 07 (dwa pierwsze dni pobytu Władka) :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]24 zł Sonikowa (dwa drugie dni pobytu Władka) :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]15 zł Ewa Gonzales[/SIZE] :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Divi']Oczywiście jednorazowe też i bardzo dziekujemy, a ja mam pytanie czy wiadomo kiedy Władziu moze pojechac do wiosny? długo musi jeszcze czekać?[/quote]

jak zwolnią się miejsca, Bjutka pewnie jest zorientowana w kolejce....;)

niedobrą koleżankę Władka zabrałam z jego boksu do innego i teraz Władek mieszka z Leni (która zresztą też ma wątek), no i oczywiscie dalej z Dżersejem i Leonem :cool3: Biedny Władek mial pogryzione uszko, ale już mu wyczyściłam rankę i wygląda to bardzo ładnie, więc pewnie szybciutko się zagoi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Zapisuję sie na wątek i deklaruję 30,00 zł.[/quote]

Witamy!:loveu: I dziękujemy serdecznie!!:loveu:
Czy to deklaracja jednorazowa, czy co miesięczna?

Co do miejsca dla Władka - to musimy poczkać aż jeden piesek od Wiosny, pójdzie na swoje i wtedy wypada nasza kolejka! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Hm, coś nie widzę chętnych do naszego elitarnego klubu! Ludziska, zapisujcie się, bo to jest tip-top absolutny, a miejsc niedługo zabraknie! Nie darujecie sobie tego do końca życia - a potrzeba tak niewiele, by zostać członkiem:
deklaracja na Władeczka, który sam w sobie jest cudny i powinienen powodować wyskakiwanie grosików z kieszeni ;) Podsumowując: dobry uczynek + ekskluzywny klub - kto da Wam więcej???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Będą to wpłaty miesięczne i mam nadzieję,że Władek szybko znajdzie się w hoteliku ;) a nr konta proszę na pw.[/quote]

Bardzo serdecznie dziękujemy!!! :loveu:
Myślę, że zbiórka ruszy dopiero w sierpniu - trochę zależymy od losu - kiedy zrobi się miejsce u Wiosny. Ale w każdym razie jesteśmy coraz bliżej!

Jolanto 08 Zaraz uaktulnię statystyki, na pierwszej stronie wątku zrobi to Mysia, ale dopiero pod koniec lipca, bo teraz wyjechała na urlop.

Dziękujemy za odwiedziny! Deklaracje! Wklejanie banerków! I chęć zamieszkania z nami pod mostem na piękną dogomaniacką starość! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Musimy zebrać deklaracji stałych na 372 zł. (12 zł dzień razy 31 dni w "długim" miesiącu).

[SIZE=4][COLOR=red][COLOR=black]Mamy już[/COLOR] 180! :multi:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][COLOR=black]Brakuje[/COLOR] 212 zł![/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][U]Deklaracje stałe! :loveu:[/U][/SIZE]
[SIZE=4]20 zł Justyna 85 :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]20 zł Bjuta :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]50 zł Ghanima :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]10 zł Divi :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]20 zł Agata51 :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]10 zł Agat 21 :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]10 zł Lena 13 (w porywach ciut więcej) ;-)[/SIZE]
[SIZE=4]10 zł Alma 2 :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]30 zł Jolanta 08 :lol:[/SIZE]

[SIZE=4][U]mamy też deklaracje jednorazowe!:loveu:[/U][/SIZE]
[SIZE=4]24 zł Dogo 07 (dwa pierwsze dni pobytu Władka) :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]24 zł Sonikowa (dwa drugie dni pobytu Władka) :lol:[/SIZE]
[SIZE=4]15 zł Ewa Gonzales[/SIZE] :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Bardzo serdecznie dziękujemy!!! :loveu:
Myślę, że zbiórka ruszy dopiero w sierpniu - trochę zależymy od losu - kiedy zrobi się miejsce u Wiosny. Ale w każdym razie jesteśmy coraz bliżej!

Jolanto 08 Zaraz uaktulnię statystyki, na pierwszej stronie wątku zrobi to Mysia, ale dopiero pod koniec lipca, bo teraz wyjechała na urlop.

Dziękujemy za odwiedziny! Deklaracje! Wklejanie banerków! I chęć zamieszkania z nami pod mostem na piękną dogomaniacką starość! :multi:[/quote]
Miło mi będzie w tak zacnym gronie :lol: Mocno trzymam kciuki za Władka:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Pytałam Wiosnę - w kolejce ani drgnęło... Ten psiak, który miał pójść, zdaje się, że jeszcze się nie ruszył... Może więc ruszymy, dopiero od września...
No i mamy dopiero połowę deklaracji...
Z drugiej strony - ja akurat jestem zwolennikiem tezy, że nie jest źle zacząć zbierać kasę miesiąc wcześniej, żeby mieć zapas na "chudy" miesiąc, na weta, na obroże przeciwpchelne itd. ... Ale nie wiem - co uważacie?
A jeszcze z innej strony - dać znak do startu, a u Wiosny się na dłużej zastopoje, to też głupio... No nie wiem :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...