Jump to content
Dogomania

Twix - juŻ w nowym domku!!


Saint

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]agaga21[/B] masz może wiecej takich znajomych? :razz: Właśnie rozmawiałam z Twoją koleżanką.. (swoją drogą - jest zarejestrowana na dogo?)
Mamy znajomego weta w Swarzędzu, sponsora który pokryje koszta i dobra dusze, która dowiezie w najbliższym czasie do schronu karme :loveu::loveu:

mam tylko nadzieje, że wydadzą nam psa, żebyśmy mogli pojechać z nim do weterynarza.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]linko, saint, to jak to będzie z twixem?co jeśli go nie wydadzą?kiedy ewentualnie mógłby trafić do sainta? [/QUOTE]

Ania mówiła, że pani pracująca w schronie to mama jej koleżanki, więc w razie czego bedziemy probowac inna droga ;);)

choćbym miała dzwonić do szanownej pani prezes TOZu to predzej czy pozniej piesek pewnie pojedzie z nami do tego weta ;) przynajmniej taką mam nadzieje..

Link to comment
Share on other sites

W górę Twixiątko moje kochane!

-----

[B]agaga21 [/B]- boskich masz znajomych :loveu:

Niestety.. Twix nawet doskonale zdiagnozowany nie ma szans na leczenie w schronisku :-(
Na adopcje póki co pewnie też nie ma szans.. Ludzie rzadko biorą pieska, który ma kłopoty zdrowotne :-(

Dlatego będę się starał zabrać go do siebie..
Tutaj doprowadzić jego stan zdrowia do porządku, popracować z nim troszkę..
Zdrowy, piękny AST, którego dodatkowym atutem i 'kartą przetargową' będzie opanowane podstawowe posłuszeństwo na poziomie PT i obedience, czy ogólne szkolenie systemem CGC to będzie wręcz diament, po którego domki będą się ustawiały w kolejce :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a ania czasem czyta niektóre wątki ale się nie udziela na dogo-chyba nie jest zarejestrowana

to ona wiozła napalma/zeusa(z mojego podpisu) z piły do wrocławia![/quote]
No prosze prosze. Widze ze Ani dobre serduszko zakochalo sie w Twixie:loveu:
Piekny psiak.
Agata trafilam tu przez przypadek a jeszcze dzisiaj mi o tym mowilas:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

przekazałam ani wasze miłe słowa.
ab-agnieszka, myślałam że podałam ci link do twixa ale w końcu zapomniałam:oops: bo dogo wczoraj chodziło mi tragicznie:angryy:

podałam ani link do wątku więc jeśli będzie miała czas to może będzie śledzić.

Link to comment
Share on other sites

[B]Saincik[/B] - zechciałbyś napisać jakąś małą relacje z dzisiejszego telefonu do schroniskowego weta? Myśle, że mogłoby być przydatne.. ;)

Rozmawiałam z Jolą (pracownik schroniska).. ta z kolei rozmawiala z kim trzeba i JEDNAK nie byloby problemu gdybysmy chcieli zabrac go do weta.. pytanie tylko, czy do schroniskowego, czy do p. Warteckiego tak jak chciała Ania? :roll: Chciaz w tym wypadku to chyba jednak bez znaczenia :roll:


[B]agaga21 [/B]Przekazujesz może wszystko Ani czy powinnam sama do niej napisać? bez sensu byloby się powtarzać ;)

Link to comment
Share on other sites

ale może byś mu powiedziała ze pies ma sponsora ale właśnie[B] pod warunkiem[/B]...? wtedy chyba by sie nie obraził na ciebie tylko na tego sponsora:evil_lol:

ani zalezy zeby to był TEN wet a nie inny bo ma do niego 100% zaufanie, poza tym to jej dobry znajomy, ma dobre ceny-nie zdziera, nie oszukuje by jak najdłuzej leczyć i kase zarabiać, jest swietnym fachowcem i ona tez u niego będzie miała inną cenę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']linko, koniecznie do tego weta co ania poleciła i ona ureguluje rachunek chyba(zaraz sprawdze czy dobrze piszę)

tak, wszystko jej dziś przekażę.[/quote]


tak tak.. mówiła mi, że zapłaci.. :modla:
z tym, że wczoraj usłyszałam w schronisku, że [B]to będzie nie fair w stosunku do ich weta[/B] jesli pojedziemy do innego:lol: najlepiej byloby ogolnie jesli pojechalibysmy do niego bez psa i on nam wszystko powie :roll:
dzis wersja oficjalna wyglada tak ze psa mozemy zabrac.. nie wiem tylko ktorego weterynarza mieli tym razem na myśli :roll:
zaraz okaze sie, że wet się obrazi :stupid:

jakoś postaramy się to załatwić..

Link to comment
Share on other sites

Zatem relacja z rozmowy z wetem schroniskowym :evil_lol:

Otóż sprawa wygląda tak..
Psy w schronisku są co najwyżej (!!) diagnozowane, natomiast z leczeniem ich to już różnie bywa..
AST nie był i nie jest leczony - czyli się nie myliliśmy.
Zanik mięśni został zdiagnozowany na podstawie obserwacji, nie badań - żeby dowiedzieć się, jaka jest przyczyna tego zaniku - należałoby pieska przebadać.
Wtedy można dopiero podjąć jakieś leczenie.
Jeśli zanik jest wynikiem neurologicznych degradacji, bądź jest to schorzenie odziedziczone po rodzicach - niestety nie da się tego wyleczyć.
Ale uwaga!
W innych przypadkach (efekt urazu - naderwań, zerwań, skręceń, zapaleń) jest baaaardzo duża szansa na to, żeby piesek CAŁKOWICIE się pozbył tego zaniku - słowem: żeby zanik zaniknął :evil_lol:

Teraz wszystko sprowadza się do zrobienia badań i oby okazało się, że Twix z tego wyjdzie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak..
Mimo, iż wet schroniskowy przez telefon wydawał się bardzo miłym i posiadającym konkretną wiedzę człowiekiem - również skłaniałbym się do tego, żeby leczyć go u weta Ani ;)
Skoro daje mu swoją rekomendację, a [B]agaga21 [/B]daje rekomendację Ani - ja nie mam wątpliwości :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli faktycznie tak jak piszesz - wet schroniskowy jest w porządku, to najwyżej zadzwonimy do niego jeszcze raz, wytlumaczymy delikatnie sytuacje i z pewnoscia nie bedzie robil problemow jesli chodzi o zabranie TWIXa w inne miejsce..
a jeśli nie..
pozostaje uprowadzenie psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Chyba ma świadomość tego, że dopóki pies jest w schronisku, dopóty nikt się nie weźmie za jego leczenie.. takie odniosłem wrażenie po rozmowie z nim ;)

Tak, czy owak..
będę robił co tylko się da, żeby pies trafił do mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']i co dziś u twixa?
byliście u weta czy dopiero sie wybieracie?:razz:[/quote]

Wybieramy sie wybieramy - najwcześniej w sobote niestety..
ale musisz mi powiedzieć jakie są ustalenia z Anią.. wiem że miała dzwonić do tego swojego weta i wszystko uzgodnić :roll:
nasza wizyta też w dużym stopniu zależy przecież od tego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a posty znowu skaczą jak chcą.. :mad:

mogłabyś dopytać konkretniej czy chodziło jej o p. Warteckiego?
Mówiła coś o Bartku..
więc jak wnioskuje chodzi o:
[B][SIZE=2]Wartecki Bartosz, Śliwa Krystyna, lek. weterynarze. Lecznica dla zwierząt[/SIZE][/B]

62-020 Swarzędz, Nowowiejska 24c woj. Wielkopolskie, pow. poznański, gm. Swarzędz

swoją drogą.. jakbyś mogła zapytać też czy owy pan przyjmuje gdzieś za dnia? obawiam się, że nie wydadzą nam psa o 15:30, a dopiero wtedy otwierają niestety gabinet :-(
Pracownicy wychodzą ze schronu o 16..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...