Jump to content
Dogomania

Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM


Recommended Posts

Przed chwilą, jankamałpa napisał:

On bardzo dużo pije wody i je tylko miękkie rzeczy typu pasztet albo zupka. 

Konieczne jest też obniżenie w diecie zawartości białka i fosforu. Najkorzystniej w składzie karmy mokrej białko surowe do 7,5 max 8% a fosfor do 0.15 max 0.2%. I dodawanie ciepłej wody ale nie za dużo, bo te mało smaczne karmy po rozwodnieniu zupełnie tracą smak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Dusia-Duszka napisał:

Konieczne jest też obniżenie w diecie zawartości białka i fosforu. Najkorzystniej w składzie karmy mokrej białko surowe do 7,5 max 8% a fosfor do 0.15 max 0.2%. I dodawanie ciepłej wody ale nie za dużo, bo te mało smaczne karmy po rozwodnieniu zupełnie tracą smak. 

Dzięki za podpowiedź ja dziś jestem w pracy. Jutro będę działać.

Link to comment
Share on other sites

Piękny :)

Dusia-Duszka mądrze prawi. Podstawą jest nawadnianie i świadomość, ile kot dziennie pije. Ja nie kombinuję z karmami dla nerkowców, bo mój pewnie by ich nie tknął, to mięsny kocur, a i mi się nie podobają ;) a ważne, aby kot jadł :) Za to dużo nawadniam i pilnuję fosforu. Białko powinno być, ale dobrej jakości. I stale kontrolować wyniki badań.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Piękny :)

Dusia-Duszka mądrze prawi. Podstawą jest nawadnianie i świadomość, ile kot dziennie pije. Ja nie kombinuję z karmami dla nerkowców, bo mój pewnie by ich nie tknął, to mięsny kocur, a i mi się nie podobają ;) a ważne, aby kot jadł :) Za to dużo nawadniam i pilnuję fosforu. Białko powinno być, ale dobrej jakości. I stale kontrolować wyniki badań.

Dziękuję za wszystkie rady. Wyniki nie są złe, tylko tragiczne. Kotek dużo pije, gorzej z jedzeniem. Wszystko razem nie napawa optymizmem, a wiek 13 lat dla kota, to też nie jest już tak mało :(.

Link to comment
Share on other sites

o matunku matunku janeczko

 ukochane nasze jak chore  to i my odrazu

 wszytko chore

 tulinkam serduchem za tygrynia

 aby sie unormowalo z karma

 z nereczkami

 a misiunio cudny stokrosci cudny

 teraz zagladam nic nie wiedzialam

 ech tygrysiu

 ale ale nie czas jeszcze na starsziosci wielkie

 jeszcze latek pare malenku

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nadziejka napisał:

tulinkamy

 serdecznie tulinkamy

 caluni czas

 spokojnej nocy lapenkom i Wam ciociu

Dziękuję, ale z kotkiem coraz gorzej. Przestał jeść, od wczoraj wieczór prawie też nie pije. Pożegnanie coraz bliżej. 

Z radośniejszych rzeczy byłam wczoraj  u psiaków. Wszystko u nich dobrze. Pogoda była piękna, ulepiłam nawet bałwana, ale nie zabrałam z sobą telefonu i nie mogłam porobić zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...