Jump to content
Dogomania

zawody 2005


drado

Recommended Posts

W Poznaniu Maria Kuncewicz w rozmowie sygnalizowała, że w przyszłym roku będzie 20 oficjalnych zawodów Obedience w Polsce. Aż się nie chce wierzyć, ale bardzo chciałbym :P

Czy ktoś z Dogomaniaków ma jakiekolwiek informacje w sprawie terminarza? Myślę, że powoli przydałoby się zaplanować udział w pewnych imprezach :-?

Wydaje się, że Poznań na koniec sezonu można uznac za pewny, i chyba z rangą Mistrzostw Polski. A inne zawody? Jeśli ktoś coś wie to mówić!!!! :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Zawodow bedzie tyle ile sie zorganizuje. Liczylismy na ok 20, liczac na poszczegolne oddzialy i wstepne rozmowy z osobami zainteresowanymi. A teraz wszystko zalezy od organizacji. Jakos nie widac wielmu chetnych jak do tej pory, a zawody same sie nie zorganizuja. ja sluze wszelka pomoca teoretyczna, ale niestety jestem troche daleko. Wiec jezeli chcecie zawody, to trzeba wziac sie do roboty i nawiazac jak najszybciej kontakt z Basia Janyga.

Pozdrawiam i do zobaczenia na zawodach :)

M+L

Link to comment
Share on other sites

No to czarno widzę :evilbat: , ale chciałbym się pomylić.

Jestem członkiem klubu agility i mamy ambitne plany organizacji zawodów w tej dyscyplinie (co najmniej 3 duże imprezy). Posłuszeństwo ćwiczymy prywatnie i nie jestem zrzeszony w tej dyscyplinie. Jednak, gdyby jakiś klub obedience z Warszawy i okolic chciałby zorganizować takie zawody ale jeszcze się waha, chętnie włączę się i pomogę. :D

Link to comment
Share on other sites

No to czarno widzę :evilbat: , ale chciałbym się pomylić.

. Jednak, gdyby jakiś klub obedience z Warszawy i okolic chciałby zorganizować takie zawody ale jeszcze się waha, chętnie włączę się i pomogę. :D

Swietnie, ze chcesz sie wlaczyc. W-wa ma zorganizowac zawody na 2ch wystawach; krajowej w lipcu i molosow we wrzesniu. jak na razie nie ma chetnych do pracy przy organizacji (roboty jest sporo...) i jezeli nilkt sie nie zglosi, to sprawa upadnie. tak wiec bardzo prosze wszystkich chetnych o kontakt

[email protected]

wtedy sie jakos zorganizujemy, a moze nawet spotkamy, bo bede w czasie swiat w W-wie

Pozdrawiam i do zobaczenia :D :D

M+L

Link to comment
Share on other sites

Pytała już o to Lara.Ale zapytam jeszcze raz:-)

Czy w Warszawie jest jakaś zorganizowana grupa ćwiczaca Obedience?

A jeśli nie ma to czy byliby chetni żeby zorganizować się i wspolnie ćwiczyć?

Czy są wśrod nas dogomaniaków zapaleńcy chcacy raz na jakiś czas zebrać się ,wspólnie poćwiczyć ,wymienić doświadczeniami?

magda&Zuzia

Link to comment
Share on other sites

A sprawdź w Linkowni, może coś się znajdzie :wink: .

Kochani, jeśli ćwiczycie w swoich miastach, macie swoje strony - bardzo proszę - przysyłajcie do mnie linki, a ja będę je wkładać do Linkowni.

Stworzymy wspólnie bazę informacji, gdzie w Polsce można trenować obedience :D . Zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzalam w linkowni .W Warszawie tylko Cave Canem sie oglasza ale jakis czas temu rozmawialam i klub narazie nie przewiduje zajec Obedience.

Ja myslalam raczej o nieformalnych spotkaniach gdzie kazdy moze pocwiczyc z psem to co jest dla niego najpotrzebniejsze.Jest rozproszenie w postaci innych cwiczacych psow.Jest rozny stopien zaawansowania wiec mozna podpatrzyc jak inni to czy tamto robia.

Myslalam poprostu o spotkaniach milosnikow i zapalencow Obedience ,szczegolnie ,ze dyscyplina nowa i malo jest okazji do spotkan i rozmow.

m&Z

Link to comment
Share on other sites

W Cavano jest na razie taki malutki plan stworzenia grupy obedience ale myślę, ze to jeszcze za jakiś czas bo na razie zabraknie nam na to czasu. Może na wiosnę uda nam sie coś zorganizować, może wcześniej... ;) Tak czy inaczej jak beziemy ruszać z treningami to głosno o tym powiem i napiszę dużymi literami!! :D

Link to comment
Share on other sites

Elka- dobrze wiedziec:) To moze bysmy z malym o tym pomysleli... Trening agility i obedience za jednym razem. Supcio:D

Drado napisales: "Jestem członkiem klubu agility i mamy ambitne plany organizacji zawodów w tej dyscyplinie (co najmniej 3 duże imprezy)."

To my czekamy na jekis info zeby sie pogapic, no a moze na ktorys nawet startowac :oops: Sie zobaczy:D

Pozdro:)

Link to comment
Share on other sites

Mario

czy uwazasz ze to bedzie dobry pomysl zeby znowu organizowac zawody obedinace rownoczesnie z agility? pamietam ze byly awantury i glosy niezadowolenia przy okazji zawodow w Poznaniu.... moze jednak jakies inne terminy, zeby i ci ktorzy nie chca wybierac miedzy agility a obedinace mogli startowac...

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo chetnie sie spotkam w okresie miedzy swiatecznym .Co prawda pracuje wiec jestem mocno ograniczona czasowo.Ale poniedzialek,sroda i czwartek po poludniu to bardzo mi pasuja.Bede probowala sie dostosowac.

My z Zuzia dopiero zaczynamy ale kto wie moze sie wciagniemy :-)

Na razie mamy juz grupe kilku zapalencow i wspolnie cwiczymy.

Dlatego pytalam czy jest wiecej chetnych w Warszawie do wspolnych cwiczen.

Mario! Ustal jakis termin .

betty_labrador ciesze sie ,ze masz ochote na wspolne cwiczenia.Reszte napisze na priva.

magda&Zuzia

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzalam w linkowni .W Warszawie tylko Cave Canem sie oglasza ale jakis czas temu rozmawialam i klub narazie nie przewiduje zajec Obedience.

Ja myslalam raczej o nieformalnych spotkaniach gdzie kazdy moze pocwiczyc z psem to co jest dla niego najpotrzebniejsze.Jest rozproszenie w postaci innych cwiczacych psow.Jest rozny stopien zaawansowania wiec mozna podpatrzyc jak inni to czy tamto robia.

Myslalam poprostu o spotkaniach milosnikow i zapalencow Obedience ,szczegolnie ,ze dyscyplina nowa i malo jest okazji do spotkan i rozmow.

m&Z

dzien dobry.to ja,beata z cave canem znaczy treser.chcialam napisac tylko ze my cwiczymy obedience w naszej zwartej grupie caly czas i mile widzimy nowych zapalencow.biegamy tez po sladach.spotykamy sie w weekendy na 2 godzinki w powsinie.pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A ja pytalam ,na jesieni ,napisalam maila do Cave Canem i dostalam odpowiedz ,ze nie przewidujecie chwilowo takich zajec.

To jakies nieporozumienie zaszlo.No i szkoda:-) Tak to musialam na wlasna reke szukac podobnych mi zapalencow .

Moze bedzie okazja spotkac sie kiedys i wspolnie pocwiczyc :-)

Pozdrawiam magda&Zuzia

Link to comment
Share on other sites

A moze tak smoznaby sie spotkac w okolicach W-wy w okresie miedzyswiatecznym. Bede w tym czasie w W-wie i moglibysmy zrobic sobie wspolny trening i przy okazji pogadac o zawodach.

Pozdrawiam

M+L

Bardzo chetnie stawimy sie na taki trening / spotkanie!! Prosze zaproponowac czas i miejsce.

Pozdrawiamy, :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...