Jump to content
Dogomania

Flora - niewidzialna sunia


Nette

Recommended Posts

O 6/7/2016 o 13:41, Alla Chrzanowska napisał:

Poleciał przelew dla Forci w kwocie 310,00 zł z bazarku. Jak dotrze, proszę o potwierdzenie tutaj:

 

Pieniądze na koncie, na wątku potwierdzenie, dziękuję jeszcze raz :)

Zapłaciłam 240 zł za dwa zeskroby, badanie laboratoryjne i lek uspokajający. Fakturę wkleję wkrótce.

13401266_1573486419612707_1909633973_n.j

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nowe wieści o Florze:

" Małymi kroczkami do przodu. Florka miała bardzo poważną cofkę po spotkaniu się z Dziewczynami. Trwała 2 tygodnie. Zaczęła się zachowywać prawie tak jak na samym początku. Jedyną różnicą było to, że na smyczy nadal ładnie dawała sobie radę. Było naprawdę ciężko :( Ale od kilku dni mamy progres, wytarzała się, zaczyna podnosić ogon powyżej grzbietu, po domu znowu łazi, nawet pomiędzy naszymi nogami. Coraz częściej zapinamy ją na smycz, nie w klatce a "na pokojach" właśnie :). Boi się każdej nowości, najlepiej byłoby, gdybym np. chodziła cały czas w tym samym ubraniu, w którym byłam jak do mnie przyjechała. Nie lubi zmiany kolorów, biała bluzka to masakra :p Dzisiaj pada deszcz, kaptur jest problemem... Po zakończeniu leczenia sterydem znowu zaczęła się drapać, aczkolwiek już mniej niż poprzednio. Jest tak, jak mówiłam od początku - drapanie jest stresowe. Cała reszta to powikłania wtórne. Codziennie wsuwa kęsy Relaxera i właśnie czekamy na dyfuzor z adaptilem. Stosujemy namiastkę TTouch , niestety Flora bardzo się spina przy dotyku, ciężko dostrzec przyjemność... no nic, po trochę ją przyzwyczajamy, może kiedyś uda się nam zastosować owijki? W każdym razie do przodu jest, ale w żółwim tempie."

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Nette napisał:

Allo - dziękuję, jesteś niezawodna :)

Kiyoshi - dzięki za wizytę :) Kolega trochę przychorował, ale już lepiej. Okazał się mniej dziki niż wygląda :)

śliczny jest, a Florcia jaka poważna, dostojna dama:)

Link to comment
Share on other sites

O, znalazłam Florkę na dogo :)
Na fejsie ją śledzę od jakiegoś czasu. Kunę "znam" z forum pomocowego i haszczego, cieszę się mocno, że Flora trafiła właśnie do niej. Są to naprawdę doświadczone ręce i jeśli sunka ma się otworzyć, to właśnie u niej. Trzymam kciuki za sunieczkę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...