Jump to content
Dogomania

Śliczna Mecia Morelka czyli MELA - psie dziecko ze schroniska w Zamościu w cudownym DS


Anecik

Recommended Posts

Dalam jej dziś po południu mięsko  z kurczaka bardzo drobno pokrojone - zjadła, na razie nie wymiotuje, biegunki też nie miała. Cały czas ją pilnuje, taki szkielecik z niej jak się wtula to aż mi łzy lecą. Kto wywalił takie bezbronne maleństwo?????

Link to comment
Share on other sites

Śliczna jest :)  Spojrzenie, jak u mojej Indi. Oby była zdrowa jak najszybciej!

Moja też była chudziutka. Długi czas brak łaknienia, wymioty, często prawie samą wodą. Po badaniach się okazało, że przewlekły stan zapalny wątroby.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam już na wątku Hopci więc tylko przekleję:

 

"Zaraz napiszę więcej ale ponieważ z malunią Mecią - Morelką jest trochę kiepsko postanowiłam że do hoteliku pojedzie Hopcia. Nie chcę narażać Morelki na długą podróż - wymioty, biegunka robią swoje, jest bardzo apatyczna i osłabiona. Uznałam że postaram się zapewnić jej równie dobrą opiekę jak Hania, a u mnie jest jednak zdecydowanie mniej psiaków do "obróbki" :) Oczywiście wszystko ustaliłam z Tolą, szafirką i Panem Jackiem.

Zaraz podam tą informację na wątkach i przepiszę deklaracje - prawie wszyscy zadeklarowali swą pomoc obojętnie czy dla Morelki czy dla Hopci.

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Anula napisał:

A co wet mówi? Czy ten stan jest spowodowany babeszjozą przez kleszcze,czy inna przyczyna.Może podawaj jej gotowane jedzenie.Biedna,mała kruszynka.

Podaje jej gotowane, właśnie dzwoniłam do weta  ale rzez telefon powiedział tylko że morfologia zła i ma złe wyniki wątrobowe. Pojadę po południu jak będę dowoziła psiaki do Hani.Nie babeszjoza, ale co znowu może być z tą wątrobą???

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, anecik napisał:

..., ale co znowu może być z tą wątrobą???

Tego się obawiałam wspominając o mojej sunieczce  :(

Póki nie ma wyników trudno wnioskować.  Może jakieś ogólne zatrucie. Mogą być potrzebne dodatkowe badania krwi.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...