Jump to content
Dogomania

Toffi w domku :) powodzenia dla niego i jego nowej rodziny :)


sylwija

Recommended Posts

noo, mało osób obchodzi - sama przyznaj - jak tylko Ciebie i mnie, i Anię z FB

o agresji - właściciel. pogryzł jego, bał się, że pogryzie dziecko(12lat), podobno nieprzewidywalne te reakcje; był już raz oddany i następnego dnia wrócił, bo pogryzł dziecko (nie pytałam o wiek). ale właśnie to wszystko dla mnie dość niejasne i nieoczywiste, dlatego zdecydowałam się wziąć go na DT, niech ma szansę, bo moim zdaniem, jego problemy to raczej brak zrozumienia i współpracy.

A agresja wobec psów, bez względu na płeć. i nieprzewidywalna..hmm. Na pewno bał się psów(szczególnie dużych) i nie rozumiał sygnałów, i nie umie się bawić, jakby nigdy tego nie doświadczył

i tez nie wiem, ale ja mam uczucie, jakby miał do mnie totalne zaufanie - od razu.

on się bał ciemności, a to wieś, więc wiadomo -wieczorny spacerek po ciemku, to poza pierwszym razem, gdzie chciał się wycofać, teraz, kolejne wyjścia, tylko  kontrolnie spogląda, i normalnie, zasuwa do przodu= normalny spacer bez ekscesów

`

Link to comment
Share on other sites

Ja czytam wątek tylko za wiele nie piszę.Wydaje mi się,że ta agresja to chyba jest na wyrost opisana przez opiekunów.Być może robiono mu krzywdę i w tym momencie był agresywny.Domku chyba trzeba szukać na wszelki wypadek bez dzieci,tak będzie bezpiecznie.Jest śliczny,jeżeli będzie obcięty na pudla to szybko znajdzie domek.

Link to comment
Share on other sites

1 worek = 118 zł

mniejszych w ogóle nie kupuję, bo się nie opłaca, tylko właśnie 15tki w hurtowni, czasem 20kg jak są w dobrej cenie (a;e to w innej :))

z wiekiem wiem tylko tyle, że u właścicielki był ponad 4 lata, a jak go znalazła, to wet wtedy ocenił na 4-5 lat

 

Link to comment
Share on other sites

lubił jeść, ale wtedy za dużo koopek robił, za dużo spacerów potrzebował..

nieźle się czuje, dałam mu już śniadanko, chyba musi jeść częściej niż raz na wieczór, jak reszta towarzystwa

ja niby wiedziałam, że chudy, czułam przecież, ale dopiero to ogolenie-- uzmysłowiło mi jak bardzo, wet miała problem z zastrzykiem, bo nie bardzo ma mięśnie..

Link to comment
Share on other sites

a ja się koszmarnie boję skrętu, dostają wieczorem, nie biegają potem już

i spokojnie, nie czują się wygłodzone, jak małe, to kilka x dziennie, potem 2 x, a dorosłe, stabilnie - raz dziennie

właśnie się zastanawiam, czy dobra dla szczeniaków, jak on starszym psiakiem jest? a z drugiej strony, musi się wzmocnić, nabrać masy, mięśni

jeszcze zapomniałam napisać, że pod tym filcem, kołtunami, pani dr odkryła dwa mocno opite kleszcze i obserwuję go, ale też wzięłam dla Numira bravecto

czyli doszedł koszt 85 zł, Ale ważne, żeby był porządnie zabezpieczony, nie wiadomo, czy miałby siły w takim stanie uprać się z babeszjozą

12742265_1121250794561218_38764810668629

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...