Jump to content
Dogomania

Wszystkie maluchy już w swoich domach!Porzucone w pudełku szczeniaki!


buniaaga

Recommended Posts

Dałam na olx nowe ogłoszenie Kazika...i znów zawrót głowy , bo Kazik piękny jest i wszystkim sie podoba. Kłopot w tym, ze mnie nie podoba sie 99,9% telefonów, bo czyż argument ze uszy Kazika są śliczne wystarczy aby go adoptować, albo , ze mu źle patrzy z oczu to pewnie zły bedzie i na stróza dobry. Sami niech sobie stróżują, matoły..... a najlepiej niech sobie uszy wypięknią i z takimi uszami niech stróżują. Kazika nie oddam nikomu kto nie będzie jego godzien i kto nie dostrzeże w nim przyjaciela....koniec i basta. I tego sie będę trzymac.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu w sprawie Chomika dzwonił pan ( nie był niestety miły ), który na koniec rozmowy powiedział, "ja to w sumie nie lubię rudych psów i rudych bab". Gdyby Chomiś miał inny kolor futerka to tez bym go temu panu nie oddała, ale to inna sprawa. Ale  życie jest nieprzewidywalne jak sie okazuje i przewrotne.....w niedzielę zainteresowała się Chomikiem pewna miła rodzina, a dziś okazało się, że po pierwsze jest to rodzina mojej znajomej z pracy ( więc wiem już że Chomiś będzie kochany i rozpieszczany ) a po drugie przynajmniej dwie osoby z tej rodziny mają rude włosy i kochają rude psy. Chomiku mój śliczny, rudzielcu kochany doczekałeś się ludzi  dla których  twój kolor futerka jest idealny. A wiec....... rudy do rudego, będziesz miał domek kolego......Zaczynam wiec procedurę adopcyjną. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Czarnulko, Chomisia będziesz mogłą odwiedzać kiedy tylko zechcesz. Dziewczyny szykują już Chomisiowi wyprawkę ( miseczki, kocyki, posłanka itp. ). No i najdalej w przyszłym tygodniu  nasz arystokrata pojedzie na swoje włości.   Tak nazwałą go wczoraj Zachary, która szczylki odwiedziłą i zawiozłą paczkę żywnościowa dla nich, od Izy Sojka. 

Link to comment
Share on other sites

Chomik jedzie do ds we wtorek. Tak jak pisałam wyzej, to dom mojej znajomej z pracy a właściwie kolezanki z pracy. Czekają tam na niego. Bedzie mieszkał w bloku z trzema kobietami, mama i córki studentki, bedzie kochany a to najważniejsze. To rodzina, która miała psiego przyjaciela przez 14 lat, niestety odszedł za TM, a one postanowiły dac dom kolejnemu rozbitkowi. Chomisiu to że jestes rudy jest dla nich powodem do dumy........dla mnie też.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie dziwię się Czarnulce21....Szczeniorki są słodkie, urocze i każdy inny...Chomiś nawet po przyjsciu z podwórka a wczoraj padał deszcz, śnieg topniał, wyglądał pięknie, czyściutko i ma taki szlachetny image, hi,hi....że po prostu psi, elegancki arystokrata!...Kazio- łobuziak rozrabiaka-zawiadiaka, ciągle zaczepiający do zabawy Chomika a Dejzi?...cichutka, przepraszająca,ze żyje...Jak trafi do swojego domu, to na bank się otworzy, bo tam będzie sama, nie dominowana przez Kazia, najważniejsza!

Link to comment
Share on other sites

Na fb jest filmik jak opiekunka trenuje maluchy, aż nie do uwierzenia, ze takie szczyle a już wykonują siad, waruj, itp. Poryczałam się jak oglądałam.......bo mi się przypomniało, ze były niechciane, niepotrzebne a dziś  zachwycaja i urodą i inteligencją. Ogromny w tym wkład opiekunów w domu tymczasowym , bo poświęcają swój czas aby jak najlepiej przygotować psiutki do przyszłego życia. Dziękuję Asia za to co robisz.

Link do fb jest w poście pierwszym, zapraszam do obejrzenia,  nie umiem go przenieść na dogomanię niestety.

Link to comment
Share on other sites

doris66 - to sama  przyjemność bycia z takimi fajnymi psiutkami - dają tyle radości, miłości i satysfakcji. Te ich mądre pysie, pełne ufności -cudne są, a wasze słowa są tylko budujące, a psiutki najważniejsze;)

A tak wspominając o ryczeniu to ryczeć będę jutro ja w Olecku ;)

Link to comment
Share on other sites

O 29.01.2016o20:42, Czarnulka21 napisał:

doris66 - to sama  przyjemność bycia z takimi fajnymi psiutkami - dają tyle radości, miłości i satysfakcji. Te ich mądre pysie, pełne ufności -cudne są, a wasze słowa są tylko budujące, a psiutki najważniejsze;)

A tak wspominając o ryczeniu to ryczeć będę jutro ja w Olecku ;)

Byłaś bardzo dzielna, nie ryczałaś, dałaś rade. Obie dałyśmy radę........... a chodzi o to, ze Dejzi, nasza śliczna i kochana zamieszkała w Olecku. Zawiozłyśmy ją tam z Asią wczoraj,do jej domu stałego.  A ze obie nie lubimy rozstań i szybko sie przywiazujemy do zwierzaków to smutne chwile były nieuniknione. Dla Dejzi też było ciężko, bo ona już zaufała Asi a tu nagle została wyrwana po raz drugi w swoim krótkim życiu  z przyjaznego jej srodowiska i pewnie poczuła sie porzucona. Ona przeciez nie rozumie ze to dla jej dobra, ze ktos inny niż my ja juz kocha i da jej ciepły domek i opiekę. Uff......ja nie lubię tych sytuacji, gdy pies patrzy ci w oczy i myśli, ze go porzucasz a nie ratujesz, no ale to jest wpisane w nasze pomaganie i tak musi być. Dzis już jest mi lekko na sercu bo dostałam dużo informacji z domku Dejzi, wiem już że wcale nie rozpaczała po naszym wyjściu, że od razu polubiła swojego Pana i to jego wybrała na przewodnika, chodzi za nim krok w krok, śpi przytulona razem z Tomkiem. Ma apetyt, je, pije takze jest dobrze, Dejzi przywiązuje sie do nowych ludzi. Jest grzeczna, spokojna i cichutka. Nie wiadomo jeszcze czy nadal będzie miała na imię Dejzi, opiekunom sie podoba bardzo ale ich bliscy znajomi mają sunie o takim samym imieniu, pieski będa sie spotykały na wspólnych spacerach i aby nie było zamieszania np. z przywoływaniem suczek dobrze byłoby zmienic Dejzi imię. Zobaczymy jak wyjdzie z tym imieniem. Później wstawię zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Z konta szczeniaków przelałam dzis na utrzymanie Kazika (i Chomika jeszcze do wtorku ) 150zł, za kolejny miesiąc. Dodatkowo szczeniaki wsparły finansowo Sarę, która od dzis jest razem z nimi w tym samym dt. Sara jest tez na naszym utrzymaniu, ma pół roku, znalazłyśmy ja porzuconą na parkingu. Nie ma  wydarzenia na fb tylko na dogomanii. Na wydarzeniu jest filmik ze spaceru szczeniaków i Sary. Dla Sary na jedzenie przelałam 100zł. Uaktualniłam rozliczenie.

Oto wątek Sary

Buniaaga wstaw prosze filmik ze spaceru Sary, jest na wydarzeniu fb szczeniaków.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...