Jump to content
Dogomania

Pies ucieka pod ogrodzeniem


gabi005

Recommended Posts

Witam, mój 6-miesiśczny West, gdy tylko ujrzy innego psa na spacerze, od razu prześlizguje się pod ogrodzeniem i za nim biegnie. Co mam zrobić ? Obniżenie, ani jakiekolwiek zabespieczenie ogrodzenia niestety nie wchodzi w grę ( nie ma takiej opcji).

Link to comment
Share on other sites

Witam, mój 6-miesiśczny West, gdy tylko ujrzy innego psa na spacerze, od razu prześlizguje się pod ogrodzeniem i za nim biegnie. Co mam zrobić ? Obniżenie, ani jakiekolwiek zabespieczenie ogrodzenia niestety nie wchodzi w grę ( nie ma takiej opcji).

 

Zawsze jest jakaś opcja,chyba ,ze jesteś nieletnia I np.rodzice sie na jakieś dzialanie nie zgadzają.Na dole ogrodzenia mozna polozyc i przymocować deski np.Mozna zrobic sporo rzeczy,zeby uniemozliwic psu przechodzenie pod ogrodzeniem.

Mozna tez - nic nie robiąc - patrzeć jak pies wychodzi,spotyka go jakas tragedia I nigdy juz nie wróci...

Link to comment
Share on other sites

Najlepsza jest podmurówka, ale wiadomo, że to i kosztowne i dużo pracy przy tym. Można też dołączyć coś do siatki np. coś bambusowego czy taką niską siatkę spawaną, którą się czasem kwiatki czy drzewka odgradza przed zwierzakami (ale też zależy to od tego, jak duża jest działka). Jeśli nic z powyższych, to niestety psiaka nie zostawiać samego na podwórku (znam z autopsji bo nasz też zwiewa jak mu się nudzi, tyle tylko, że druty z siatki wyciąga). Ewentualnie jak jest opcja to jakiś wybieg lub kojec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...