Jump to content
Dogomania

Zośka z drogi....


Kejciu

Recommended Posts

Znajoma poprosiła nas o pomoc, u jej sąsiada "chłopa" jak to Ona mówi, jest malutki psiak na łańcuchu. Chłop niby psa karmi jakimiś zlewkami, nie jest mega chudy, ale warunki jakie ma pozostawiają wiele do życzenia. Pojechałam tam dzisiaj, chłop mówi, że psa nie odda, bo dobrze szczeka i pilnuje jego dobytku (złom, cegły i inne śmieci - ot dobytek). Będziemy starały się Kejciu namówić chłopa żeby psinę oddał, ale to dopiero jak Zośka pójdzie do domu, to pojedzie do Oli. Chłop lubi sobie wypić, może jakaś ilość alkoholu go skusi.

Oto bohater Miętus - takie ma imię.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Kejciu napisał:

Wchodzimy z policją i tyle ma się tego inspektora z Ziutka ale problem w tym ze mamy 3 tys długu... Wiec aby działać dalej najpierw musimy go spłacic

A po zmianie dogo...niestety bazarki nie idą tak jak wcześniej :( 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Kejciu napisał:

mamy 3 tys długu... Wiec aby działać dalej najpierw musimy go spłacic

Jadłaś kiedyś obierki od ziemniaków ? Bo ja nie...niedługo pewnie będziemy próbować :D jak nas będzie na ziemniaki w ogóle stać 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Boże mój... I co ten chłop robi, jak już "dzwonek" w postaci Miętusa zadziała?! Wypada z siekierą na tego złodzieja, co mu chce złom podprowadzić? Bo przecież pies na łańcuchu może takiemu złodziejowi co najwyżej... nawymyślać! :(

Dług masakryczny :( Odłożyłam dla Was karton książek całkiem fajnych - inaczej teraz nie mam jak pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

I też nie wiem ile tej karmy...Pani chętna na Zosie powiedziała, że jak coś to pewnie dopiero po feriach ją wezmą, ale ma się odezwać jeszcze.

A jak zbraknie bo się mniej zamówi, to potem cholera za przesyłkę znowu płacić ? Najwyżej zostanie dla Miętusa jak chłop go odda.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Ziutka napisał:

I też nie wiem ile tej karmy...Pani chętna na Zosie powiedziała, że jak coś to pewnie dopiero po feriach ją wezmą, ale ma się odezwać jeszcze.

A jak zbraknie bo się mniej zamówi, to potem cholera za przesyłkę znowu płacić ? Najwyżej zostanie dla Miętusa jak chłop go odda.

Spokojnie przecież karma u nas się jeszcze nigdy nie zmarnowała :)nie bój ziaby!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...