Jump to content
Dogomania

Zelda ma już dom. wspaniały, kochajacy, bezpieczny :)


sylwija

Recommended Posts

Cudna psinka :)

Byłam z Aronem na spacerze i już wariactwo. Wystrzały z daleka nie robiły na nim wrażenia, ale potem rąbali już blisko ... Aron takiego przyspieszenia dostał, ze ledwo za nim nadążyłam.

Livia już od kolacji nosa nie wyściubiła na dwór ... :(

Link to comment
Share on other sites

Witaj Zelduchna noworocznie :)

 

U nas doopali już od wczesnego popołudnia, Ovo na lekach uspokajających. Po drugiej tabletce Promazyny zasnęła

przy mnie i ja( bez tabletki) przespałam północ. Rano wyszłyśmy na "spokojny" spacer. Po kilkunastu metrach z balkonu jakiś kretyn

(zaśmiewając się) rzucił petardę i z pewnością miał radochę, że Ovo mało nie padła ze strachu. I po spacerze ....

Z tego, co widzieliśmy wynika, że apele o uszanowanie spokoju zwierząt odnoszą wśród bezmózgowia skutek odwrotny. Siwy powiedział,

że jeszcze tak nie było :(

Link to comment
Share on other sites

Witaj Zelduchna noworocznie :)

 

U nas doopali już od wczesnego popołudnia, Ovo na lekach uspokajających. Po drugiej tabletce Promazyny zasnęła

przy mnie i ja( bez tabletki) przespałam północ. Rano wyszłyśmy na "spokojny" spacer. Po kilkunastu metrach z balkonu jakiś kretyn

(zaśmiewając się) rzucił petardę i z pewnością miał radochę, że Ovo mało nie padła ze strachu. I po spacerze ....

Z tego, co widzieliśmy wynika, że apele o uszanowanie spokoju zwierząt odnoszą wśród bezmózgowia skutek odwrotny. Siwy powiedział,

że jeszcze tak nie było :(

muszę sobie zapisać, bo zwariuję w kolejnym roku od szczekania Niki całą noc

Link to comment
Share on other sites

może nie czuje się bezdomna, bo ma lepiej, niż miała

ale jednak nie jest w domu, przy panu/pani blisko, czego by potrzebowała

jak na nią patrzę, to ona nigdy nie zaznała tego właśnie, tej bliskości, domu, bycia razem. nie ma porównania, co jest w sumie bardzo przykre, bo to znaczy, że nigdy nie zaznała  czułosci

u mnie się czuje świetnie, bo to lepsze niż warunki, jakie miała dotychczas, ale.. naprawdę Zelda zasługuje na więcej

jest tak pogodną, delikatną, mądrą sunią, tak młodą jeszcze..tak ufną i tak kochającą..

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, sylwija napisał:

może nie czuje się bezdomna, bo ma lepiej, niż miała

ale jednak nie jest w domu, przy panu/pani blisko, czego by potrzebowała

jak na nią patrzę, to ona nigdy nie zaznała tego właśnie, tej bliskości, domu, bycia razem. nie ma porównania, co jest w sumie bardzo przykre, bo to znaczy, że nigdy nie zaznała  czułosci

u mnie się czuje świetnie, bo to lepsze niż warunki, jakie miała dotychczas, ale.. naprawdę Zelda zasługuje na więcej

jest tak pogodną, delikatną, mądrą sunią, tak młodą jeszcze..tak ufną i tak kochającą..

wiem ...... i tym bardziej serce boli, ze jest tak bardzo adopcyjna, a tu cisza ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...