Jump to content
Dogomania

Shih z wypadającymi dyskami-czołgający się malec prosi o pomoc !


Bgra

Recommended Posts

Stinky...

 

czyli młodziutki bo około półtora roczny psiak rasy shih tzu. Pięknie brzmi prawda? Ale to tylko pozory. Stinky mimo tego, że jest śliczny i rasowy nie ma udanego startu życiowego. Stinky trafił pod opiekę Fundacji Azylu Koci Świat na początku października 2015 roku z niedowładem tylnych łapek. Przyjechał do nas w pudełku. I co tu dużo ukrywać? Imię dostał z racji powalającego zapachu. Stinky ma dość poważny problem z kręgosłupem, tz. wypadają mu dyski. Nie jest to dramatyczna sytuacja, która przekreśla tego malucha bo rozwiązaniem jest rehabilitacja. Z powodu problemów z wypadającymi dyskami Stinky po prostu załatwiał się pod siebie. Ale jest dla niego nadzieja, wyniesiony na spacer daje sobie radę i chyba będziemy musieli zmienić mu imię. Nie chcemy pozwolić aby mały, fajny psiak spędził całe życie czołgając się - chcemy dać mu szansę na bieganie, skakanie i spędzenie życia na czterech łapach.

Dlatego zwracamy się w imieniu malucha z prośbą o pomoc. Dokładna, kompleksowa diagnostyka oraz rehabilitacja będzie bardzo kosztowna.

Już udało nam się zrobić tomografię - czekamy na wyniki badania, dzięki którym będziemy dokładnie wiedzieć jaki rodzaj rehabilitacji będzie dla Stinkiego odpowiedni.

Ale jest przyszłością dla tego maluszka! Otwiera mu drogę na dobre życie i na znalezienie kochającego domu już na zawsze. 
Pomożecie Stinkusiowi?


Będziemy informować Was na bieżąco o aktualnej sytuacji Stinkiego, o kosztach diagnostyki i rehabilitacji :)
Ale już teraz można malucha wspierać!

 

 

Ewentualne wpłaty prosimy kierować na:
Fundacja Azylu Koci Świat, Kątne 59; 05-190 Nasielsk


rachunek bankowy nr. 47 1240 5312 1111 0000 5049 4208
wszystkie wpłaty prosimy tylko z tytułem "STINKY"

 

 

 

 

Jest już zbiórka na Siepomaga  :)

https://www.siepomaga.pl/stinki

 

jhtpv8.jpg

 

 

link do wydarzenia na Fb: https://www.facebook.com/events/1643449319241568/

 

 

Szukamy dla małego Stinkiego domu tymczasowego w Warszawie, który będzie miał siłę i czas zabierać psiaka trzy razy w tygodniu na rehabilitację. Dla nas jazda trzy razy w tygodniu z Nasielka do Warszawy a później znów do Nasielska to poważny problem... Prosimy, roześlijcie wiadomość po znajomych - może ktoś z nich albo z Was może nam pomóc?

 

Telelefony:

 603 651 833 

501 229 999

 

maile: 

[email protected] -

 

[email protected]   - sprawy związane z adopcją 

Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE :

wpłaty na konto Plaskatego Azylu

 

Nowa Skarpeta Plaskatych - 31.10.2015           500 zł -zaksięgowane :)

 

Heaven&Lily -27.10.2015                                    30 zł -zaksięgowane :)

 

bazarek b-b- 12 .2015                                        137 zł-zaksięgowane :)

 

bazarek  na Fb hamaczkowy z fantow b-b

12.2015                                                                177 zł-zaksięgowane :)

 

.................................................................................................................................

razem  :                                                                 844 zł 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bazarek dla malucha -Ciocia b-b uczyniła :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333847-misz-masz-od-1z%C5%82-wyprzeda%C5%BC-na-shih-z-wypadaj%C4%85cymi-dyskami-do-2311-2000/

 

 

Bazarek na wydarzeniu Stinusia -Bgra z cudnych fantów przekazanych przed b-b :) tuneliki i hamaczki dla gryzoni :)

https://www.facebook.com/events/1643449319241568/permalink/1650324305220736/

Link to comment
Share on other sites

dobrzy ludzie przybywajcie,ta bida czołga się a nawet z racji wieku powinien brykać wesoło,cieszyć czyjeś serce ...

wiadomo na rehabilitację potrzeba dużo kasy,ale mało to razy daliśmy radę :)

pomożemy i temu plaskatemu maluchowi :)

Link to comment
Share on other sites

Skarpeta da na dobry początek, ile- zadecydują ciotki klotki. W obliczu takich tragedii ogarnia mnie taka bezsilność... Tak mi strasznie przykro... :(

 jak dobrze,że jesteś :) nie możemy się poddawać marmosiu...

 

 

Bożenko widzę, że już zadziałałaś :)

Skarpetka pewnie pomoże ...a ja zacznę się rozglądać za fantami na bazarek dla maluszka.

Bogda wiedziałam,że na Ciebie mogę liczyć :) co ja gadam,pieseczek może liczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane maleństwo. 

Trzeba pomóc koniecznie zwłaszcza że do Kociego Świata jeszcze dwie dziewczynki shih- tzu z psuduha trafiły...

"...Dwie dziewczyny odratowane z koszmarnej pseudohodowli.
Brudne, wystraszone, skołtunione.
Większa (z gumką na włosach) to Psotka. Mniejsza - prawdziwa pchełka malutka - Myszka..."

https://www.facebook.com/media/set/?set=ms.c.eJw9y8kNACAMA7CNUEoKSfdfDInr6YddBdFAZABu3lZNQ1Pjm6lk9mv3bdYzzx~%3Bf58cCqrQThg~-~-.bps.a.899073783474343.1073741897.493726887342370&type=3

Takie młodziutkie, cudne bidy... :( /że o pekińczykach nie wspomnę/

Normalnie padłam...10icon_cry2.gif

Link to comment
Share on other sites

Bogda na razie nie wiem nic więcej poza tym co skopiowałam z wydarzenia, myślę że pojawi się Kasia to napisze coś więcej,już znalazła wątek.

marga,dzięki za link :)

Byłam na wątku małego co podałaś z FB ale nic tam na ten temat nie widzę. Mnie nie ma na FB a co za tym idzie nie umiem się tam poruszać....bo dla mnie to czarna magia. Mnie interesuje czy był mały u lekarzy i co powiedzieli, jak pomogą itd

Link to comment
Share on other sites

Byłam na wątku małego co podałaś z FB ale nic tam na ten temat nie widzę. Mnie nie ma na FB a co za tym idzie nie umiem się tam poruszać....bo dla mnie to czarna magia. Mnie interesuje czy był mały u lekarzy i co powiedzieli, jak pomogą itd

jak nie jesteś zalogowana to i nie zobaczysz :( pora to naprawić ! Bogda Ciebie tam okrutnie brakuje ! :)

 

 

Zaglądam do biedusia cudnego.

Mam nadzieję, że będzie chodził, że to kwestia czasu i dobrej rehabilitacji.

Oby weci dali taką nadzieję, bo jeśli dobrze zrozumiałam, czekacie na wyniki badań.

Trzymam więc kciuki, by były pomyślne!

dziękuję Aniu,że znalazłaś chwilę,wiem jak u Ciebie teraz ciężko z czasem,ale pamiętaj o malusim chłopczyku :)

zaglądaj czasami :)

 

Bidulek

witam serdecznie ,jest i Wujek mariusz :)

 

Witam :) Wiemy tyle co jest info na wydarzeniu. Mały miał robioną tomografię. Oczywiscie RTG i badania neurologiczne. Jedynym leczeniem jest profesjonalna rehailitacja (bieżnia wodna itd)

Dokładnie będziemy wiedzieć po konsultacji z lekarzem-wyniki tomografii przyszły dopiero wczoraj.

Dzięki Kasiu za info

trzymam kciuki za diagnozę po tk,oby była dla malca łaskawa !

 

 

A czy wet podał chociaż z przypuszczenia przyczynę wypadania tych dysków?

Nie mam pojęcia z czego to się bierze. ?Czy to od urazu czy waga jakaś wrodzona,

co za cholerstwo! A małego pewnie to i boli :(

 

poczekajmy na decyzję lekarza,pewnie wtedy dowiemy się więcej...

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam mu troszkę mniejszy banerek.

Niuniuś jest cudny 0heart.gif

https://e24files.com/siepomaga/uploads/attached_image/photo/36120/1445807887.jpg

 

Jest już zbiórka na Siepomaga :)

https://www.siepomaga.pl/stinki

marga,nie wiem jak dziękować,zaraz się poczęstuję banerkiem :)

 

Zagladam 

z kciukami ogromnymi 

dla malentasiow 

matko jedyno ...  :(co jeszcze zdzialac zdola ,,czlek,,...czyli

potwor najwiekszy na ziemi naszej .... :(

Ewciu kochana :) dziękuję,że jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...