Jump to content
Dogomania

Rufi........kolejny psiak w hotelu, który nie ma grosza deklaracji.


Recommended Posts

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Straszna tu cisza...

zachary, znów będę męczyduszą, ale czy jest szansa na nowe zdjęcia?

Ja odpowiem, bo Zachary jest na wakacjach i nie wiem czy ma dostęp do neta. SZanse na zdjęcia sa bo Zachary jak tylko wróci to zamierza odwiedzic Rufisia. Wczoraj Rufinek został ostrzyżony ponoc wyglada rewelacyjnie, moze nowy wyglad da mu szczęście i znajdzie się domek. Ja widziałam Rufisia w czwartek ubiegły, ale nie było jak zdjec zrobic , te co zrobiałm nie nadaja się do ogłoszeń.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 20.06.2017 o 20:55, Tyś(ka) napisał:

Super, to niech zachary się wakacjuje:)
A ja czekam na zdjęcia po metamorfozie Rufiego.

No i masz swoje zdjęcia, wprawdzie tylko dwa bo Rufis to wiercipięta i w dodatku aparatu sie boi jak ognia. Ale taki oto sobie wakacyjny Rufis pozdrawia. Tyska moze mu zrobisz ogłoszenia?

20526023_2065186440383067_66261933947164

20604338_2065186583716386_49038436677828

Link to comment
Share on other sites

Mały lewek z Rufisia.....ten ogonek, ha...ha....I ten śliczny pycholek . To nie jest stary piesio, ma jakieś 6 -7 latek, ząbki białe , niestety wszyscy myślą ze jest dziaduniem bo taką ma siwą mordkę. Mój pies,  też czarny z białym krawatem,  ma siwy pysio jak u Rufisia od urodzenia, taka uroda zwyczajnie.

Link to comment
Share on other sites

doris, uprzedziłaś mnie... :)


Ogłoszenia mogłabym porobić, ale powiem szczerze: zdjęcia sa takie sobie :( Naprawdę DT nie ma możliwości zrobienia nawet telefonem parę zdjęć? Jedno zdjęcie ostrzyżonego Rufisia (bo na drugim nie wygląda korzystnie) + jakieś stare nie wystarczą... olx odrzuci kolejne ogłoszenie z tymi samymi zdjęciami...
Przepraszam, że tak jojcze o te zdjęcia...aaale szkoda, by przez brak zdjęć Rufi zasiedział się w DT.

Nie ma też za bardzo nowego info o Rufim z DT. :(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

doris, uprzedziłaś mnie... :)


Ogłoszenia mogłabym porobić, ale powiem szczerze: zdjęcia sa takie sobie :( Naprawdę DT nie ma możliwości zrobienia nawet telefonem parę zdjęć? Jedno zdjęcie ostrzyżonego Rufisia (bo na drugim nie wygląda korzystnie) + jakieś stare nie wystarczą... olx odrzuci kolejne ogłoszenie z tymi samymi zdjęciami...
Przepraszam, że tak jojcze o te zdjęcia...aaale szkoda, by przez brak zdjęć Rufi zasiedział się w DT.

Nie ma też za bardzo nowego info o Rufim z DT. :(

Ja zrobiłam ogłoszenia ze zdjęciami takimi jakie są, czasami tak bywa, że ładnych  zdjęć brakuje. Lepiej zrobić ogłoszenia z takim zdjęciami niż nie zrobić wogóle. Rufiś panicznie boi się aparatu nawet telefonicznego, ciężko coś ładnego zrobić.  Informacji o Rufim nie będzie nowych bo psiak jest od dawna w hotelu, jego charakter jest dobrze rozpoznany i nie zmienia się z miesiąca na miesiąc. Co zatem nowego można napisać? Wszystko o Rufim wie Zachary, utrzymuje go od lat ze swoich pieniędzy,  wiem też ja. Zawsze można zapytać o tekst tak się robi po prostu. Dt Rufiego nie jest na dogomanii wiec bezpośrednich wieści też nie będzie. Najważniejsze, ze Rufiś ogłoszenia ma, może  takiego "brzydala" ktoś pokocha.  

Link to comment
Share on other sites

Ajaj, nie traktujcie tego personalnie. Chyba wszystkim na wątku zależy na znalezieniu Rufisiowi domu.

Oczywiście pomogę z ogłoszeniami, spróbuję wykombinować z tych zdjęć, które są...
 Proszę tylko o info na jakie miasto i portale już ma, i na jakie miasto mam psiaczka ogłosić.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Tysiu, wiem, że jesteś bardzo kochaną, empatyczną młodą dogomaniaczką. Bardzo Ci dziękuję za chęci, za pomoc do tej pory. Ja kochałam Rufisia i nie uważałam Go za brzydala. Dla mnie był piękny! Był....bo 3 czerwca 2018 r. pobiegł za Tęczowy Most. Dwa tygodnie wcześniej odwiedziłam go i widziałam,że posiwiał bardzo i nie słyszał już jak do Niego czule mówiłam....Witał mnie radosnie merdając ogonkiem ale jak odjeżdżałam to zawsze odchodził i jakby chował się za nogami opiekunki...i obserwował...Mówił ciałem....jedź już ale mnie nie zabieraj, zostaw, bo mnie tu dobrze. Jeden hotelik, drugi...i w końcu miał jak w domu, bo ostatni rok spędził w domu z Brunem i Jadzią, pieskami włascicieli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...