Jump to content
Dogomania

Rufi........kolejny psiak w hotelu, który nie ma grosza deklaracji.


Recommended Posts

O ‎2016‎-‎04‎-‎28o21:30, zachary napisał:

Olena84, wielkie, wielkie dzięki za wsparcie Rufisiowi!!! Te sto złotych to będzie karma na maj, bo Rufi nadal musi jeść delikatniejszą ze względu na długotrwałą biegunkę...

Karma dla Rufisia przekazana.......mam nadzieję, ze smakuje chłopakowi i posłuży na zdrowie. Jestem bardzo ciekawa z jaką sunia przebywa teraz Rufi po stracie Rity.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
O ‎2016‎-‎05‎-‎27 o 08:02, kiyoshi napisał:

co słychać u Ruficzka? pewnie już nową koleżankę ma upatrzoną:)

Ogłoszenia wciąż odnawiam, ale chyba nadal cisza? szkoda- taki kochany czarnulek ..

Cisza jak makiem  zasiał. Trzeba mu nowe ogłoszenia zmajstrować. W weekend postaram się choć na olx i gumtree zrobić.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, doris66 napisał:

Cisza jak makiem  zasiał. Trzeba mu nowe ogłoszenia zmajstrować. W weekend postaram się choć na olx i gumtree zrobić.

doris kochana, ja CAŁY CZAS dbam o ogłoszenia Rufisia. Ma ode mnie wyróżniony (nadal!) olx, plus cięgle odnawiane gumtree, lento, alegratke, psy.pl i wiele innych na Łódź i na Warszawe. Dbam o to, ostatnio podmieniałam zdjęcia na te domowe, które hotelik wstawił na fb. Przykro mi, że nikt nie dzwoni:( trudno mi to zrozumieć, bo Rufiś jest wspaniałym pieskiem...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

doris kochana, ja CAŁY CZAS dbam o ogłoszenia Rufisia. Ma ode mnie wyróżniony (nadal!) olx, plus cięgle odnawiane gumtree, lento, alegratke, psy.pl i wiele innych na Łódź i na Warszawe. Dbam o to, ostatnio podmieniałam zdjęcia na te domowe, które hotelik wstawił na fb. Przykro mi, że nikt nie dzwoni:( trudno mi to zrozumieć, bo Rufiś jest wspaniałym pieskiem...

To wspaniale. DzieKuje ci bardzo. Wierzę, że Rufinio znajdzie swój dom i swojego jedynego człowieka, ze bedzie kochany  i w końcu czyiś , oprócz nas oczywiście, bonasz to on zawsze już bedzie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, buniaaga napisał:

u mnie też Rufik ma ogłoszenie na olx które odświeżam z tym że nie mam nowych zdjęć bo ja poza FB

Moge ci fotki podesłąc, a zmasowany atak ogłoszeniowy może byc całkiem trafny.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

To pomimo złej przeszłości ciągle radosny psiak. Tak się cieszy na możliwość kontaktu z człowiekiem a na spacer?....wow! to dopiero szczęście!

Kiyoshi i doris66 nieustannie dziękuję za pomoc w ogłaszaniu Rufisia a widzę,że i buniaaga też pomaga.To bardzo miłe, wielkie dzięki w imieniu Ruficzka! 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, zachary napisał:

To pomimo złej przeszłości ciągle radosny psiak. Tak się cieszy na możliwość kontaktu z człowiekiem a na spacer?....wow! to dopiero szczęście!

Kiyoshi i doris66 nieustannie dziękuję za pomoc w ogłaszaniu Rufisia a widzę,że i buniaaga też pomaga.To bardzo miłe, wielkie dzięki w imieniu Ruficzka! 

nie ma za co:) byle wreszcie był efekt w postaci domu:) mocno w to wierze i trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...