Jump to content
Dogomania

Ted w końcu ma wyśniony dom:) Dziękujemy!


Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Igiełka']Tedzio ma u Ciebie jak w raju. Chociaż pooglądam sobie zdjęcia-może kiedyś spełni się marzenie i będe mieć dom z ogrodem. Tylko że do tego czasu Tedzio będzie już szczęśliwy u boku kochających mądrze właścicieli.:loveu:[/QUOTE]

zagraj szybko w totolotka

Link to comment
Share on other sites

To dobrze. My także chcemy już wiosnę a najlepiej to od razu już lato...:evil_lol:
Może Tedzio już wydoroślał z misiów przytulaków i teraz wolałby dużą piłkę, którą przynosił by z powrotem z dumnie podniesionym ogonkiem i czekał na pochwałę jak wiele On robi- Rudosława uwielbia szaleć na dworzu:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wątek zmienił tytuł, może Tedziowi szczęście przyniesie.Wczoraj jego były pseudowłaściciel zdrowo na gazie właśnie pytał jak tam jego Tedzio się miewa.Mówił, ze Tedzik fajny i żeby nie te kurki, to by go sobie zostawił...brrrrrr. Jak se przypomnę jak on Tedzika trzymał-pod kilkoma deskami opartymi o chlew, na gołej ziemi i metrowym łańcuchu, to myślę sobie jak się Tedziowi życie fajnie odmieniło, tylko jeszcze fajniej, żeby sie odmieniło już na stałym miejscu.Z nowym rokiem nowym krokiem!

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam tytuł...może zajrzy ktos z nowym pomysłem.

Tedziowi za chwile stuknie rok u nas....nie wiem czemu tak mało zapytan o niego...a do tego nieodpowiednich .
Oby w końcu zgłosił się ktoś odpowiedni-Tedzio jest specyficzny, wiem na co go stać-ma sporo wad, ale tez znajdzie się i zaleta i oby znalazł się ktos kto tą zaletę pokocha bardziej niż wady:)

Ostatnio też Tedzio miał styczność z Rikim, ale nie było zbyt przyjaźnie ze strony Tedzia-od razu sie nakręcił...wypróbuję go na suczke- ciekawe czy będzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Tedzio jest wyjątkowy i czeka na ludzi umiejących kochać mądrze. Rzeczywiście już długo jest u Was-nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jak by każdy opiekował się i troszczył o zwierzaki tak jak Ty nie było by tyle cierpień niewinnych psiaków. Zobaczysz niedługo zgłoszą się osoby, którym leży na sercu los Tedzia i pokochają Go szczerą miłością, która głównie dostrzega same zalety psiaka jednak zdaje sobie sprawą również z jego wad.
Tedzio zasługuje na dobry dom i taki też gdzieś tam na niego czeka...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Lilmo']Odnowiłam Tedzikowi allegro... niestety ponownie tylko zwykłe :(

[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=935522144[/url]

Przepraszam, że dopiero teraz, ale od miesiąca mam utrudniony dostęp do internetu :([/QUOTE]

A można z wyróżnieniem, będę sponsorować?

Link to comment
Share on other sites

Randa, widzę, że nie tylko Polo ma w Tobie anioła stróża, ale Ted także! Oczywiście, że mogę wystawić aukcję wyróżnioną. Wystawiłam Tedzikowi aukcję na 14 dni i nie wiem w jaki sposób rozwiązać teraz tę sytuację. Czy poczekamy te 14, a po ich upływie mam wystawić aukcję wyróżnioną czy mam usunąć tę istniejącą i wystawić ponownie taką z wyróżnieniem ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...