Jump to content
Dogomania

A co z lizaniem?


dominika.95

Recommended Posts

Uważacie że psy liżą ludzi z niedoboru jakis witamin, czy poprostu aby okazać miłość albo przeprosić? Moim skromnym, prostym zdaniem chyba jedno i drugie... Moj pies jak na niego nakrzycze to kuli ogon, uszy ,a pozniej wskakuje mi na kolana i lize. Taki cwaniak, myśli że mu na sucho ujdzie;p

Link to comment
Share on other sites

[B]Saint[/B] sądzę, że [B]Dominice[/B] chodzi o nasz pot a jak wiadomo są tam sole (sodu, magnezu i potasu) oraz inne mikroelementy, których może brakować psu. Albo chodzi po prostu o słony smak naszego potu.
Też się zastanawiam dla czego Maks liże z uporem maniaka moja mamę i czasem mnie i sis...

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że robią to z miłości ;)...

Mój poprzedni psiak nas wylizywał, a później ustawiał się do głaskania... a jak przestawaliśmy głaskać, to były szybkie 2-3 liźnięcia i pokazywał, że mamy głaskać dalej :evil_lol:
Obecne suki zaś liżą tylko mnie - mojego męża raczej nie ruszają, a o polizaniu dziecka już w ogóle nie mam mowy - nie chcą i koniec

Link to comment
Share on other sites

Moje mnie tylko lizą, jak chcą jeść, albo jakieś drobne skaleczenie, albo tma gdzie mnie boli... :lol:
Mój jamnik z wadą zgryzu (w avatarze) liże mnie i innych tylko dla tego, że.. język go swędzi :cool3: więc powody są różne. ;)

Link to comment
Share on other sites

Słyszałam opinię, że psy liżą, gdy chcą zdominować, ale chyba to nieco przesadzone.
Mój psiak mnie liże często i bez okazji i jakoś się dogadujemy.

Poza tym uwielbia mnie lizać świeżo po tym, jak potraktuję się balsamem do ciała. Oderwać go wtedy nie można.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...