Jump to content
Dogomania

ryu_o

Members
 • Posts

  130
 • Joined

 • Last visited

About ryu_o

 • Birthday 03/24/1984

Converted

 • Location
  Rybnik
 • Occupation
  wykształcenie inne niż praca :P

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ryu_o's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Witam! W żorach (woj śląskie) jest do oddania 3 miesięczna, czarna suczka w typie cocker spaniela (bo bez rodowodu). Nie ma strasznej historii. Po prostu,para się rozstała i nie ma kto się zając pieskiem więc szukam w ich imieniu domu dla malucha. Sunia jest bardzo wesoła, towarzyska, dość szczekliwa i piskliwa (ale myślę, że da się to opanować) no i czasem zdarzy jej się załatwić w domu. Niestety na razie zdjęć nie dodam bo nie wiem jak a nie mam dziś czasu szukać.
 2. Dzis przed pracą wyszliśmy na 4 min i była cisza. :) Popołudniu TŻ wyszedł na prawie 20 min i też była cisza... Czyli psie szczekanie to była moja wina... Będziemy dalej ćwiczyć :)
 3. żegnając się mam na myśli:"zostań"... Robię coś nie tak... maks szczekał 2min po naszym wyjściu prawie cały czas z małymi przerwami...
 4. To tak jak pisałam na wątku o moim Maksie: Maks od 6 lutego mieszka ze mną i moim TŻ TŻ jest na L4 więc mamy możliwość przyzwyczaić go do bycia u nas w domu i bycia samemu. Prawdę powiedziawszy okazuje się, że jest to łatwiejsze niż myślałam... Jak jestem w pracy TŻ wychodzi z domu i jest cisza, był już nawet 3 godz sam i była cisza. Raz wyszliśmy razem na 1 godz i szeczekał 3 razy, ale wiem, że to była moja wina bo źle się z nim pożegnałam... Zobaczymy dziś... wyjdziemy na 15 min i się okaże...
 5. No to Maks od 6 lutego mieszka ze mną i moim TŻ :multi: TŻ jest na L4 więc mamy możliwość przyzwyczaić go do bycia u nas w domu i bycia samemu. Prawdę powiedziawszy okazuje się, że jest to łatwiejsze niż myślałam... Jak jestem w pracy TŻ wychodzi z domu i jest cisza, był już nawet 3 godz sam i była cisza. :) :multi: Raz wyszliśmy razem na 1 godz i szeczekał 3 razy, ale wiem, że to była moja wina bo źle się z nim pożegnałam... Zobaczymy dziś... wyjdziemy na 15 min i się okaże... :)
 6. A z czego sa zrobione te worki?? Ile czasu się rozkładają??
 7. Co jeszcze robicie ze swoimi psami?? Mam opakowania z jajek niespodzianek, wkładam do nich po smakołyku i chowam po pokoju (ok30szt), w tym czasie Maksik czeka w innym pokoju. :) Po czym go wołam, Maks wpada z rozpędem i szuka wszystkich jajek (ogon to mu prawie nie uleci tak merda) :)
 8. Czytałam, że ta piła potrafi ranić pysk i łapy, a mój pies to dewastator zabawkowy i boje się, że będzie mi krwawił... A jak dobrać rozmiar?? Mój Maks jest trochę wyższy niż jamnik, ma krótkie nogi i waży więcej ;p. Jakieś jeszcze pomysły?? Na dworze po ciemku co można jeszcze robić?
 9. Kule-smakule mamy zamiast miski :) Maksik nie chce jeść z miski to mamy inny sposób, a jest bardzo dobry. :) Zabawy węchowe są bardzo dobre. Mogę to robić tylko w jednym małym pokoju bo w drugim śpi TŻ. Pies jest niezbyt duży bo ma coś z jamnika... Na czym polega zabawa tą boomer ball??
 10. Fajne zabawy z piesem :) Na pewno skorzystam. Jakieś jeszcze pomysły??
 11. Witam! Jak będę miała Maksa u siebie to chce go nauczyć zostawać samemu w domu, ale żeby to zrobić muszę zostawić psa wymęczonego, a co drugi tydzień idę do pracy na 7 rano. W tej chwili o godz 6 jest całkiem ciemno więc rzucanie piłki jest bardzo trudne. Macie jakieś sposoby jak sobie z tym poradzić?? Jakieś pomysły? I ogólnie jestem ciekawa jak spędzacie czas z psiskiem, żeby go "wybiegać". ;)
×
×
 • Create New...