Jump to content
Dogomania

3,5 kg Maleństwo zakopane w zaspach-Rodzyneczek już w swoim domku)


BUDRYSEK

Recommended Posts

Dokładnie, na zdjęciach widać, że jest niezwykle szczęśliwy :) Rodzynku nawet się nie spodziewasz, że wkrótce będziesz jeszcze szczęśliwszy w nowym domku :cool3: a to drugie zdjęcie z uśmiechniętą mordeczką jest bezcenne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dl takich maluchów to straszne rozstawać się ze swoją "Panią" , one nie rozumieją, że to Pani tymczasowa , przynajmniej w momencie rozstania nie rozumieją, może potem z czasem. A może się mylę, może jest zupełnie inaczej.:-( Widziałam Rodzynusia jak chodził za Budryskiem na rehabilitacji:-( On był w Budryska wpatrzony jak w obraz:loveu:
Tak bardzo trzymam kciuki aby oboje szybciutko sie pogodzili z tym faktem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Dl takich maluchów to straszne rozstawać się ze swoją "Panią" , one nie rozumieją, że to Pani tymczasowa , przynajmniej w momencie rozstania nie rozumieją, może potem z czasem. A może się mylę, może jest zupełnie inaczej.:-( Widziałam Rodzynusia jak chodził za Budryskiem na rehabilitacji:-( On był w Budryska wpatrzony jak w obraz:loveu:
Tak bardzo trzymam kciuki aby oboje szybciutko sie pogodzili z tym faktem.[/QUOTE]

Masz rację Ihabe. To bardzo trudne, zwłaszcza, że psiaczek tego nie rozumie, ale też na pewno trudno się rozstać tymczasowemu opiekunowi. To wszystko jest bardzo trudne. Ja również trzymam kciuki, żeby maluch szybko odnalazł się w nowej sytuacji i pochochał z wzajemnością nowych opiekunów :loveu:

Link to comment
Share on other sites

biedny Rodzynek :roll: i biedna Budrysek :roll:

to nowy i na pewno prześwietlony na wylot domek :evil_lol: i mam nadzieję, że maluszek zostanie w nim już do końca swych dni, ale tego rozstania to nawet nie chcę sobie wyobrażać :smhair2:
widać, że nie było łatwo skoro Budrysek od czwartku nic tu nawet nie wspomniała :roll:
ale jak ją znam to wizyta poadopcyjna odbędzie się szybciej niż się wszystkim wydaje :evil_lol: i na pewno będzie nie jedna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzięki Gisic87 za fotki, są super :loveu:
dobrze, że Rodzynek ma kumpla do zabawy :lol:
mam nadzieję, że już się zadomowił i nie tęskni tak bardzo za Budryskiem :roll:
ale jak będziesz miała jakieś nowe informacje to bardzo chętnie posłuchamy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...