Jump to content
Dogomania

NOWE IMPORTY Z HISZPANII W HODOWLI OSANNA !!!


Chima

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jarku

Nie będe tu zamieszczal, opinii lekarskich. Jak bardzo chcesz (a z tego co piszesz, to dużo jezdzisz) przyjedz od mnie, pokaże calą historie mojego nieżyjącego psa.

Mysle, że tematu kolegi W.K. nie powinieneś poruszać..... dużo mi opowiadal o tobie..............

Pozdrawaim Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kolego Jarku

Chcesz zobaczyć, to przyjedż. Niestety nie mieszkam już w W.

ale jeśli znajdziesz czas to podam tobie adres i zapraszam, bo widze, że zaczynasz juz trzaskać nieziemskie wywody na temat mojego psa.

Pozdrawiam

Ps.

Kolega W. chyba wie wiecej niż sie tobie wydaje, więc juz lepiej nie rozmawiajmy na jego temat......

Link to comment
Share on other sites

@ Gorzała

Bandoga masz zajebistego, kawał byka, na zdjęciach wychodzi booosko, na zywo jeszcze lepiej. A obroża, tez piękna, ja poluje na taką czerwoną.

Albo na cos takiego:

232-070-xxx-02-a.gif

Bagatela 285 euro... :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:

@ Jodzon

Teraz Twoja kolej, pokaż fotaski swojego cuda, bandog czy nie , chętnie obejrzymy!! no i na pewno masz zdjęcia majorki którą miałes, więc pokaż nam ją również!

Grzecznie i ślicznie prosimy :)

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

@LASKYYYY

Powiem Wam szczerze !!!

Lepiej podarujcie coś na biedne dzieci – DZIEWCZYNY,

zwłaszcza teraz przed świętami...

SERIO one przynajmniej się ucieszą a pies ma w dupie jaką obroże nosi !!! Jaa kupiłem obroże za 50 zł i mam wyrzuty sumienia że jestem lekko skrzywiony (zaznaczam że tooo kolejna 4 już chyba obroża). :P

A ile wydajemy na psa w skali miesiąca czy roku ??? Jedzenie (obojętne jakie suche czy mieszane musi być urozmaicone), pielęgnacja, gryzaki, weterynarz !!!

Lepiej nie myśleć sumy są zatrważające, z pewnością kosztuje to tyle samo jeśli nie więcej niż miesięczne utrzymanie jednego członka rodziny. Nooo tooo tyle przed świętami na takie głębsze przemyślenia mi się zebrało. Czasami trzeba przystopować booo chyba (myyy dogomaniacy) mamy tendencje do zagalopowywania się z tą miłością do naszych pociech (widzę to po sobie) !!! :oops:

Link to comment
Share on other sites

@Jadzon

Noooo powiem Ci kolego, że dziwne to zachowanie, że pierwszym ani drugim psiakiem nie chcesz się pochwalić !!!

My tu jesteśmy dumni z naszych pupili obojętnie czy to psy wystawowe, mniej wystawowe, czy wystawowe inaczej czyli "do kochania".

Każdy z nas ma tuuu małą fotkę – LOGO właśnie swojego pupila ponieważ właściwie się z nim utożsamia.

Moje wnioski są następujące:

Albo twoje psy są tak samo sjence fiction jak twoje logo,

albo jesteś chłopie bardzo zakompleksionym człowiekiem.

Bardzo Cię proszę jeśli się z tym zgadzasz To OK !!! nie pisz nic, jeśli jednak masz inne zdanie ??? Pokaż te zdjęcia Twoich PSIULI !!! Jak NIE to Tutaj jesteś raczej spalony nikt poważnie trakować Cię nie będzie !!!

[MOD :evilbat: ]

Tylko proszę Cię nie pisz pierdół jak chłopiec z podstawówki w stylu:

"Zmieniłem miejsce zamiszkania", "Uciekł mi ostatni pociąg", "Zmarła mi babcia"

Noooo Jadzon !!!! podejmij wyzwanie jesteś facet czy dasz sobą manipulować !!!

Na miejscu Gorzały pojechałbym do Ciebie choćbym mił nadrobić 300 km.

więc uważaj booo jeszcze serio Cię odwiedzi !!!

WIEM ale Ty wtedy będziesz mieć lot na MARSA – Zapomniałem !!!

Link to comment
Share on other sites

@ Dziobek,

mam malutką prośbę,pogadaj z moja teściową i przekonaj ją,żeby pieniądze, które przeznaczy na koleją koszmarną,za dużą garsonkę dla starych, nieszczęśliwych i bardzo brzydkich kobiet (znajdę ją pod choiną) przeznaczyła na potrzebujących. Bałagam!

Link to comment
Share on other sites

@Ajka

Wiesz !!! teściowa się stara, pląsa biedna po targowisku jak szalona żeby Ci się prezent podobał a Ty wyrodna synowa wybrzydzasz !!!

Wiesz cooo serio bezduszna jesteś..... co ty sobie wyobrażasz, że w taki ziąb przyjemnie jest od straganu do straganu chodzić :-)

A poważnie tooo znam problem..... wszyscy się z nim stykają ;-)

Ani moja mamusia :-) nie umie w gust trafić mojej żonie ani jej matka miii. Mimo że chęci są jak najbardziej szczere a intencja prawa.

Trzeba odebrać tooo chyba jednak jako dobrą kartę iiii uśmiać się dobrze w czasie świąt, kiedyś i mojej mamusi i jej matki nie bedzie i wtedy z łezką w oku będziemy wspominać czasy nieudanych prezentów świątecznych i targowych garsonek !!!

POZDRAWIAM wszystkie Laskyyyyy.

Link to comment
Share on other sites

Teściowa to temat encyklopedyczny. Ale tu jest problem innego typu, bo te rzeczy właśnie nie są z targowiska, są po zbóju drogie, bo kobieta z jej rodziny ma wyglądać dostojnie i bogato. I nie jest ważne,że w futrze i złocie wygląda jak alfons z harlemu, w kożuszku jak furman z Pcimia Dolnego a w rzeczonej garsonce jak bohaterka serialu południowoamerykańskiego.

Problem jest dużo bardziej złożony, bo wśród tych niezaprzeczalnie dobrych chęci padają sformułowania typu:

"nie masz już szesnastu lat, musisz czasem wyglądać troche porządniej", " nie możecie przecież wiecznie wyglądać jak lumpy","po co wam tyle książek- tylko kurz na nich osiada-wstawcie sobie lepiej w to miejsce ten komlpet porcelany", "ten pies was za drogo kosztuje, nie lepszy byłby York- mało je" itd.

Bardzo Ci dziękuję Dziobek za dobre rady, w niezaprzeczalnie szczerej atmosferze spędzę klejne święta :evilbat:

PS czasem bardzo żałuję,że wychowano mnie w atmosferze szacunku dla zdania innych ludzi. Piekło zaś jest wybrukowane dobrymi chęciami, o których wspomniałeś :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

podchodzę z luzem, bo alkohol, co jest go dużo i jest dobry,jak napisał Gorzała oraz doświadczenie pozwalają mi na słodko-ironiczne wypowiedzi, których i tak nikt nie rozumie :evilbat: :evilbat: :evilbat: Tylko mój rozumny TZ nie wiedzieć czemu wybucha nagle niekontrolowanym rechotem i robi mi kolejnego drinka :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

@ Ajka

To tylko pozostaje pogratulowac wspanialego TZ !!!!

@ Dziobek

Nie wątpię są takie, rzekłbym – SOCZYSTE.

Opowiedz nam coś o tym Olu, jaaa chętnie posłucham !!!

Nim2 cukiereczki do ssania, bardzo soczyste i slodziutkie, jak sie ssa i ssa długo, to potem ze środka wypływa taki soczek bardzo pyszny i ma dużo witaminek!

Polecam każdemu bo to korzystnie wpływa na zdrowie ! :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...