Jump to content
Dogomania

Sławek

Members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

About Sławek

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wrocław
 1. Sławek

  Dortmund 12-14 2007 BUNDESSIEGER

  To nieodmienianie nazw własnych dodaje Pańskim - i tak już doskonałym - tekstom jeszcze więcej (podkreślam : jeszcze więcej , bo i tak jest ich wystarczająco) smaku i polotu . Ta lekkość pióra połączona z siłą argumentów jest Pana znakiem rozpoznawczym i nie dziwię się , że oprócz ca de bou , ukochał Pan właśnie charty .
 2. Sławek

  Krakow 2007

  Niezłe : koleś "winuje" ofiarę ugryzienia , bo - jak się domyślam - nabluzgała (już po zdarzeniu) na "opiekunów" atakującego ją psa (sic!)
 3. Sławek

  World Dog Show Poznań

  Gratulacje dla Birmy z Góry Jeżowskiej - piękna suka i wspaniały sukces ! :)
 4. Sławek

  Wrocław 2006

  Intro Incognito prawdziwa gwiazda , błyszczał w ringu . Armagedon - świetna atletyczna sylwetka , z malymi mankamentami głowy . Te dwa psy zasługiwały na wyróżnienie .
 5. Sławek

  wroclaw 2006

  Wychodzą po lasha apso (od 10:00) , pekinach i biszonach - w sumie 22 psy .
 6. Sławek

  wroclaw 2006

  Pampero - nie ma sprawy - życzę powodzenia ! Tak na marginesie - we Wrocławiu jest bardzo ciepło , na stadionowej patelni ostro grzeje i jest spokojnie powyżej 25 stopni . Jutro ma być cieplej .
 7. Sławek

  wroclaw 2006

  [email protected]: Dogo wchodzą na ring IX (Danilo Giorgio) po bernardynach krótkowłosych, których jest razem 9 i których sędziowanie zaczyna się o 10:00 . Psy: M: - ALBERTO ALDO de los Escorpiones Blancos (Czechy) - YANQUI Taurus - ZOLTAN Podwójna Garda O: - VALDES Taurus Suki: M: - NUNA di Casa Nardini P: - DESIRE Doghaus (Czechy) Pampero : Psy: M: - NIKE R.J. Osanna * - NOSTROMO R.J. Osanna P: - NUCLEAR RAINBOW R.J. Osanna O: - MISSILE R.J. Osanna Suki: M: - ABIGEIL D.K. Bubu - ANISHA D.K. Bubu - TOSIA Stobrawski Bór P: - DUNA MAE Preatoria Caesareum - NIKE R.J. Osanna * - NUTA R.J. Osanna O: - BARAKUDA BONITA z Pradoliny Noteckiej - VIVA de Gardes du Clos Masure Ch: - LITTLE QUEEN Osanna * - jedno z dwóch to pomyłka w katalogu Dorota Marzycka : Psy Sz.: - ALL FOR ONE Molosy Spod Baszty P: - KEVIN SPACEY Nestor Notabillis Suki: O: - Korona ALISON - Rustica Rubra ANNE'NESTOR NOTABILIS - FANTA Sempre Occultus - FERGI FELICJA Madamero - JENNY z Wólki - NORA Herbu Molos - Korona VENUS
 8. Sławek

  V Klubowa Wystawa Terierów Typu Bull

  Bardzo dziękuję :)
 9. Sławek

  V Klubowa Wystawa Terierów Typu Bull

  A ten bul to ? Byłby ktoś tak uprzejmy i zidentyfikował go ? [IMG]http://www.klubterieratypubull.hg.pl/-044.jpg[/IMG]
 10. Sławek

  kolejne staffiki zakwalifikowane na Cruft'a

  Wyhodowany przez Łukasza Koźlarka Day & Night Berserker ma kwalifikacje z Helsinek i Tallinna .
 11. Sławek

  Mister Man Mery Mariatos

  Śliczny bulldog :)
 12. Sławek

  Miedzynarodowa wystawa w Gandawie 26 lutego.

  Może trochę "od czapy" to zdjęcie , ale spojrzenie dżentelmena po prawej jest rewelacyjne :) [URL="http://img510.imageshack.us/my.php?image=bojoweirlandy9oh.jpg"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/4813/bojoweirlandy9oh.th.jpg[/IMG][/URL]
 13. Sławek

  Charakter CA DE BOU

  Archiesa - miszczu nazywa się , nieco egzaltowanie (sam to wymyśliłem niestety ...) Kadyks Saracen Osanna i jest po Eriesse i Falcorze . Urodził się 13 I 2002 r. Ok. 56 cm wzrostu , 37 - 38 kg wagi , obwód glowy niewiele ponad 54 cm . ( na marginesie : mając psa tych wymiarów i takiej konstytucji /w tym o tak małej głowie/ w domu na swój własny użytek poddaję mocno w wątpliwość wiele danych podawanych przez różnych hodowców i właścicieli , bo mogę porównywać . W porównaniu do większości z nich mój wygląda jak przecinek , a jakby nie było ma /prawie/ wzorcową wagę ). Pisząc o stabilnośi miałem na myśli to , że nie spodziewam się z jego strony nabrania żadnych niepożadanych nawyków i zachowań , może oprócz starczej złośliwości za parę lat ;) Mimo zmian zwyrodnieniowych i zerwanego więzadła kolanowego (operacja prawie rok temu) jest pogodny , wesoły , koncetrujący na sobie uwagę 24 h/dobę . Jego egotyzm nie przekłada się jednak na żadne zachowania dominacyjne - jest batrdzo plastyczny i można go świetnie formować cały czas do dziś włącznie , z tym , że ja na dobrą sprawę niewiele od niego wymagam . W zasadzie w 100% karny , chyba , że chodzi o sukę z/przed/tuż po cieczce. Nie lubi jednego małego ("głupiego" od siebie dodam) kundelka i zmutowanego nieźle pogrzanego białego "boksera" , co się przejawia w jeżeniu i warczeniu . No i to tyle chyba :)
 14. Sławek

  Charakter CA DE BOU

  [quote name='gorzała'] Myślę, że i mi i innym dodaje to pewności siebie - fajnie jest myśleć o psie jak o psie, przyjacielu,a nie mięsie, które jak już będzie weteranem to dla nas nic nie zarobi.:shake::shake::shake: piszmy więc trywialnie - podoba mi się ten tok rozumowania.:razz:[/quote] To ostatnie mogę zagwarantować ;) Również pozdrawiam
×