Jump to content
Dogomania

Owczarki Niemieckie do adopcji. Ogłaszajcie też ONki na www.owczarki.eu!


Anashar

Recommended Posts

[quote name='Aneczka']Problem polega na tym że mam dwie do wybory, BO NIE MOGĘ WZIĄŚĆ DWÓCH:angryy: Więc jak Ty byś wzieła Wenę to ja bym była szczęśliwa i wezmę tą drugą;)[/quote]
wysłałam mail z zapytaniem do tego człowieka co ja wstawił na dogo, ale że jestem niecierpliwa to chyba zadzwonie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']monisia ja mam pustki na koncie tel.......zdecydowalas sie?czy jak?

morighan-czlowiek jest w stanie zrobic WSZYSTKO.i dobrego i zlego.ale doprawdy czesto korzysta z drugiej mozliwosci:cool1: .[/quote]
rozmawiałam z opiekunem Weny, podobno zdrowa jak koń, bardziej nadaje sie na bude niz łózko bo całe życie była na dworze. do jutra , do południa musze podjac decyzje... mam tone za i jakies 100 kilosów przeciw. a jak nie zrozumie moich kotów albo co gorsze nie zaakceptuje Norki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']faktycznie trudna decyzja , bo to nie na 5 minut pies w gosci ale na oby juz do konca dni .
jakiej nie podejmiesz będzie Twoja i słuszna :lol:[/quote]
jesli do nie trafi i nie bedzie tłukł mojej Norki to z pewnościa bedzie miała dobrze, ale cholerka za szybko musze podjąc ostateczna decyzje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...