Jump to content
Dogomania

Owczarki Niemieckie do adopcji. Ogłaszajcie też ONki na www.owczarki.eu!


Anashar

Recommended Posts

[quote name='ayshe']wybadaj ja-sunia jest z warszawy.calkiem,calkiem.tez sie ciesze ze wene ktos wezmie-fajnie.[/QUOTE]

Umówiłam się na dzisiaj na telefon, ale przede wszystkim muszę ją zobaczyć. Na razie też jestem w kontakcie z Żorami bo tam nie dokońca jest sprawa jasna czy ktoś tą sukę chce czy też nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dacra']witam,
na dogomani tez zalozylismy watek, wklejam link:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=43161[/URL]

szukamy dla suni dobrego domu, jest nam strasznie przykro, ze musimy sie pozegnac:placz: :placz:[/quote]dacra-czytalam.zeby cie pocieszyc powiem ze podoba mi sie wasze podejscie do sprawy i zycze wam zeby sunie adoptowal ktos taki jak aneczka:loveu: .duzo biegania,duzo spania w lozeczku,duzo szkolenia ,zawody...raj dla onka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dacra-czytalam.zeby cie pocieszyc powiem ze podoba mi sie wasze podejscie do sprawy i zycze wam zeby sunie adoptowal ktos taki jak aneczka:loveu: .duzo biegania,duzo spania w lozeczku,duzo szkolenia ,zawody...raj dla onka.[/quote]

nie chcemy suni oddac pierwszej lepszej osobie, zalezy nam na wlascicielu, ktory jest w stanie poradzic sobie z jej temperamentem oraz zapewni jej zabawe przez szkolenia, a ona po prostu to uwielbia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dacra']nie chcemy suni oddac pierwszej lepszej osobie, zalezy nam na wlascicielu, ktory jest w stanie poradzic sobie z jej temperamentem oraz zapewni jej zabawe przez szkolenia, a ona po prostu to uwielbia[/quote]no i wlasnie dlatego zycze jej kogos takiego jak aneczka:p .dobrze ze podjeliscie decyzje dla dobra psa i psa biorac pod uwage-chociaz to boli to niewiele osob jest w stanei w takiej sytuacji myslec o psie tylko o swojej wlasnosci psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']boszsz musze to napisac...jak ja was wszystkich kooocham :loveu: za ta chce do adopcji i szkoda ze takic ludzi jak wy jest tak niewiele.:-([/quote]
mam tylko "małe" ale. Jesli nie bede mogła tyle czasu poswiecić psiakowi owczarkowatemu - czytaj pragnacemu pracowac to czy to ma sens? z pewnościa miałby duzo ruchu, przynajmniej jeden długi spacer i ganianie po ogrodzie, ale szkolenie to jedynie tylko w czasie spacerów. Nie wyobrazam sobie jazdy na szkolenie z dwoma psami, a jakos "przez majtki" czuje, że Norce szkolenie zaczyna pasowac. Czyli i chciałabym i boje się... Eeeeee ide w snieg z Noraskiem ponurkowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']mam tylko "małe" ale. Jesli nie bede mogła tyle czasu poswiecić psiakowi owczarkowatemu - czytaj pragnacemu pracowac to czy to ma sens? z pewnościa miałby duzo ruchu, przynajmniej jeden długi spacer i ganianie po ogrodzie, ale szkolenie to jedynie tylko w czasie spacerów. Nie wyobrazam sobie jazdy na szkolenie z dwoma psami, a jakos "przez majtki" czuje, że Norce szkolenie zaczyna pasowac. Czyli i chciałabym i boje się... Eeeeee ide w snieg z Noraskiem ponurkowac[/quote]

Pół godzinki z jednym,pół z drugim. Przez jakis czas z Figą tak robiłam. Albo z Pyrosem całe zajęcia a z Figą po zajęciach trochę ćwiczeń, bo ona mniej kumata...:cool3: Da radę. I autobusem z dwoma na zajęcia jeżdziłam. I tęsknię za tym podwójnym obowiązkiem. A do tego Nora będzie się bardziej starać. Z doswiadczenia to mówię- bo moi się prześcigali kto pierwszy, kto ma ćwiczyć i bardziej zależało im na mojej uwadze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']mam tylko "małe" ale. Jesli nie bede mogła tyle czasu poswiecić psiakowi owczarkowatemu - czytaj pragnacemu pracowac to czy to ma sens? z pewnościa miałby duzo ruchu, przynajmniej jeden długi spacer i ganianie po ogrodzie, ale szkolenie to jedynie tylko w czasie spacerów. Nie wyobrazam sobie jazdy na szkolenie z dwoma psami, a jakos "przez majtki" czuje, że Norce szkolenie zaczyna pasowac. Czyli i chciałabym i boje się... Eeeeee ide w snieg z Noraskiem ponurkowac[/quote]monisieczka-podobna ta wena 8 latka z zor jest wolna do adopcji-ja trzymam kciukasy zeby aneczka wziela sunie z warszawy:cool1: .to 8 letnia sunia,wychowana na dworzu.moze rzeczywiscie ten chlopak bedzie gnusniec w ogrodzie a onkowe chlopaki wtedy moga rozrabiac.a wena to super sunka dla ciebie-idealnie jej wystarczy ogrod i spacerkowe szkolenie.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...