Jump to content
Dogomania

Owczarki Niemieckie do adopcji. Ogłaszajcie też ONki na www.owczarki.eu!


Anashar

Recommended Posts

wyjatek-widze ze masz baardzo idealistyczne podejscie do ludzi i ich zwyczajow.;) .
rozmawialam dzisiaj z innymi ludzmi.chca adoptowac uttiwarunek sterylki przyjeli jako decydujacy.jutro przejedzie sie ktos ode mnie do nich i zobaczy jaki to domek.
moje odczucia:w ksali 10 stopniowej maja 5 .pol na pol z ocena.jak na moj gust to sa za malo "zdesperowani".woleliby donka[moda] itd.ale nei ma co skreslac.utti ma pierszenstwo.

Link to comment
Share on other sites

jesooo kooochajmy sie,make peace and love...rany naprawde strasznie sie icesze...tak mi zalezalo zeby utti dobrze trafila...a jakos sie zaciely domki.....i juz normalnie rozne mysli mi po glowie chodzily:roll:..a tu normalnie taka super wiadomosc.zobaczysz ze bedize ekstra.sunia pryz balto nabierze radochy z zycia a balto sie wyciszy przy cioci.zawsze namawiam zeby miec ze dwa onki:oops::diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Ależ cudowna wiadomość!!! Rewelacja!

Mnie wiele razy kusi, zeby te największe bidy przygarniać, ale wiem, ze nie mam na to warunków...ani mieszkaniowych ani finansowych...ale jak tylko sytuacja się zmieni to na pewno stanę się dumnym posiadaczem owczarkowej bidy!

Mimoza jestes wielka! Trzymam kciuci za Waszą trójkę!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...