Jump to content
Dogomania

KWPR Lublin - 14.06.2009


agnethka

Recommended Posts

[quote name='Agama']Bardzo prosze o informacje
czy przyjezdzajac o 9. 10 do lublina pociagiem zdaze dojechac do Swidnika ,jesli tak to czym najlepiej
interesuje mnie przybycie na wystawke okolo 10[/quote]
Z tego samego dworca kolejowego masz pociągi osobowe w kierunku Chełma - one jadą przez Świdnik (trzeba wysiąść na przystanku Świdnik Miasto, czyli najpierw masz Lublin Główny, poźniej Lublin Połnocny i Świdnik Miasto (chyba, ze coś w miedzyczasie pobudowali, bo wieki nie jechalam w tamte strony!!!!) Polączenia sprawdź sobie na necie, nie pamietam teraz adresu :oops:.
A jeśli masz male zwierze, tp próbuj busami z przed dworca kolejowego (takie żółte) do Świdnika, lub trochę dalej - jakieś 100 metrów od dworca PKP jest dworzec PKS Południowy i tam z 1 stanowiska jeżdżą co 10 minut busy do Świdnika. Ostatecznie z większym futrzakiem też próbój szczęścia!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agama najlepiej chyba by było poprosić jakiś zmotoryzowanych wystawców o podwózkę z dworca na wystawę, bo czasu nie jest za dużo, Świdnik co prawda jest przy Lublinie ale nie jest to jakoś super bliziutko z dworca.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma akurat pociągu do Chełma o tej godzinie,który będzie jechał właśnie przez Świdnik :
odj 08:32
przyj 09:41

Takie jest tylko dobre połączenie :]

Kurcze czy możecie zobaczyć zgłoszenie na MP - wysłałam ale nikt ode mnie nie jest w ZK czy będą o to pytać czy mam zapytać e-mailem ?

Link to comment
Share on other sites

MP to młody prezenter to konkurencja dla mlodych osob ktore interesuja sie handlingiem - wystawianiem, wystawiaja psa biegajac po odpowiednich figurach ale wiecej nic nie wiem na ten temat

BOB to best of breed czyli tytul dla najlepszego psa w rasie, walcza o niego psy/suki z oc. dosk. lok1 z kazdej klasy

mam nadzieje ze pomoglam

Link to comment
Share on other sites

[B]Cordia[/B]dzięki, jasne że pomogłaś :lol:
[B]Saga200[/B] nie ma info do kiedy, jest tylko, że w dniu wystawy więcej, chyba chodzi o to że jak zapłacisz przelewem nawet dzień przed to ok, a jak im bezpośrednio to już drożej. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Link to comment
Share on other sites

a mi sie wydaje, że trzeba zapłacić przed końcem terminu zgłoszeń, że wtedy jest taniej, zaś po tym terminie jest wyższa kwota ;)

przy okazji termin zgłoszeń przesunięto do [B]1 czerwca 2009[/B]
(więcej już nie będzie przedłużany)

Link to comment
Share on other sites

Mój kolega pisał do nich bo nie wiedział czy zgłaszać i płacić czy odpuszczać bo 31 maj to jeszcze są wystawy i nie wiadomo jak komu pójdzie-stąd pewnie termin zgłoszeń o jeden dzień przesunięty, on ma np.wystawe uzależnioną od wyniku w Krośnie. No to mu odpisali żeby zgłosił a wpłacić może nawet dzień przed wystawą, byleby nie w dzień wystawy bo wtedy opłata wynosi 100zł.
Czyli reasumując- to zgłoszenia są do 1 czerwca, nie opłaty.

Link to comment
Share on other sites

no ja mam ten problem właśnie z Krakowem, bo zgłoszenia są do dziś, a kasę na koncie będę miała w drugiej połowie tygodnia :roll: i nie wiem czy mam płacić 100zł czy już 150zł :roll:

za to na Lublin już mam wsjo załatwione - mogę jechać :loveu:
oby była ładna pogoda, bo od 3 dni u mnie pada i pada i pada.... :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

My juz zgłoszeni i (chyba) opłaceni ^^ Chyba, bo nie wiem czy dobrze napisałam w tytule: "14.06.2009r. - Lublin. Opłata za udział w wystawie suki BRIDA Morning Smile oraz w konkursie 'Młody Prezenter'." Chyba dobrze prawda? ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow9'][COLOR=black][FONT=Verdana]No to chyba seterów będzie trochę :cool3:. Ja wybieram się z cała rodzinką wiec zdjęcia będą na pewno ;).[/FONT][/COLOR][/quote]

szzuper :loveu:
ja nastawiam się z aparatem szczególnie na gordony i czerwono-białe ale rude i kropkowane też pewnie obfocę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...