Jump to content
Dogomania

KWPR Lublin - 14.06.2009


agnethka

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnethka']o właśnie... mam głupie pytanie - co pies musi zrobić, żeby móc powalczyć o Najpiękniejszego Psa Oddziału? (poza tym, że musi należeć do danego oddziału ;) ) Wygrać Rasę? czy jak? :oops:[/quote]

Głupich pytan nie ma są co najwyżej glupie odpowiedzi!!!:evil_lol:

o ten tytuł konkurują psy i suki które otrzymaly ocenę doskonałą z I lokatą w klasie pośredniej, uzytkowej, championow i otwartej. W przypadku braku konkurentów tytuł może być unadany wedle uzania sędziego
z pewnością w Lublinie tez tak bedzie.
Życzę sukcesów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']hmm....panbazyl - tak to chyba się wygrywa rasę ;)

na PW dostałam odpowiedź, że BOB'owcy idą w konkurencjach o najpiękniejszego psa oddziału....[/quote]

czy coś pisałam o głupich odpowiedziach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Poprawione!!! Ja już o BOBach marzyłam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Tylko psy/suki z BOBem mogą brać udział w tej konkurencji.[/quote]

jeśli tylko z BOBem to malo tego by było chyba, bo przecież nie same lubelskie dostają BOBy a i inne. Ale poprawcie mnie jeśli nie tak myślę- co mi się często zdarza :oops:

mam jeszcze coś takiego z Kielc z ubiegłego roku

"Najpiękniejszy pies z oddziału Kielce- o tytul ten konkurują psy/suki które otrzymały tytuly NDPwR i NDSwR oraz psy/suki które otrzymały tytuł Zwyciezca Młodzieży i są zarejestrowane w oddziale kieleckim ZKwP."

cos nie mogę znaleźć katalogu lubelskiego, bo tam z pewnoeścią też jest napisane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']no właśnie w zeszłorocznym katalogu z Lublina nie ma nic napisanego :roll:[/quote]

czyli moj katalog wiedział kiedy się zgubić!:evil_lol:
a moze w kwietniowym coś było, bo konkurencja taka była z tego co pamietam

Na kwietniowej razem z opisem i medalem pies z I lokatą dostawał też kartkę (kolorową) na której było napisane do jakiś finalowych konkurencji ma pojść. W praktyce jedni sędziowie dawali te kartki, inni nie. czyli - koniec języka i tak za przewodnika!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

W zeszłorocznym katalogu z Lublina nic nie ma o tej konkurencji, w katalogu z Kielc jest tak jak napisał panbazyl, w katalogu z zeszłego weekendu z Radomia jest że tylko BOBY - i jakoś nie był to jeden pies tylko spora stawka na ringu. Widocznie Oddział Radom bardziej wierzy w zwycięstwa swoich psów niż Oddział Kielce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Saga,ja też startuję w MP - Ty też starsza grupa ? :evil_lol::razz:

Ja będę startować z borderem :loveu::loveu:

Cordia,psy bez problemu wpuszczają niewystawowe - nawet biletu nie trzeba czasem kupować,jeśli się przyczepią pokazuje się zaświadczenie o wściekliźnie i wchodzimy ;)

Link to comment
Share on other sites

beda na bank 2 samoyedy, to jak sie poznajemy? ja mam zamiar w takim razie zalozyc moja 18 czapke z ELMO z sezamkowej wiec nie bedzie problemu z rozpozaniem :evil_lol: prosze przyjsc i zdjecia robic
Agata z Rokim to juz mus ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saga200']Chciałam się zapytać... Bo zgłosiłam się i Bridę na MP, i ogólnie na wystawę tymi internetowymi zgłoszeniami. To do kiedy trzeba zapłacić?[/quote]

Hmm..? Dla mnie to ważne x/ chcę zapłacić przelewem. Do kiedy trzeba?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Agata_Roki'][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]To też mój pierwszy raz [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/quote]
Oooo. To przynajmniej nie będę sama z tą świadomością ;).[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...