Jump to content
Dogomania

Adresówka


coztego

Recommended Posts

Dziubasku, ale ja takie zamawiam! Haha ;pp Czerwien do butterfly, czerwien tez do obrozki mojego psa, fiolet do kompletu z biedronki, przezroczysty bedzie do różu :D i raczej tez chyba przezroczysty do niebieskiej obrozy (albo inny..?)

Marta- mam pytanie. Brałaś standardową wielkość? Jak myślisz, nie będą one za duże dla Daisy?

Link to comment
Share on other sites

[B]konikowa[/B], tutaj:

[URL]http://www.allegro.pl/item909238594_identyfikator_grawerowany_dla_psa_kota_adresowka.html[/URL]

[B]Vini.[/B], ja z tej aukcji mam serduszko i kostki, wydaje mi się, że raczej nie powinny być za duże na Daisy. Jeśli widziałaś małe kostki z Quick Taga, to te kostki z plexi są trochę większe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Dziubasku, ale ja takie zamawiam! Haha ;pp Czerwien do butterfly, czerwien tez do obrozki mojego psa, fiolet do kompletu z biedronki, przezroczysty bedzie do różu :D i raczej tez chyba przezroczysty do niebieskiej obrozy (albo inny..?)

Marta- mam pytanie. Brałaś standardową wielkość? Jak myślisz, nie będą one za duże dla Daisy?[/QUOTE]

ej! jak będzicie zamawłały to ja tez ze 2 bym chciała :cool3:
Aktualnie mój Buenio ma adresówki z napisem LUNA :evil_lol:

Ja mam standardową wielkość i na moim Buenosku wygladają ok
[img]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20375.jpg[/img]

Kostka akurat jest najwieksza, ale mam tez np serduszko, które jest o połowę mniejsze ;)

Link to comment
Share on other sites

Haha, dziewczyny to kasa na jutro! :D Kaska za id + 2 zł za przesylke ;pp Iza i kaska za planeta, przyniose jutro! (tez ide, mwaahahah)
Ja to nie wiem ile ich musze zamowic -.- teraz to wezme 4, potem po cichaczu bede dokupowac :D

co do wielkosci- biore kostke, serduszko, lapke i koniczynke... a co byscie poradzily? brac normalna wielkosc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Haha, dziewczyny to kasa na jutro! :D Kaska za id + 2 zł za przesylke ;pp Iza i kaska za planeta, przyniose jutro! (tez ide, mwaahahah)
Ja to nie wiem ile ich musze zamowic -.- teraz to wezme 4, potem po cichaczu bede dokupowac :D

co do wielkosci- biore kostke, serduszko, lapke i koniczynke... a co byscie poradzily? brac normalna wielkosc?[/QUOTE]

Ok, ok kase przyniose ;)

Moge Ci jutro pokazać kostkę, serduszko i chyba gwiazdkę jeszcze mam, to zobaczysz czy nie za duze będą ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, zrobie takiego malego offa, ale bardzo sie potrzebuje dowiedziec, jak szybko przychodzily wam adrssowki grawerowane z Art Magic, bo mysle cos zamowic z tego sklepu, ale mam okreslony termin, do ktorego musze to miec i nie wiem, czy dojdzie....

Link to comment
Share on other sites

czy ma ktos adresowki z plexi dluze niz kilka miesiecy ?
i moze teraz napsiac jak sie trzymaja po takim czasie
mam teraz adresowki metalowe i sa swietne , ale zastanawialam sie nad tymi z plexi bo sa tansze i przy duzej ilosci wychodzi taniej
jakos do mnie nie przemajwaiaja, wydaja sie slabe i podatne na zlamanie

Link to comment
Share on other sites

Ja ich jeszcze nei mam ale one mają ok 4 mm więc prawie pół centa plexi......takie coś złamać uszkodzić wydaje się nie możliwe. W porównaniu mam w domu duży arkusz plexi 2 mm, który mam wykorzystać w makiecie i uwierz mi że strasznie ciężko go nawet przeciąć, nożem nie ma szans trzeba brzeszczotem....bardziej boję się o grawer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evelynka']Ja ich jeszcze nei mam ale one mają ok 4 mm więc prawie pół centa plexi......takie coś złamać uszkodzić wydaje się nie możliwe. W porównaniu mam w domu duży arkusz plexi 2 mm, który mam wykorzystać w makiecie i uwierz mi że strasznie ciężko go nawet przeciąć, nożem nie ma szans trzeba brzeszczotem....bardziej boję się o grawer.[/QUOTE]

dlatego ja chyba poczekam kilka miesiecy jak sie beda sprawowac te co juz dziecwzyny pokupowaly
chce kupic 6szt wiec wole poczekac ,najwyzej kupie sparwdzone metalwoe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...