Jump to content
Dogomania

najlepszy wśród terierów - FOKS SZORSTKOWŁOSY (prosimy zakladac oddzielne tematy)


sabriel

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fuka']No i co ja mam z Wami zrobić :evilbat: :chainsaw: :hmmmm: do nastepniej wystawy mam dużo czasu :PROXY5: już wiem - zapuszcze wąsy i brodę :evil_lol:[/quote]

[b]Fuka[/b] - zamiast wasow i brody powieksz zdecydowanie dekolt i dajemy spokoj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'] już wiem - zapuszcze wąsy i brodę :evil_lol:[/quote]Fuka chce się upodobnić do wystwianych przez siebie psów. :wink: Albo może - swojej suce brodę wyrwała, to może myśli, że jak sama zapuści, to jakoś bilans bród się wyrówna. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor'][quote name='Fuka']No i co ja mam z Wami zrobić :evilbat: :chainsaw: :hmmmm: do nastepniej wystawy mam dużo czasu :PROXY5: już wiem - zapuszcze wąsy i brodę :evil_lol:[/quote]

[b]Fuka[/b] - zamiast wasow i brody powieksz zdecydowanie dekolt i dajemy spokoj.[/quote]

[quote name='Ramir'][b]Popieram[/b][/quote]

:shock: To ja już wreszcie wiem o co Wam chodzi :evilbat: chcecie żeby mnie z ringu wywalili i żebym przegrywała :pissed: wczoraj na grupie miałam malutki i od razu pudło :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][quote name='vigor'][quote name='Fuka']No i co ja mam z Wami zrobić :evilbat: :chainsaw: :hmmmm: do nastepniej wystawy mam dużo czasu :PROXY5: już wiem - zapuszcze wąsy i brodę :evil_lol:[/quote]

[b]Fuka[/b] - zamiast wasow i brody powieksz zdecydowanie dekolt i dajemy spokoj.[/quote]

[quote name='Ramir'][b]Popieram[/b][/quote]

:shock: To ja już wreszcie wiem o co Wam chodzi :evilbat: chcecie żeby mnie z ringu wywalili i żebym przegrywała :pissed: wczoraj na grupie miałam malutki i od razu pudło :roll:[/quote]
Proponuje zdecydowanie powiekszyc, a napewno bedziesz na pudle z numer 1.

Link to comment
Share on other sites

jak ona mieszka na koncu swiata:(((((
nie dam rady:((((na piechote bedzie ze 4 km:((jak nie lepiej:((((a auta ni mam:((ale za to Ewa ma aparat musze jej mejla wyslac, to moze da...ale watpie, ona predzej na plytke nagra tak jak klubik

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam
Na poczatek pochwale sie :)... po dlugim oczekiwaniu i wielu perypetiach w koncu doczekalem sie szczeniaczkow w moim domu. Od czterech dni mam "dodatkowe" 6 foksikow :), porod przebiegl gladko a nowa mama stanela na wysokosci zadania i bardzo dobrze sie sprawuje mimo ze to jej pierwszy przychowek. Narazie szczesliwa mama nie zabardzo pozwala na robienie zdjec, nie chcem jej denerwowac wyjmowaniem malych "klusek" z zaimprowizowanej z kartona po telewizorze budy... jak tylko sie uda pochwale sie jeszcze zdjeciami :).
Mimo ze juz chyba wypytalem o wszystko weterynarza i w Zwiazku Kynologicznym, to jesli macie jakies rady, wskazowki odnosnie mlodej mamy i jej pociech bede bardzo wdzieczny. To moje pierwsze szczeniaki w domu wiec ciagle zdobywam doswiadczenie :)

----------------------------------------------------------
[img]http://mazury.boo.pl/maly.jpg[/img]

I jeszcze kilka innych zdjec to obejrzenia [url=http://mazury.boo.pl/piesy]Tu[/url]

Link to comment
Share on other sites

Po foksterierach :).... a powaznie to matka jest moja suczka [url=http://mazury.boo.pl/dembowce/strony/rodowod.php]Shira[/url] a ojcem Polo z Łowieckiej Pasji mieszkajacy w Dobrym Miescie (uzytkowy, champion)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...