Jump to content
Dogomania

najlepszy wśród terierów - FOKS SZORSTKOWŁOSY (prosimy zakladac oddzielne tematy)


sabriel

Recommended Posts

nie zauwazam, bo jesli ktos przegrywa niezasluzenie , bo....i wszyscy wiedza dlaczego, to chyba nie nalezy tego przemilczec???
W pewnym miescie jak jednego pana wygwizdano to wiesz jak teraz ladnie sedziuje?teraz sedziuje juz psy:)))))a zachowanie takie odbiega od norm wystawowych, mimo to akurat cos dalo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SengaSengana']Flaire!!!! pytałam powyżej o uszy :D widziałaś mojego posta? proszę o odpowiedz :D[/quote]SengaSengana, ja nawet nie wiem, jaką Ty masz rasę, to po pierwsze. Po drugie, ja nie do końca w to klejenie wierzę, a nie chcę, żeby, jeśli nie wyjdzie, była moja wina...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Proszę bardzo! Tylko zauważ, ze on jest wytrymowany i nie ruszany od niedzieli - możesz go sobie za to uczesać jak tylko chcesz![/quote]Czyli zmieniamy reguły gry - teraz tylko mogę czesać? :wink: Bo we wcześniejszej ofercie 1000 dolców nie było takich restrykcji... :wink: i ja już sobie wyobrażałam, że załatwię Szkaradona :wink: na kilka misięcy. :wink:

Link to comment
Share on other sites

tak ona ma foxy i kunie-wez katalog warszawski i otworz reklamy...KOLOROWE(podkreslam to bo to sugeruje jej bogactwo:)))))
a tam znajdziesz reklame jakiejs przedwojennej szopki, co sprawia wrazenie, ze zaraz sie zawali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no to ona:)))
takze mozesz za klejenie uszu zazadac BARDZO DUZO:))
wlasciciel suczki TEZ kasiasty i to jak:)))
ja bym sie zgodzila:))))))nic nie tracisz:))i tak bedzie na Szkaradona :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Flaire, po pierwsze to wypraszam sobie - on jest Maszkaron a nie żaden Szkaradon :lol:
Po drugie - to może masz rację - zagalopowałam sie z tym 1000 dolców (i nie chodzi mi o trymowanie, ale o to, że to już rzeczywiście była krytyka, cosik mnie sprowokowałaś.... :wink: 8) ), więc jak chcesz to mnie wymoreduj - wywal całą moja krytyke - gdzie tylko ja znajdziesz..... A tak w ogóle to morze zejdzmy już z tego tematu....
Ja ytam i tak się cieszę i jestem szczęśliwa, bo już za minutkę już za momencik będe miała.....

A co do uszu - to dziewczyny mają rację - to na pewno nie będzie Twoja wina tylko ojca suki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']Flaire, ale ja w Ciebie wierzę :D [/quote]SengaSengana, czy wierzysz we mnie dlatego, że ja niby uważam, że świat jest sprawiedliwy? :wink: Bo jeśli chodzi o doświadczenie, to liczba klejonych przeze mnie uszu foksów = zero... :( Chcesz, żebym eksperymentowała na Twoim szczeniaku??? Tutaj w Warszawie jest sporo osób bardziej ode mnie doświadczonych...

[quote name='SengaSengana']ale uważam że nie zaszkodzi a może pomóc :D prawda? [/quote]No właśnie, ja też tak uważam, więc kleję. Ale do tej pory kleiłam tylko Airedalom.

Jak chcesz, to przyślij do mnie tego szczeniaka. Ale podkreślam, że to będzie mój pierwszy raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']
Ja ytam i tak się cieszę i jestem szczęśliwa, bo już za minutkę już za momencik będe miała.....
D[/quote]
no wlasnie i ten komunikat na GG...
[b]MOW ZARAZ O CO CHODZI[/b] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']zagalopowałam sie[/quote]
Tutaj też: :wink: :lol:
[quote name='Fuka']A tak w ogóle to [b]morze [/b]zejdzmy[/quote]

A tutaj to już w ogóle nie wiem, o co chodzi... :lol:
[quote name='Fuka']Ja ytam [/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']No właśnie jeśłi chodzi o Orsini to mogę zawsze na nią liczyć, :evil: nawet mnie ładnie zareklamuje przed obcymi :D
a skoro jestem taka "kasiasta" to skąd u mnie taka szopka?[/quote]
hihihi zawsze do uslug:))))
nie wiem, moze w szopce sa juz prawdziwe wersale:))a kunie maja zloby z porcelany z dynastii jing :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']A czy Airedale inaczej powinny nosić uszy niż foksy,chyba podobnie?prawda?[/quote]Inaczej... ale ja wiem, jaka różnica. :wink:

A teraz ja już też "ytam". bo muszę moją babcię do lekarza wziąć. Nara...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']no ja też nie tamtejsza, ale może Flaire da się jeszcze namówić, może byś Ty spróbowała, w końcu sie znacie nie? :lol: a toż to w końcu dziecko Makarona :lol:[/quote]
no, ale jak ja mam Flaire namówic, skoro sama napisała, ze nie ma doświadczenia :lol: no i co można zrobić z uszami po takim tatusiu? :-? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][quote name='SengaSengana']no ja też nie tamtejsza, ale może Flaire da się jeszcze namówić, może byś Ty spróbowała, w końcu sie znacie nie? :lol: a toż to w końcu dziecko Makarona :lol:[/quote]
no, ale jak ja mam Flaire namówic, skoro sama napisała, ze nie ma doświadczenia :lol: no i co można zrobić z uszami po takim tatusiu? :-? :lol:[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...