Jump to content
Dogomania

najlepszy wśród terierów - FOKS SZORSTKOWŁOSY (prosimy zakladac oddzielne tematy)


sabriel

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nitencja to sie wtedy daje fote wnetrza tak? :lol: :lol: :lol: :lol:
reklama dzwignia handlu:)))
zobacz w katalogach wycieczek zagranicznych co masz???super foty-dopiero na miejscu sie okazuje , ze to lipa, jakos nie widzialam odwrotnej sytuacji:)))zeby ktos wkleil syf a na miejscu super by sie okazalo...bo nikt by nie pojechal:))ludzie wierza temu co widza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Fuka a tamtego to czasem pani sedzina nie przygotowywala?:)))[/quote]Chyba jednak nie, bo on z Chech, o ile się nie mylę. :wink: Poza tym, z tego co wiem, Pani Sędzia nie komentowała, że tamten lepiej przygotowany :wink: , tylko że tego dnia jej się bardziej podobał. Ja nie widziałam, bo musiałam do domu po moje psy jechac, więc nie komentuję. Powiem tylko, że często się zdarza, że konkretnego dnia lepszy pies przegrywa, bo gorszy ma super dzień. Nie wiem, czy tutaj akurat tak było, BO NIE WIDZIAŁAM, ale widziałam taki przypadek w innej rasie w Warszawie i uważam, że tam było to sprawiedliwe (choć niewątpliwie osoba przegrana uważa inaczej, bo również niewątpliwie osoba przegrana ma lepszego psa. Ale w tamtym przypadku, ten gorszy pies i jego handler dali z siebie wszystko, wyglądali super i ja osobiście uważam, że zasłużenie wygrali. A jak było tutaj - NIE WIEM, BO NIE WIDZIAŁAM. Chodzi mi tylko o to, że nie zawsze wygrywa najlepszy pies, i że czasem, moim zdaniem, tak właśnie powinno być i jest sprawiedliwie, ale [b]żeby wiedzieć, czy było sprawiedliwie, czy nie, trzeba widzieć na żywo, co się działo na ringu. [/b]Howgh :wink: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a foty nie klamia chyba???[/quote]Hmmm, jak wierzysz fotom, to różne szkaradne psy tak naprawdę są super... A różne super psy można uchwycić w wyjątkowo szkaradnych pozycjach. Więc ja osobiście fotom nie wierzę. Już nie mówiąc o tym, że foty ruchu nie oddają, co jest szczególnie ważne w tym przypadku... 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']A ja wam powiem, ze w tym układzie to ja wolę miec w domu i na ringu NIEładne psy :lol:[/quote]A ja NIE. Zdecydowanie wolę miec ładne psy. Ale przyjmuję do wiadomości, że moje ładne psy nie zawsze się będą sędzimu podobać, z rozmaitych powodów, i tego nie komentuję ani nie krytykuję. A już szczególnie jeśli jestem handlerem nie robię tego w zasięgu słuchu sędziego... 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]Flaire[/b], wszystko co piszesz - to teoretycznie prawda..... Praktycznie często tez, ale nie zawsze... A niektórzy potrafią to pięknie zastosowac.... Taaak sędzia wcale nie twierdzi, że Makaron jest brzydkim psem - nie - on jest piękny, elegancki, ale akurat w niedziele sie NIE pokazał i NIE wyglądał ładnie - co przecież WIDAC wyraznie na zdjęciach....
A najlepsze jest to, że bvył PROFESJONALNIE pokazany i przygotowany - mam to na pismie - i już teraz wiem na czym polega profesjonalizm... Na tym żeby dorobić psu wady, ktorych nie ma i na tym żeby nie wyglądał ładnie na ringu :lol:

Link to comment
Share on other sites

hihihihi no wygladal paskudnie:)))hiiii
Flair Ty widze jestes osoba , ktora wierzy , ze swiat jest dobry, a sedzia ma zawsze racje, nie istnieja zadne uklady i w ogole zycie jest sprawiedliwe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no ja tak nie uwazam :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Fuka']A ja wam powiem, ze w tym układzie to ja wolę miec w domu i na ringu NIEładne psy :lol:[/quote]A ja NIE. Zdecydowanie wolę miec ładne psy. [b]Ale przyjmuję do wiadomości, że moje ładne psy nie zawsze się będą sędzimu podobać, z rozmaitych powodów, i tego nie komentuję ani nie krytykuję. A już szczególnie jeśli jestem handlerem nie robię tego w zasięgu słuchu sędziego... [/b]8)[/quote]
A w zasięgu oczu można :roll:

Link to comment
Share on other sites

Flaire,Fuka mówiła mi że Ty potrafisz kleić uszy.(chyba o Ciebie chodziło,jeśli się nie mylę)Jeśli tak to chcaiłabym podesłać do Ciebie ludzi ze szczeniakiem ode mnie, jeśli można oczywiście.Napisz mi proszę jak i czy wogóle możemy się umówić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Taaak sędzia wcale nie twierdzi, że Makaron jest brzydkim psem - nie - on jest piękny, elegancki, ale akurat w niedziele sie NIE pokazał i NIE wyglądał ładnie - co przecież WIDAC wyraznie na zdjęciach....[/quote]Fuka, skoro rozwijasz ten temat, to powiem tylko, że po ocenie mówiłaś mi, że sędzia narzekała, że Makaron był na ringu zbieżny z tyłu, a tego akurat na zdjęciach nie widać.

Ale ja już powiedziałam, co chciałam na ten temat - podsumowując, że ja osobiście werdyktów sędziego publicznie nie kwestionuję ani nie komentuję i uważam, że takie kwestionowanie jest nie profesjonalne i nie na miejscu - więc się wyłączę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Flair Ty widze jestes osoba , ktora wierzy , ze swiat jest dobry, a sedzia ma zawsze racje, nie istnieja zadne uklady i w ogole zycie jest sprawiedliwe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no ja tak nie uwazam :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]orsini - na pewno nie. Ale spójrz, co napisałam w poprzednim poscie na temat profesjonalizmu - mogłabym jeszcze dodać na temat dobrego wychowania. W to wierzę.

Link to comment
Share on other sites

Kochana dam 1000 dolarów kazdemu kto mi pokaze Makarona chodzącego zbieznie z tyłu..... nie musi być na ringu....
Poza tym pokaz mi prosze jedno zdanie, w którym ja podwazam werdykt sedziego.... Przeciez naopisałam wyraznie, że Makaron tego dnia NIE wyglądał ładnie - i mimo profesjonalnego przygotowania i prezentacji pokazanyy został tak, że miał wady....

Link to comment
Share on other sites

no trudno to my jestesmu nieprofesjonalne w takim razie:)))))))
Fuka tylko sie nie zaplacz z tego powodu:)))))
Ja nie widze powodu, zeby nie mowic, ze cos jest zle!Flair juz Ci kiedys pisalam o komunizmie-gdyby wszyscy tak mysleli, ze nie wolno krytykowac to nie bylibysmy w UE , a w ZSRR :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Kochana dam 1000 dolarów kazdemu kto mi pokaze Makarona chodzącego zbieznie z tyłu.....[/quote]SUPER! Ale łatwo zarobię! Daj mi go, a ja go zrobię tak, że będzie wyglądał zbieżnie. Gwarantuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']gdyby wszyscy tak mysleli, ze nie wolno krytykowac[/quote]Kotku, krytykować możesz, ile chcesz. Ale różne sytuacje wymagają różnych zachowań - tego, wydaje mi się, nie zauważasz. Ale nie mnie Ciebie wychowywać. :wink: A jestem przekonana, że Fuka wie, o co mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Fuka']Kochana dam 1000 dolarów kazdemu kto mi pokaze Makarona chodzącego zbieznie z tyłu.....[/quote]SUPER! Ale łatwo zarobię! Daj mi go, a ja go zrobię tak, że będzie wyglądał zbieżnie. Gwarantuję![/quote]
Proszę bardzo! Tylko zauważ, ze on jest wytrymowany i nie ruszany od niedzieli - możesz go sobie za to uczesać jak tylko chcesz!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...