Jump to content
Dogomania

przeszkody


napciaa

Recommended Posts

[quote name='Gucio']PATI - nie badz skromna, powiedz gdzie zamawiasz slalom i za ile? :cool3:[/quote]

Jeden slalom juz mam, stoi u moich rodzicow w Kobylce. :p
Kupilam stal w Stalko i dalam panu do pospawania.
Material kosztowal mnie 40 zl, za spawanie pan wzial 80 zl.
Podejrzewam , ze w Bydgoszczy bedzie taniej.

Tak na prawde najwiekszy problem to duze strefowki, ale z tym sie poki co wstrzymujemy.
Reszta toru to pryszcz;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nareszcie zdołałam sie dostać do dogo

Chyba właśnie zrealizowało sie kolejne moje marzenie. Najpierw chciałam aby znalaza sie jakas bratnia duszo, która ze mna pobiega, teraz jest jż ich kilka. Teraz dziewczyny budują własne przeszkody, żeby miec agility na codzień. Super. Tym bardziej, ze mam nadzieję, że dalej będziemy razem biegały, tylko raz tu, raz tam..

Gratuluję, acha i mam nadzieję, ze pamiętacie o moim zamówieniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Nareszcie zdołałam sie dostać do dogo

Chyba właśnie zrealizowało sie kolejne moje marzenie. Najpierw chciałam aby znalaza sie jakas bratnia duszo, która ze mna pobiega, teraz jest jż ich kilka. Teraz dziewczyny budują własne przeszkody, żeby miec agility na codzień. Super. Tym bardziej, ze mam nadzieję, że dalej będziemy razem biegały, tylko raz tu, raz tam..

Gratuluję, acha i mam nadzieję, ze pamiętacie o moim zamówieniu[/quote]

Wszelki duch....:crazyeye:

[B]Magdo kochana, [/B]
oczywiscie, ze bedziemy biegac raz tu raz tam....
To w ramach socjalizacji naszych zdolnych inaczej psiurow....

BTW czy jutro aby nie biagamy wlasnie...tam?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Niom, mnie tyz sie podobaja.
Nie wiem tylko czemu mam tylek niebieska farba pomalowany.....:mad:[/quote]
To jeszcze nic... Jak swego czasu malowałam nasze przeszkódki na niebowo, to pomalowałam nie tylko siebie, ale jeszcze mi się spaniel pomalował i potem było trochę przykro. Sunday sobie przechodziła obok slalomiku świeżo malowanego, jak to Sunday, machając zamaszyście ogonem, mach mach i ogonek się przykleił do tyczki. Spaniel się zdenerwował i ze strachu się wokół tej tyczki obkręcił, przylepiając się na mur. Jak ją odkleiłam, to się znowu zaczęła cieszyć z życia i pac pac machnęła sobie po obu bokach niebieskie łatki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']A tak btw biegania tu i tam, to wpadło mi do głowy, że może zimą pobiegamy jeszcze gdzie indziej a mianowicie na krytej ujeżdżalni w Myślęcinku, jak sobie hali na Zawiszy nie załatwimy. Właściciela znam. Co wy na to?[/quote]


No trudno, jakos to przezyjemy.....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=black][B]Witam wszystkich serdecznie !!![/B]
Może na początku napiszę coś o sobie.
Naa forum o psach biorę często udział ale doo dnia dzisiejszego głównie w tematyce rasy.
Piszę boo z moim psiorem zrobiliśmy już PT-1 teraz chodzimy IPO ale w takim delikatnym tego słowa znaczeniu,... nie po to by faktycznie mieć jakieś wielkie osiągnięcia ale po to by coś robić i dobrze się bawić !!!
Generalnie moje podejście do szkoleń jest zgoła inne niż większości szkoleniowców (przynajmniej w Katowicach boo nie chcę generalizować).
Jak wspominałem dla mnie too głównie ma być zabawa .... i tak też chciałbym podejść do innych sportów bez jakiegoś ciśnienia na wielkie osiągniecia !!!

Ale może do rzeczy !!
Po co piszę ??
Ano zacząłem w ostatnim czasie sam urozmaicać nasz spacery włączając do zabawy jakieś tam przeszkody.... i co zauważyłem - bawi to mnie ale przede wszystkim KRĘCI PSA.

I powiem naprawdę bradzo chciał bym popróbowaćz Nią jakieś sporty.
Myślę, żee [COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=90"][COLOR=black]Agility[/COLOR][/URL] jest na tyle popularne, że może kogoś znajdę kto [B]mógłby mii udzielić kilku porad[/B]..., gdzie iść ??, co sprawdzić, do kogo się zgłosić, co przedtem poćwiczyć czy przygotować !!![/COLOR]

[COLOR=black]Generalnie chciałem prosić Was wszystkich o POMOC w tej sprawie !!![/COLOR]
[B]Szukam kogoś z okolicy Śląska[/B][COLOR=black] (czym bliżej tym lepiej) !!![/COLOR]
[COLOR=black]Przeglądając Forum widziałem chyba kogoś z Bytomia ale rad oczywiście słucham od wszystkich i z góry wszystkich DZIĘKUJĘ. Gdybyście chcieli wiedzieć coś o mnie piszcie, chętnie odpowiem.[/COLOR]

POZDRAWIAM SERDECZNIE[COLOR=black] !!![/COLOR]
[COLOR=black][B]Czekam[/B] z niecirpliwością [B]na odpwiedź[/B] !!![/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziobek [/B]linki do klubów masz tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16902"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16902[/URL]

[I]"co przedtem poćwiczyć czy przygotować !!!"[/I]
Posłuszeństwo, ale to już masz zaliczone :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rad najlepiej poszukaj u osób startujących juz w zawodach. Możesz też zajrzeć na strony szkół uczących agility, znajdziesz tam wiele informacji i wskazówek. Ja sama ze swojej strony dużo szperam po sieci i dowiaduję się coraz to ciekawszych rzeczy. Trzeba trochę poczytać żeby nie popełniać błędów, ani nie zrazić psa. Nic na siłę, to ma być SAMA PRZYJEMNOŚĆ- DLA CIEBIE I TWOJEGO PSA.;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][quote name='Saba'][B]Dziobek [/B]linki do klubów masz tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16902"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16902[/URL]

[I]"co przedtem poćwiczyć czy przygotować !!!"[/I]
Posłuszeństwo, ale to już masz zaliczone :evil_lol:[/quote]
[/COLOR][B][COLOR=black][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]@ SABA @ Alll[/COLOR][/B]

[COLOR=black]No dzięki SABA sprawdzałem z tym, żee kurcze tuu nie ma oddziału blisko Katowic i tu zaznaczyć chciałem, żee nie koniecznie musi to być AGILITY jaa generalnie chciałbym coś robić z psem jeśli to będzie [B]flyball[/B] czy [B]frisbee[/B] też bedzie OK.[/COLOR]
[COLOR=black]Poza tym, chciałbym pogadać z kimś na ten temat i chciałbym, żeby mi ktoś to pokazał i TYLE !!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziobek'][B]@ SABA @ Alll[/B]

No dzięki SABA sparwdzałem z tym, żee kurcze tuu nie ma oddziału blisko Katowic i tu znaznaczyć chciałem żee nie koniecznie musi to być AGILITY jaa genaralnie chciałbym coś robić z psem jesli to bedzie [B]flyball[/B] czy [B]frisbee[/B] też bedzie OK.
Poza tym, chciałbym pogadać z kimś na ten temat i chciałbym, żeby mi ktoś to pokazał i TYLE !!![/quote]

A to: [URL="http://psiakraina.hg.pl/"]http://psiakraina.hg.pl/[/URL]

chyba taka odleglosc Cie nie przeraza?

Link to comment
Share on other sites

Cześć Wszystkim! Jeszcze w grudniu pisałysmy jako laiki a teraz już od dwóch miesięcy biegamy w Baritusie!! W Pęciach tez byłyśmy, mamy detkix2 i I Miejsce Agility Junior Handling Small (cieakwe czemu :evil_lol: ).
Ale wracajac do tematu!! MY mamy hopki z rurek PCV, a teraz chcemy się wziąć za nowe rzeczy więc:
1. gdzie można kupić jakaś szeroką oponę, lub co może być zamiast popony?
2. Z czego i jak zrobić tunel mięki?
To na tyle (narazie) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...