Jump to content
Dogomania

WALENTYNKOWA W BYDGOSZCZY


virtavalo

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire'][quote name='onka']Flaire ja koniecznie bym bardzo mocno chciała się z Tobą spotkać,te4z bede ze swoimi grzywaczami :)[/quote]onka, bardzo chętnie. Airedale są zazwyczaj pierwsze na ringu, więc potem będzie czas ze wszystkimi pogadać! :D[/quote]

fajnie zatem jak podejdzie do ringu taki babol z dwoma futrzastymi grzywkami to ja :wink: bardzo sie ciesze na spotkanie do zobaczenia- no chyba ze akurat grzywacze beda w tym samym czasie :roll: co razcej nie ejst prawdopodobne prawda?

Link to comment
Share on other sites

witam
czy jest tu moze ktos z bydgoskiego oddzialu kto moglby mnie poratowac?
chodzi o to ze mialam jechac do brna na wystawe 13 lutego ale wczoraj okazalo sie ze nie przyjeli mi zgoszen bo wyslalam je faksem, a trzeba bylo listownie.tak wiec dzis podjelam decyzje ze pojade do bydgoszczy(zwlaszcza ze sedzia sie zmienil :lol: )zgloszenia byly do wczoraj, dzis juz mimo ze to tylko jeden dzien nie chciano przyjac mojego zgloszenia.wiec jesli jest tu ktos kto moze mi pomoc to bardzo PROSZE!zalezy mi na tej wystawie.
z psami zaprzegowymi jest niestety tak ze jest tylko 2-3 miesiace w roku kiedy sa w super siersci i mozna je wystawiec,potem niestety sa łyse i na wystawy sie nie nadaja.do tego dochodza mi cieczki dwa razy w roku u kazdej,dlatego tak mi zalezy.

pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzynka']Zgłoszenia są do 05.02.2005 więc masz jeszcze chwilę czasu.[/quote]
Katarzyna jak moga byc do 5 jak 13 jest wystawa, zgloszenia byly przedluzone do 31 i mysle, ze nie musieli przedluzac o kolejny tydzien bo maja duzo zgloszen. Ale oczywiscie moge sie mylic, bo to tak na rozum wzielam :wink: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofcca'][quote name='Katarzynka']Zgłoszenia są do 05.02.2005 więc masz jeszcze chwilę czasu.[/quote]

wow,jak to?
dzisiaj pani mi odmówila przyjecia zgloszenia![/quote]

Przepraszam za wprowadzenie w błąd...kurcze, a jak ja dzwoniłam by się dowiedzieć to wcale zbytnio kobitka nie marudziła...
Przykro mi że Ci nie przyjeli juz psa.

Link to comment
Share on other sites

Witam .Ja to może się tu wcinam bo jestem nową forumowiczką ;).Ale jestem też bydgoszczanką i wybieram się na ta wystawę,ponieważ przymierzam się do kupienia pieska i chcę się lepiej przyjrzeć rasie i zorientować.Bardzo by było mi miło móc Was wszystkich poznać ponieważ będę tutaj bardzo często zaglądać i wtrącać swoje 3 grosze jak już wymarzonego psiaka kupię.Narazie czytam i przyswajam informacje ;).
Na koniec życzę Wam wszystkim wysokich not dla waszych pupili i do 13 lutego ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Witamy Cie serdecznie Jovanna. :D Powiedz jakiego pieska zamierzasz kupic w przyszlosci?Ja o ile nas przyjeli bede przy ringu jamnikow z moja sunka INKA XYZ,chetnie poznam wszystkich obecnych na tej wystawie dogomaniakow.Paolinka dowiedzialas sie czegos wiecej o wystawie i o stawkach??Jka bedziesz cos wiedziec to zapytaj o Inke jest w klasie otwartej,ja zapytam Anki od Banderasa moze bedzie cos wiedziec konkretnie bede pamietac o Twoich psiakach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolinka']Wczoraj dzwoniac do zwiazku dowiedzialam sie, ze jest juz ok. 1600 psów, a zgloszenia są dalej sprawdzane :o
Nieźle nieźle 8)[/quote]

Oj baardzo niezle :o

Jovanna - witamy :D i wlansie nad jakim pieskeim myslisz ;)? Ja z checia spotkam sie z wszystkimi dogomaniakami 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzynka'][quote name='ofcca'][quote name='Katarzynka']Zgłoszenia są do 05.02.2005 więc masz jeszcze chwilę czasu.[/quote]

wow,jak to?
dzisiaj pani mi odmówila przyjecia zgloszenia![/quote]

Przepraszam za wprowadzenie w błąd...kurcze, a jak ja dzwoniłam by się dowiedzieć to wcale zbytnio kobitka nie marudziła...
Przykro mi że Ci nie przyjeli juz psa.[/quote]

dzięki

cóż to ich strata i to dosłownie,skoro mają tyle zgłoszeń to kolejnie 120zł nie jest im potrzebne.Chociaż zawsze myślałam ze wystawy sa organizowane dla wystawców głównie i im wiecej psów tym lepiej.A skoro wczoraj sprawdzali jeszcze zgłoszenia to mogli przyjąć.Trudno inny oddział na mnie zarobi.

A co do Pań pracujacych w oddziale to rzeczywiście sa bardzo miłe,co nie ukrywam troche "ugłaskało" moje wkurzenie.

pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

No własnie aż się boję powiedzieć ;)...... BEAGLE ....I im więcej o tej rasie czytam tym bardziej takiego pieska chcę.Cała rodzina jest zgodna co do tego .Warunki mam (dom z ogrodem) , czas pracy nienormowany ,dłużej niz 4 godzinki psiunio sam w domku nie będzie . Zresztą do towarzystwa piesek będzie mieć 3 panienki : kicie Pumkę,królisię Punię i chomiczkę Fredzie. :lol: Już kiedyś psa miałam - jagterriera . Obecnie na 300 m ogrodzie "kundelkowy" sznaucer olbrzymi biega. Z beagielkiem nie będzie miał styczności ...I bardzo sie cieszę ,że chcecie mnie poznać .Przyjdę na wystawę z moimi chłopakami .
A dziś widziałam beagla na moim osiedlu ,ale hmm niedobra pańcia zakuła go w kaganiec.... Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...