Jump to content
Dogomania

WALENTYNKOWA W BYDGOSZCZY


virtavalo

Recommended Posts

[quote name='virtavalo']Obsada sędziowska - szczegóły
PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA



IX. PSY OZDOBNE I DO TOWARZYSTWA

shih tzu, japan chin, pudel - Elżbieta JUNIKIEWICZ



[img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Stempel/virtavalo.gif[/img][/quote]

no i klapa :( nie jade :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kia']no my tez jedziemy! z bullkiem miniaturka[/quote]

Hej, a ja widzialam kiedys waszego bullika, jest sliczny :grins: . Zreszta widzielismy sie na wystawie w Estonii, ja bylam ze sznaucerami olbrzymami, pilnowalam wam tez rzeczy w Legionowie jak wchodziliscie na bis juniorow (ja bylam wtedy z miniatura) :D . Moze mnie kojarzysz, a jak nie Ty, to Agnieszka powinna :wink: :D .

Link to comment
Share on other sites

Ooo nas jednak sedziuje p.Skrzynski, hehe no fajnie ;)
W koncu bede miala okazje podziwiania na ringu mojego taty w roli handlera :evilbat: Mam nadzieje, ze nasza sunia nie planuje "niespodzianki" na wystawe :evilbat: Oby...

Martyna - kto sedziuje Flaty?? Tytusa chyba nie zglaszam... Musze jeszcze przemyslec, ale raczej nie ;) Moze sie wybierzemy do Bydgoszczy w maju :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Ooooooo Martyna fajnie Cie bedzie spotkac :grins: .[/quote]

hihihi mam nadzieje, ze uda nam sie jakos spotkac :D
jej tylko dlaczego ja na kazdej wystawie jestem tak zdenerwowana :roll:

[quote name='paolinka']
Martyna - kto sedziuje Flaty?? Tytusa chyba nie zglaszam... Musze jeszcze przemyslec, ale raczej nie ;) Moze sie wybierzemy do Bydgoszczy w maju :wink:[/quote]

sedziuje Firlik :) ja chce teraz troche pozglaszac, bo w tym roku wyglada na to, ze za duzo nie pojezdze :(
heh ja wogole nie wiem po co z Afera jezdze na wystawy :D

Link to comment
Share on other sites

a ja jade z szlonym mopsem - to dopiero bedzie porazka Mlody sie kreci jakby mial owsiki w tylku - na szczescie to klasa szczeniat wiec mnie chyba z hukiem nie wywala Chociaz nasz sedzia jest wymagajacy... No nic...pozyjemy zobaczymy Mam nadzieje, ze mlody chociaz nabierze obycia i jednak czegos sie nauczy :wink:

Link to comment
Share on other sites

a kto pyta, że tak się wyraże :P (pytam, bo może się znamy, ale twoj pseudo. mi nic nie mówi)
-ja miałam jechać, ale ze względu na sędziego zmieniłam plany, a na samo mp nie opłaca mi się... zresztą wogule pasuje z wystawami, aż do 3 lipca (prawdopodobnie, bo może na jakąś w międzyczasie wpadne... :wink: tylkon na mp)

Link to comment
Share on other sites

sheltia-collia i Cavalierka - ze tak powiem... napiszcie kim jestescie :lol: Bo moze Was znam, a tak jak Dorocie - Wasze nicki nic mi nie mowia ;)
Aaa no i w jakich grupach wiekowych bedziecie?
Ja bede tradycyjnie w starszej z Beaglem (chyba ze znajde cos...).
O JH wszystko dowiesz sie podczas wystawy - poki co chyba nie maja jeszcze planu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...