Jump to content
Dogomania

Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)


Darianna

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dariiiiii plisss zaraz dawać mi tu foto i słowo relację:) Bo ja jak na szpilkach!
Cały dzień dziś trzymałam kciuki i piąstki zaciskałam za rodzinke i za 'kumpli' z dogomanii - za cały PL seterzasty:))
Aż mam sine..buu
Jeszcze Bydgoszcz mnie w emocjach trzyma i nie puści pewnie do północy!
Brando - nie do poznania! Pięknyyy.. ja to nigdy nie mogę się napatrzeć na szatę irlandzką! Ten miedzi powab:)

Nooo to czekam:)
Daje z pół godzinki na popodróżnicze manewry i proszę o RELACJĘ z ringu Irish:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki:) Daria, zjedz spokojnie! :) Ja też po każdej wystawie (choć nie jestem fanatykiem) to padam jakbym pół pola zorała:)

Jaka przegrana?? Kochani! Gratulujemy! Branduś doskonały! Caramello piękny debiut! Dostał V.O.!
To wielka nobilitacja dla hodowców i Ciebie jako właścicielki tych chłopaczków! A lokaty? Cóż loteryjka:)
Teraz w PL mamy tak coraz piękniejsze setery, że pierwsze miejsca to tylko 'centylki' , 'niuansiki' które o tym decydują:)

Misie pewnie zmordowane?
Jak Mój Faworytek się spisał? Nie był w szoku że tyyyyluuu duzich i malych kolegów wokoło:)?
Ściskam i gratuluję raz jeszcze!!

P.S. Co do kalendarza.. Daria, to jaką drogą można od Ciebie go nabyć i za ile?

Link to comment
Share on other sites

A co mi tam, i tak wszyscy wiedzą, że kiepski ze mnie handler ;)

[URL="http://img708.imageshack.us/my.php?image=p1350300.jpg"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7418/p1350300.jpg[/IMG][/URL]

Pierwszy Flash z Olą, potem ja z Karmelo ;)


Tak, wiem, klusek z niego ;)

ps2. Karmelo jest tylko 2tyg starszy od Flasha :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Będe miła i dam Wam opisy ;)

Karmela:
"Samcze szczeniątko :diabloti::diabloti::diabloti:. Bardzo dobre proporcje. Dobra szyja, górna i dolna linia. Doskonałe przedpiersie. Dobry front i kątowanie kończyn. Dobry w ruchu"

Brandulec:
"Kompaktowy proporcjonalny pies. Elegancka głowa. Dobra szyja, doskonała górna i dolna linia. Nieco wąski front. Kończyny przednie i tylne umiarkowanie kątowane, nieco słabe podudzie. Ogólnie w ruchu poprawny"

szału nie ma drodzy Państwo....

Link to comment
Share on other sites

Daruś!! Jak ja jeszcze raz usłyszę (jak się poznamy na żywo:) ) albo przeczytam tu na Twym blogu 'że kiepski ze mnie handler' to najzwyczajniej po obcemu:razz: dostaniesz kuksańca!
Jak na dabiut z Puppisiem było bardzo dobrze!
Ale rozumiem człowiek od siebie musi wymagać i to dobry znak, że dążysz żeby było jeszcze lepiej!

Karmel stoi zupelnie poprawnie - a wiadomo wszystko kwestią wprawy, szczegoliki, ale nie od razu Rzym wybudowano!
Zwłaszcza jak się stanie w ringu z kimś można powiedzieć, że jest już profesjonalnym (w tym wypadku Olą), który już trenował kilkadziesiąt razu jako Mlody Prezenter. Jest mu najzwyczajniej łatwiej, wie na co zwracac uwagę, jakoś spokojniej do tego podchodzi, choć być moze i tak podświadomie się też tak jak my (początkujący) emocjonuje;)
Wiem co mówie, bom w podobnej sytuacji .. hehe i dla mnie 'handling' to uuuuu dalekaaa droga, a razem z moim Portkeim to jesteśmy taki tandem jak te rowery z lat 70tych:))) hihihi
Sama może kiedyś sie przekonasz;)

Ja natomiast nie moge się napatrzec na Karmela!
Jaki z niego FACET rosnie! WOW... coś jak mój P, tylko niech się kiedyś zatrzyma!hehe
Pięknej budowy jest.. mocny, szata jak ta lala - oceniam to co widze na fotkach:)

Flasio widac ze mlodszy - akurat tak się tu uwidoczniło, bo jest calkiem innej budowy niż Twój 'dzidziuś'!
Ale jest także obiecującej urody i rosną nam tu rownocześnie Dwa Gwiazdorki!
Suuper widzieć i porownywać jak rówieśnicy jednej rasy, mogą się różnić szczególami będąc eksterierowo pięknymi młodymi seterami!
GRATULUJĘ!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...