Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

YYY zadnego kudlacza im narazie nie przybedzie..;)
no to teraz czas na swinie..az niemozliwe ze razem tak sobie lezeli i grzali dopke w poscieli i slonku;) a slonko nam co chwila umykalo i musialam ich przesuwac..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/001-4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/005-3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/002-6.jpg[/IMG]
i sie Livka zalapala bo tu juz bylo jeji:nie zajmuj sie nimi ja jestem wazniejsza..;)
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/007-5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Twój Kajtuś prawie taki sam jak moja Lenka:)tylko tą ciemną plamke ma a moja cała jasna...kurde jak moje tak wypuszczam to potem całe sprzątanie bobkowe mam....podobno jak świnki są starsze to już tak nie bobkują?
A Livka śliczna,chyba sie dopiero obudziła..czupiradełko:)
I cześć wszystkim dziewczynom i chłopakom;)

Link to comment
Share on other sites

Ta Ula one lubia miec mieciutko pod dopka..:)
Ramona a moze sie sasiadami wymienimy?:evil_lol: podesle Ci moich na chwile..
dzis pani sasiadka z gory (ta ktora byla bita przez syna) sie powadzila z dwoma sasiadami haha tak ich objechala na czym swiat stoi;) po czym ja bylam ostatnia na jej drodze i o dziwo ze mna gadala normalnie troche zaczela sie nakrecac to ją przystopowalam..a poszlo o zalozenie domofonu..
Dzoana co do kupek to roznie z tym bywa im dluzej lataja tym wiecej kupek..ale ja ich nieraz odsadzam na chwile do klatki po czym jak sie wykupkaja znow ida polazic a jak tego nie robie to potem sprzatanie i siuskow i kupek..
a Livka to tak na ogol wyglada bo ona lubi taki image:evil_lol: zreszta jej nie pasuje byc taka elegancka bo jej charakter jest inny;)

aa dzis kupilam bryloki mialam ich na nosie kilkanascie par..po czym mialam juz pozniej ze 5 par i wybralam jedna ale czy ja wiem czy one mi pasuja hmm jeszcze jedne mialam na uwadze fioletowe ale zle mi cos te oprawki lezaly na nosie i uszach;)

dodam jeszcze ze w tej chwili siedzac w nich rozjezdza mi sie obraz na monitorze ja nie wiem podobno tak moze byc bo oko sie musi przyzwyczaic ale w poprzednich okularach tego nie mialam..takze piszac to widze prawa strone szersza a lewa wezsza..no super mi sie pisze hehe

Edited by Pegaza
Link to comment
Share on other sites

[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/007-5.jpg[/url] Jazz 5minut po czesaniu :evil_lol:

a świnki piękne :loveu: ja nie wiem kiedy doczekam się takiego towarzysza :( też mnie to ciekawi że niektórzy tak puszczają te świnki, a one im nie kupkają po mieszkaniu całym.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cze:)
R bryle kolorowe oprawki druciane i to co za uszy wkladasz plastikowe:)
Kasia moze i mozna by ich nauczyc by robili to w klatce ale jakos nikt nie przejawia w domu (czytaj cora) checi nauki;)
Ula ja bralam theraflu grip extra, cirrus tabletki i cholisept czy jakos tak taki syrop nowy..
i przeszlo szybciutko..
u nas tez w domu choruja cora i M.. tylko czekac kiedy mnie zaraza..wrr
Dzoana zimno zimno ...
na laptopie mam ustawiona tapete -wiosna i od razu mi lepiej jak to widze jak zalaczam laptop:)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Daria :multi:
A u Ciebie znowu przeboje :shake: Dobrze zrobiłaś - ja też bym poleciała do tych sąsiadów ! :mad: Raz tylko mnie Łukasz powstrzymał.. byliśmy u mojej mamy , pod nią takie menele też właśnie mieszkają no i facet swoją żoną o meblościanke <chyba?> rzucał, wyzywał, w końcu jak wyrzucił ją na balkon, odbiła się od balustrady to już miałam lecieć ale Łuki mnie nastraszył, że jeszcze mi coś zrobi, moja mama to samo i skończyło się na telefonie na policję ale byliśmy jeszcze z pół godziny i nikt nie przyjechał :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Be a ja dzis gadalam z ta sasiadka ktora dzwonila na policje i co sie okazalo zanim policja przyszla to on uciekl z chalupy a ona go na drugi dzien wpuscila..
wiec ja powiedzialam koniec ... malo tego on sobie dziunie na noc sprowadza a mateczka idzie spac nie wiem gdzie ale znika z chalupy..wiec nierobowi w ten sposob pomaga..zamiast on szukac sobie pracy mieszkania to ona go zywi i mu chate zostawia..a potem jeszcze ryja ma obitego wiec ja tu sensu nie widze i odemnie juz pomocy nie dostanie...
a jak byscie go widzieli na zywo to on na menela nie wyglada malo tego moze niejedna by na nim oko zawiesila..ale charakter jak widac ma wredny!!damski bokser..ptfu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Też fakt Daria.. jak się baba o to sama prosi to na co jej pomagać? Ale gorzej jak faktycznie ją zabije :crazyeye: Co się dzieje na tym świecie :shake:[/QUOTE]
To wtedy bede miec swiety spokoj ona do piachu on do ciupy...

i wiecie co dzis sie przekonalam ze nie warto pomagac..znow mnie zaczepila na klatce w sprawie tego domofonu i w w efekcie naszej dyskusji dosyc ostrej nazdalam jej i powiedzialam ze juz nie bede wiecej interweniowac i niech ja synalek bije..to przed chwila sie skarzyla tej sasiadce naprzeciw ktora ostatnio dzwonila na policje i ta tez jej powiedziala ze nie warto jej pomagac bo teraz kota ogonem odwroca.. i juz nie zalatwiam zadnego domofonu mam to gdzies..
niech ja pieklo pochlonie zycze jej tego !!!!

Edited by Pegaza
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']jak tam Daria?nerwy juz przeszły?
jak bys ciągle odkręcała kran jak ja ,a tu tylko głuchy syk to bys dopiero miała nerwa, mówie ci[/QUOTE]

Troche mi przeszly ale nakrecam sie czyms innym..;)(praca)
no nerwa bym miala bankowo bo bez wody to sie nie wyobrazam;)

Link to comment
Share on other sites

Hmm nie predzej jak odwiedze fryca a ze mialam byc zrobiona w piatek a nie bede bo mi zmienili grafik:roll: to jesli sie uda na czwartek..bo juz wygladam fatalnie wiec sie Wam w takim stanie nie pokaze;)

co do aparatu to juz ogladalam na alegro ino sie zastanawiam nad nikonem czy benq..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...