Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

[quote name='tigrunia']No właśnie .. ja po zdaniu prawka rok nie miałam samochodu :cool1:


Cze Daria :multi:[/quote]
Witam :p
a my mamy auto ale bede i tak miec swoj bo m-a calymi dniami nie ma wiec bez sensu by bylo robic prawko jakbym nie mogla z niego korzystac..

mialam isc do lekarza i nie ide nie umiem sie dodzwonic do poradni jak zwykle a kawalek mam i mi sie nie chce bo podejde i sie okaze ze lekarza nie ma mojego albo juz mnie nie przyjmie..znow sie sama dolecze jakos..:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa2909']Cze Daria:multi:Idź w końcu do lekarza,stanowczo za często coś Ci dolega.:shake:[/quote]

Cze Nati oraz Ewa:multi:
ta wiem ja od pewnego czasu mam ciagle problemy z gardlem..:roll:
tylko sie dzis wkurzylam bo doktor jesli nawet przyjmowal na rano to powinien siedziec do 13 w poradni a nie ze on sie zrywa juz do domu o 12 przyszlam i co i nie zostalam przyjeta, ja nie wiem po co my placimy te podatki na sluzbe :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Cze Nati oraz Ewa:multi:
ta wiem ja od pewnego czasu mam ciagle problemy z gardlem..:roll:
tylko sie dzis wkurzylam bo doktor jesli nawet przyjmowal na rano to powinien siedziec do 13 w poradni a nie ze on sie zrywa juz do domu o 12 przyszlam i co i nie zostalam przyjeta, ja nie wiem po co my placimy te podatki na sluzbe :mad:[/quote]
No i co - po 12 już żadnego lekarza nie było?? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']O masz to faktycznie miałaś się dzisiaj z tymi lekarzami a właściwie ich brakiem :shake:

Ja od jutra rana mam latanie po lekarzach i już się na to konto cieszę :D

A i dołączyłam do Waszego zakatarzonego i boląco gardłowego grona :evil_lol:[/quote]

No to chyba jakas epidemia dogowa jest:roll: ja juz dzis nawet apetyt mialam wlasnie siedze i mysle co by tu zjesc:roll: najlepiej nic umyc sie i isc spac hehe bo potem przybywa w boczkach..
no to uzbroj sie w cierpliwosc na jutrzejsze spotkania:cool3:
lece pa:loveu:bo jutro mam tez sporo do zrobienia..to musze byc w formie..:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Witam pochmurnie:razz:

juz pytalam ale dalej wystepuje ten sam problem jak przekopiowac fotki z photobucka na dysk? klikne w fote zrobie zapisz jako... i kopiuje do folderu niestety skopiuje mi sie maly obrazek i nie mozna nic z tym zrobic:roll:
z fotosika mozna fotki sie kopiują ale tu mam problem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Witam pochmurnie:razz:

juz pytalam ale dalej wystepuje ten sam problem jak przekopiowac fotki z photobucka na dysk? klikne w fote zrobie zapisz jako... i kopiuje do folderu niestety skopiuje mi sie maly obrazek i nie mozna nic z tym zrobic:roll:
z fotosika mozna fotki sie kopiują ale tu mam problem..[/QUOTE]
Jak bardzo mały obraz się zapisuje? Miniaturka czy po prostu pomniejszone zdjecie na potrzeby forum?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Jak bardzo mały obraz się zapisuje? Miniaturka czy po prostu pomniejszone zdjecie na potrzeby forum?[/quote]
Madzia normalnie sie robi taka krecha przez srodek i nic nie widzisz poza krecha..to nawet nie miniaturka jest...

Cze Be hehe:lol:

Nati nie zauwazylam ze pozdrowilas mojego mena heh przekaze mu jak wroci,apropo mojego m-a wychodze na moment do sklepu doslownie na 5 minut mowie nie biore kluczy, wracam a nikt mi nie otwiera, ja bez fona bez kluczy a jego nie ma,dobijam sie chwile mysle ide sprawdzic czy auto stoi,no stoi mysle moze do piwnicy poszedl juz tam schodze a on se z auta wychodzi bo juz gdzies mial zamiar jechac..normalnie mnie dobil..jakby tak pojechal to siedze pod drzwiami z mielonym, z ryzem i lodem hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']
Nati nie zauwazylam ze pozdrowilas mojego mena heh przekaze mu jak wroci,apropo mojego m-a wychodze na moment do sklepu doslownie na 5 minut mowie nie biore kluczy, wracam a nikt mi nie otwiera, ja bez fona bez kluczy a jego nie ma,dobijam sie chwile mysle ide sprawdzic czy auto stoi,no stoi mysle moze do piwnicy poszedl juz tam schodze a on se z auta wychodzi bo juz gdzies mial zamiar jechac..normalnie mnie dobil..jakby tak pojechal to siedze pod drzwiami z mielonym, z ryzem i lodem hehe[/quote]

Ja już też to przerabiałam ale mój pojechał :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']

Nati nie zauwazylam ze pozdrowilas mojego mena heh przekaze mu jak wroci,apropo mojego m-a wychodze na moment do sklepu doslownie na 5 minut mowie nie biore kluczy, wracam a nikt mi nie otwiera, ja bez fona bez kluczy a jego nie ma,dobijam sie chwile mysle ide sprawdzic czy auto stoi,no stoi mysle moze do piwnicy poszedl juz tam schodze a on se z auta wychodzi bo juz gdzies mial zamiar jechac..normalnie mnie dobil..jakby tak pojechal to siedze pod drzwiami z mielonym, z ryzem i lodem hehe[/quote]

Przynajmniej loda mialas :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Madzia normalnie sie robi taka krecha przez srodek i nic nie widzisz poza krecha..to nawet nie miniaturka jest...

Cze Be hehe:lol:

Nati nie zauwazylam ze pozdrowilas mojego mena heh przekaze mu jak wroci,apropo mojego m-a wychodze na moment do sklepu doslownie na 5 minut mowie nie biore kluczy, wracam a nikt mi nie otwiera, ja bez fona bez kluczy a jego nie ma,dobijam sie chwile mysle ide sprawdzic czy auto stoi,no stoi mysle moze do piwnicy poszedl juz tam schodze a on se z auta wychodzi bo juz gdzies mial zamiar jechac..normalnie mnie dobil..jakby tak pojechal to siedze pod drzwiami z mielonym, z ryzem i lodem hehe[/quote]

no to byś przecie z głodu nie pomarła przez ten czas:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No fakt jakos bym se dala rade:cool1: ale usluzna sasiadka z gory(ktorej nikt nie lubi)oferowala skorzystanie z fona:cool1: jak widac nie dali by mi zginac;)

popoludniu bolalo mnie lewe oko teraz dla odmiany prawe:roll::evil_lol: az to smieszne jest:evil_lol: ale podejrzewam ze bola z przemeczenia dlatego dzis dlugo nie siedze mimo ze moge se jutro dluzej pospac..:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']a coś zrobiła z tym mielonym? :evil_lol: rzucałaś za m...em?? ;) czy Soma chapnęła? :lol:[/quote]

hehe nie zrobilam z nich nastepne golabki a'la kotlety mielone wlasnie sie chlodza i do zamrazarki pojda.bedzie obiad na kiedys.. na jutro juz tez mam prawie gotowy obiad..mam takie dni zebym pichcila a moze to za sprawa ksiazki ktorą czytam teraz:p opowiada o dziewczynie ktora sie uczy w Wloszech gotowac i mi ciagle smaka robia potrawami mmm a i przy okazji sie zakochala w kucharzu owa bohaterka..:p i takie tam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']hehe nie zrobilam z nich nastepne golabki a'la kotlety mielone wlasnie sie chlodza i do zamrazarki pojda.bedzie obiad na kiedys.. na jutro juz tez mam prawie gotowy obiad..mam takie dni zebym pichcila a moze to za sprawa ksiazki ktorą czytam teraz:p opowiada o dziewczynie ktora sie uczy w Wloszech gotowac i mi ciagle smaka robia potrawami mmm a i przy okazji sie zakochala w kucharzu owa bohaterka..:p i takie tam...[/quote]

eno uważaj no z tą książką :mad: żeby ci pisane nie zaszkodziło :eviltong:
Włosi są przystojni :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...