Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pegaza']Cze:cool3: a daleko masz do tego sląska?:p[/quote]

Nie daleko nie ale nie lubię pożyczać samochodu Taty wychuchanego i wycmokanego którego można naprawiać tylko w autoryzowanych salonach :D Ale ze Śląska miłe wspomnienia, dużo znajomych no i Gabi pochodzi z Wrocławia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Gabi pochodzi z Dolnego slaska a my z Gornego..;)
nie uwierzycie ale miesiac temu o tej porze wsiadalam do auta i jechalam na wakacje buu :placz: ja chce znow gdzies jechac...[/quote]
Dopiero wróciła i znowu chce jechać:shake:.Co za baba:evil_lol::eviltong::evil_lol:

Cze Daria:multi:

Link to comment
Share on other sites

Cze Wam :loveu:

heh ale za to wczora szukalam intensywnie kwatery na przyszly rok..mimo ze jedną mam na oku...:lol:
ja to jestem taka nostalgiczna...;)
a lenic sie mozna dlugo...:evil_lol: zwlaszcza jak piekna pogoda za oknem...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Cos znalazlam;)
szybko do panci..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/SOPOTII124.jpg[/IMG]
no rzuc mi szybko..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/SOPOTII127.jpg[/IMG]
zaglowce:p
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/ZAGLOWCE003.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cze dziewczyny:loveu: poniedzialkowo..
wpadne Ula wpadne..:p
Be nie wybrzydzaj..:razz:
włacha Dzasta dobre i to:evil_lol:
wczora my byli na basenie i wydawalo by sie basen powinno byc spokojnie no moze od czasu do czasu jakis topielec sie moze zdarzyc;) leze se i sie wygrzewam na slonku i slysze jakies glosy ludzi cos sie tam stalo..no wiec tez sie odwracam w tym kierunku i widze grupe ludzi ratownikow..a se mysle ktos sie utopil..niestety nie:roll: przez plot przeskoczyla grupa kibicow i skopala chlopakow lezacych na kocu..prawdopodobnie kibicujacych z druzyny przeciwnej.. skutek taki ze dziewczyna jedna ma zlamana reke a chlopak buzke rozwalana:roll: pogotowie ich zabralo..a ci co wpadli przez ten plot i skopali ludzi, okrzykami "Ruch Chorzow" wyszli se spokojnie jak gdyby nigdy nic nie zaszlo..:mad: wrrr

Link to comment
Share on other sites

to się wczoraj działo :roll:
ja wracam wieczorem z wycieczki, patrzę a tu pożar dwa domy dalej ode mnie :crazyeye::crazyeye::crazyeye: czyjaś stara drewniana szopa płonęła, ale się wystraszyłam , ściana ognia normalnie. Dobrze że to nie przy moim domu tylko dalej w kierunku wirku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']no to nieźle było :roll:.
niechcialabym być tym chłopakiem:shake:[/quote]

Witam dogomaniaczko:multi:w naszych skromnych progach
ano ja tez nie :roll:dobrze ze siedzialam po drugiej stronie basen nas dzielil.. bo chyba zawalu bym dostala jakby to bylo obok mnie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...