Jump to content
Dogomania

wszyscy śpią....


Fuka

Recommended Posts

Sa jeszcze terriery fotelowe, tapczanowe łożkowe i PODŁÓŻKOWE - Fuka nawet rodziła pod moim łóżkiem!

A Diuk, ktory jest terrierem kanapowo-łożkowo-podlozkowo-fotelowo-klatkowo-kennelowym właśnie mnie zadziwił. Ja tu sobie przy komputerze, a ten tu do mnie przydreptał, ale zamiast mi wskoczyc na kolana :shock: u mych stóp złożył miske pełną suchego żarcia i nic po drodze nie rozsypał.... Chyba uznał, że w towarzystwie Esterki nie należy porzucać jedzonka - bardzo słusznie zreszta - i po zabezpieczeniu miski udał sie spać na fotel :lol:

:hmmmm: Nie wiem co on jutro zwojuje w Nowej Rudzie, ale na pewno jest genialny :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:oops: nie wiem co Wam napisać, ciagle jestem w szoku :shocked!: Iiii co za tym idzie moja relacja bedzie bardzo niepełna...

W nocy napisałam o diuku tak:

Nie wiem co on jutro zwojuje w Nowej Rudzie, ale na pewno jest genialny

No i dobrze że tak napisałam, bo rzeczywiscie było inaczej niz sie spodziewałam :shock:

Wystawiałysmy z GOcha 6 psow:

2 lakelandki - Kasztanke z Fox-Klanu w szczeniakach (wyb.obiecująca + ładny opis), Iluzję z F-K (zw.mł. + ładny opis, ale bez rasy - bo sedzia powiedział, że jak nie ma porownania to z zasady nie daje, ale jak mi zalezy- to moze mi wpisac, nie chcialam)

2 foxy gładkie - Bursztyna z Azaliowego Zakatka (skonczył młodzieżowy championat), jego siostre Biedronke (4 wystawa w młodzieży - 4te zw.mł. i 4ta rasa)

2 foxy szorstkie.....

Diuk został championem Polski, jego opis - doskonały w każdym szczególe, profesjinalnie przygotowny i prezentowany, rase wziela Esterka - we trojke z sedzia wybuchnelismy gromkim smiechem po werdykcie... opisu nie pomne bo był dłuższy, potem jeszcze Esterka była trzecia na grupie :roll:

Konkluzja jest taka - ja sie nie znam na psach....

:hmmmm: to była wystawa konczaca jej kariere - Esterka jest interchampionka, championka Polski, Austrii, zw.kl. Polski i Austrii, ma kilkanaście Cacibow, więc w sumie miło.

Link to comment
Share on other sites

Grupe wział yorek, nie chce skłamać jaki, ale mam pewne podejrzenia - jutro spytam pania Zakrzewska, ktora je sedziowała, komu dała rase. Drugi był west - sorry dalej nie wiem jaki, ale trzecia była nasza śpiaca królewna, która z mina zabierzcie mnie stąd prezentowała sie na ringu honorowym.....

Airedale - rasa - Ch. Ananas Kocia Łapka, w klasie otwartej pierwszy był Flying Eagle Poezja Ruchu bez CWC, drugi Clapton Wirom, najlepsza suka, CWC - Kamea Ramir, w młodziezy była Prima Finezja - nie wiem co dostała.

Welshe - rasa - Frosty od Doktora M, w młodziezy był w katalogu Zeus Ventor Magnus - nie wiem z jakim rezultatem i jedna suka - Caya Palmira Połnocy - też nie wiem co dostała.

Ja w ogóle nic nie wiem - bo at były pomiedzy lakelandami a foxami i nie miałam kiedy patrzeć, a welshe były potem jak już byłam w szoku...

Z góry uprzedzam wszelkie pytania - nie zrobiłam ani jednego zdjecia.

Gownym pożytkiem z tej wystawy poza zamknieciem championatów i pudłowaniem Esterki - było to, że jeden z gładkich foksików znalazł chyba dom i to dom kochający i wystawiający i związany z rasą od dawna. Mam nadzieję, ze wszystko się uda i że Łezka nie zawiedzie naszych nadziei!

Link to comment
Share on other sites

Fuka,

No to w sumie chyba bardzo milo, nie? :D

Miło i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo śmiesznie :lol:

Tak sobie mysle, że Diuk też by chyba jednak nie ugryzł tego yorka, wiec przynajmniej Esterka ładnie zakonczyła karrierę - dokopując obustronnemu Travelli. :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Fuka:

No to gratulacje dla Ciebie, Gochy, no i psiakow oczywiscie! Duze prawa1 Cudnie sie spisaliscie 9(tzn. Wy+psiaki)! :multi: :multi: :multi:

Jeszcze dodatkowo cieszy mnie, ze Łezka znajdzie dom - wiesz, ze jak tylko ja zobaczylam na fotkah, to poczulam do niej jakas miete :wink:

Ja okropnie zaluje, ze nie pojechalam... z pewnoscia lepsza wystawa od zegnania przyjaciela, ktoremu cos odbilo i majac 22 lata wczoraj wstapi) w zwiazek malzenski (nie to przez wpadke!). Do tego final dla mnie tragiczny... zostalam "rzucona" bukiecikiem slubnym... :(

Link to comment
Share on other sites

O, i byłabym zapomniała: Fuka, gratuluję tych wszystkich zwycięstw! Mnie się już oczywiście poplątało, kto jest kto, kto miał wygrać, itd., ale wygląda na to, że wszyscy coś tam osiągnęli, a coponiektórzy nawet superowsko wiele, więc wielkie gratulacje!

Może chcesz Miśkę gdzieś wziąć na jakiegoś malutkiego CACIBka, coby jej intera skończyć?

Link to comment
Share on other sites

To cienko :( - bo ja do Anglii jade a tam nie daja Cacibow...... ja do Crufta a penie i do National Terrier bede w Anglii - o ile nic sie nie zmieni, ale chyba nie....
No to fajnie masz, super! W międzyczasie będę czegoś dla Misi szukać, ale jak się nie uda przed Twoim powrotem, to jeszcze pogadamy.
Link to comment
Share on other sites

Nitencja gdzies napisala, ze jak mowi facetowi, ze ma 3 psiaki, to ten ucieka... jacys walnieci, czy co :D ?
Ja osobiście wiem z doświadczenia, że jest dużo mniej roboty przy trzech psach, niż przy jednym facecie. A i korzyści większe.

Ale to tylko moje zdanie :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...