Jump to content
Dogomania

wszyscy śpią....


Fuka

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fuka, nie wiem jak ze stosunkiem mojej Fugi do lisów bo nie miała jeszcze przyjemności, ale do kotów to trzeba powiedzieć, że mocno ewoluuje w stronę killera. Do niedawana napotkany kicio był raczej kompanem do zabawy, i już nawet wątpiłem w terrierowy charakter Fu, ale widzę, że u niej już wszystko ok. :)

Link to comment
Share on other sites

Oj Fuka Fuka, Ty nocny Marku! A tak swoja droga, to ten topic jest calkiem dobrym miejscu do pisania pora nocna... Takie nocne pogaduchy...

Tak naprawde to ja nie wiedziałam co robię :oops:

To miało wylądować na topicu airedalowym i... tak jakoś mi wyszło 0X

Link to comment
Share on other sites

przywiozłam - ale musze zobaczyć czy cos wyszlo no i pomniejszyć....

dostaliśmy w dupę w całej rozciągłości - ale przegrywaliśmy w dobrym towarzystwie....

Jakies piesy z tego będą jak wrócę do Polski z następnych wojaży... ale pstttt na razie cicho sza :)

Link to comment
Share on other sites

A ja nie śpię i nie śpię już 3 noce mam w plecy :cry: , bo spanie w aucie się nie liczy!

:oops: zdjęcia mi niestety kompletnie nie wyszły, ale pal licho jakość - może chociąż dadzą jakieś wyobrażenie o psach, które tam były....

_366887_n.jpg

Wirexcess Caitlin - irlandka mojej przyjaciółki - podczas debiutu wystawowego udało jej się zdobyć resCAC/CACiB

_366888_n.jpg

Reszta kiepsko-foto-reportażu z Kortrijk (welsze i szorstkie foxy) jest w galerii, a kilka gładkich - w topicu foksów krótkowłosych!

Link to comment
Share on other sites

Jura, no nie ma airedali, nie ma, ale tak w ogóle to tam nie bylo nic powalającego na glebę....

Jak tylko znajdę wolna chwilę powklejam więcej anglików, mam trochę welszy, foxów no i airedale oczywiście :D Nie wszystkie piękne, ale niektóre całkiem całkiem :fadein:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmmmmmm ja chyba mam zdolności profetyczne......

tak sobie myślę, że ten przypadkowo powstały topic - powinno się zadedykować Flaire :lol:

Flaire -zazdroszczę Ci ciepełka, tutaj dzisiaj wszyscy się rozpisują o pięknym śniegu, a u nas cały dzień była szara ciapa, która teraz w nocy zamarzła i przynajmniej można chodzić suchą nogą, ale ładnie to nie wygląda...

Napisz koniecznie cos o Misi - w sumie lot samolotem dla psa jest mało przyjemny, ale rozstanie z Panią - też niedobrze! Znam to dobrze - więc przynajmniej werbalnie - uściski dla Misi :calus: , niech jej ten czas szybko zleci - może chociaz ma frajde ze sniegu.

:sleep2: Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

Niestety zabieranie Misi na krótkie wycieczki do Kaliforni jest po prostu nierealne - tu się za długo leci. Musiałabym to robić tak, jak zrobiłam, gdy przywiozłam ją do Polski, czyli w dwóch częściach - najpierw hop do NY, potem przerwa(co najmniej dwa dni), potem drugie hop do Kaliforni. A taka opcja trwa za długo i tania też nie jest...

Więc nie mogę na temat Misi zbyt wiele napisać... Może Mokka wie więcej.

Link to comment
Share on other sites

Niestety zabieranie Misi na krótkie wycieczki do Kaliforni jest po prostu nierealne - tu się za długo leci. (...........)

Więc nie mogę na temat Misi zbyt wiele napisać... Może Mokka wie więcej.

Flaire, ja już byłam w półśnie i wyraziłam się nie do końca jasno... Po prostu chciałam wyrazić wspólczucie dla czekajacej na Panią Misi. Jest pod dobrą opieka, ale co Pani to Pani :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...