Jump to content
Dogomania

wszyscy śpią....


Fuka

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aga_ostaszewska'][b]tanita:[/b] Ciebie przed chwilka tu nie bylo! :lol: Widze Fuke i niedzwiedzice, ale one nic nie pisze... :( a ja sie musze rozruszac, bo usypiam nad prawem bakowym![/quote]

Bo ja pojawiam się i znikam :wink: . Pora jak najbardziej odpowiednia na takie czary. Życzę powodzenia w sesji :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[b] :lol: pomijajac szczegol, że do 2giej wisialam na telefonie, a potem do 3ciej włoczylam sie z psami po błocie - to spałam calą noc az do 9tej :roll:
potem znowu telefony z przerwa na wyprawe do hurtowni zeby odkupic zagubiony w Wilnie grzebien, i wizyte u Apsiczki (drugorodnej corki Fuki - szkoda, że nie mialam aparatu - wygląda jak sliczny kolorowy pluszak) i powrot do domu z nowa szczotka, grzebieniem i kupą psich zabawek :D Potem jeszcze obrabianie zdjec i.... jestem :roll: tylko nie wiem na jak długo bo mi sie chce spaaaaaaaaaaaac okrutnie 8) [/b]

Link to comment
Share on other sites

:oops: rzecz w tym, że mam marne - cosik było nie tak z ustawieniem aparatu. A wrazenia :roll: znasz moze kogos kto lubi brac w doope? A tak serio - to doopobranie było niemiłe, powiedzialabym nawet, że przykre, ale mimo to wystawa miala miłe momenty :drinking: Na razie ciagle gadam i padam na pysk - moze dzisiaj mi sie uda odespac :-?

Link to comment
Share on other sites

[b]Pszym[/b], ja mam problem ze zdjeciami, ktore ja potem robilam sama - i najgorsze jest to, że w ogole nie sprawdzalam co robie i dopiero w drodze powrotnej obejrzałam efekty :o i odkryłam, że sa ruszone, przeswietlone i w ogole straszne i że robilam je na zupelnie poprzestawianym aparacie... Tak sobie mysle, ze musialam cos ponaciskac jak w pospiechu wymienialam baterię.
Dzieki Tobie mam jakiekolwiek zdjecia z wystawy! A efekty Twojej pracy wrzuciłam na foksi topic. WIELKIE DZIEKI!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...